Įkraunama...
Įkraunama...

Receptai su nuotraukomis

QUOTE(Srove @ 2010 02 11, 23:02)
blush2.gif Nu aciu labai geles laabai megstu ir visada priimu, tik visai ju nenusipelniau, juk ne mano cia receptas, tik, kad ikeliau ir tiek. 4u.gif  4u.gif  4u.gif

Manau, kad nusipelnei ir dar kaip. Mes gi naudojames svetimu vargeliu. As pvz. neturiu laiko ieskoti, fotkinti patiekalu, kelti i foruma ir pan. Uztat, labai smagu, kad yra mergaiciu, skirianciu tam laiko 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Esprit @ 2010 02 11, 11:15)
Tokiu metaliniu greiciausiai tik turguj yra, bet as turiu is Tupperware plastikine.
user posted image



O pas mane ji nepasiteisino verysad.gif ir toliau naudoju koldunams tokia senoviska metaline . na panasi nuotrauka buvo ideta , tik ju forma tokia kaip virtinuku.ir tu skyluciu maziau. Reiks pabandyti kada su ta TW forma padaryti is Sroves teslos koldunams.Gal tesla buvo kalta. Vakar prilipdziau virtinuku su bulvemis ir koldunu. Tik nevalgem , visi keliavo i kamera , juodai dienai ( kada reikia greitai pavalgyti , o mama darbe) Siaip tesla labai liuksiska , minksta elastinga , jauciu ir skonis turetu but geras.
Atsakyti
QUOTE(vavuum @ 2010 02 11, 14:57)
Taigi receptas, kad ir koks jis paprastas, bet jis yra, sudedamosios patiekalo dalys surasytos, gaminimo procesas taip pat... Tai manau isivaizduojame ka gaminame...

nepykit, kad as vel apie ta vista, jauciu jau atsibodo per tiek puslapiu, bet... biggrin.gif
Kadangi as daugeliu atveju giliai dejau ant receptu, tai pasiskaitau juos tik tam, kad ideju pasisemti, pasitobulinu juos taip, kaip megstu. Tai man, nemegstanciai ilgai stoveti prie maisto ruosimo, si IDEJA taip kartu kepti vista su ryziais labai patiko. dariau kiek kitaip, dejau daug keptu svogunu, tada vista, o baiginejant gamintis uzpyliau skystoku majonezo padazu (majoneza skiedziu vandeniu, tada pridedu megiamu prieskoniu, trupuciuka cesnako, druskytes truputuka, nes pries tai nieko nedruskinau isskyrus vista). Baigiau gaminti, kai padazas susigere. ryziai buvo tikrai su skoniu, nebirus, bet ir nesulipe, na, dregni sakyciau. Tiksliai recepto, kaip dariau nerasau, nes pastoviai improvizuoju. tiesiog noriu pritarti vavuum, kad jei neesi visai zalia virtuveje, tai juk pasiskaicius recepta supranti, kas gausis. o jau tada gali rinktis, daryti tiksliai pagal recepta,ka pakeisti pagal savo skoni, arba isvis net negaminti.

QUOTE(nesuper @ 2010 02 11, 16:42)
Aciu uz komentara, reiks nusipirkt, nes tas koldunu lipdymas zudo  doh.gif


Vaje, kiek as savo laiku su dediene prilipdziusi pirsciukais doh.gif ji tikru tikriausia sibiriete nuo baikalo, tai kolduniukai pasakiski wub.gif Bet virti juos butinai reikia ilgai virtame mesos sultinyje, kartu su pipiriukais, lauro lapeliais ir kitais prieskoniais. wub.gif Net sucepsejau. Nesuper, uztat ir yra "pelmeni" gamyba kompanijos reikalas, kad nereiktu daug vienam vargti mirksiukas.gif tai kaip ritualas wub.gif

Atsiprasau uz posta "ne i tema". Einu toliau tyliai jus skaityti ir IDEJU semtis wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cobre: 11 vasario 2010 - 22:53
QUOTE(Cobre @ 2010 02 11, 23:51)
. Nesuper, uztat ir yra "pelmeni" gamyba kompanijos reikalas, kad nereiktu daug vienam vargti  mirksiukas.gif  tai kaip ritualas  wub.gif


Turiu ideja, darom koldunu lipdymo vakareli lotuliukas.gif
Na as cia jau visiskai ne i tema biggrin.gif
Atsakyti
user posted image

Spageti su pomidorais, alyvuogemis ir kaparelais. Taigi mano simpatijos Gordon Ramsay vis dideja ir as toliau mielai gaminu is jo receptu knygu, kurias gavau Kaledu proga is savo mylimiausio vyro. Patiekalas labai greitai pagaminamas, t.y. kol isverda spageti, per ta laika padarai padaza, as dar ir kavos puodeli pasidariau!

Reikia:
300gr spageti
druskos ir pipiru
2v.s. alyvuogiu aliejaus
2 skilteles cesnako
1 raudonasis svogunas
1 raudonoji chili be seklu
6-8 anciuviai marinuoti aliejuje
200 gr alyvuogiu be kauliuku ( naudojau zalias, bet recepte praso juoduju)
3 v.s. kapareliu
250 gr vysniniu pomidoru
saujele baziliko
siek tiek petrazoliu
pabaigai citrinos sulciu ( kazkaip man pasirode, kad jos cia labai tiks ir tikrai tiko, nes be ju kazkaip truko 'macnumo')

Taigi i verdanti pasudyta vandeni dedame spageti. Tada i keptuve pilame alieju, apkepame cesnaka, smulkinta svoguna, anciuvi ir cili. Pakepame apie 2-3 minutes, tada dedame pomidorus, kaparelius, alyvuoges, bazilika. Patroskiname kol svogunas tampa minkstas, kelias minutes. Tada sudedame siek tiek smulkintu petrazoliu. Isvirusius spageti dedame i padaza, pamaisome ir jei reikia dar idedame druskos ir pipiru. Su druska bukit atsargus, nes anciuviai, alyvuoges ir kapareliai jau buna suroki. Pabaigoje galite dar siek tiek aliejaus uzpilti ir apslakstykite citrinos sultimis. Skanaus!

user posted image

Pietums pasigaminkime vistienos sriuba su kopustais ir makaronais.

Reikia:
1 vistos krutineles
Sakeles rozmarino
Ciobrelio
2 lauro lapu
Krapu
1 saujos pjaustyto kopusto
Druskos ir pipiru
3 l vandens
4 cesnako skilteliu
I puoda dedame vistos krutinele ir vandeni. Kai uzverda, su samtuku nuimame nereikalingus riebalus. Tada idedame cesnakus, rozmarino sakele, siek tiek ciobrelio, krapu, lauro lapus. Virti 20 minuciu. Tada isimti zoleles, sudeti pjaustyta morka, druska ir pipirus. Kai morkos suminksteja, isimame vistienos krutinele ir sudedame gera sauja pjaustytu kopustu ir makaronu ( naudojau fettucini). Virti apie 8-9 minutes. Tuo tarpu supjaustyti vistiena. Sriubai isvirus sudedame vistiena, krapu sakeles, galite ideti keleta svoguno laisku, jei turite. Skanaus!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Koruklu: 12 vasario 2010 - 11:46
QUOTE(liniote @ 2010 02 11, 16:25)

Vistiena jau uzsimarinavau, siandien gaminsiu, vakare norit to ar nenorit pasiaskysiu ir as lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(*Amelie* @ 2010 02 11, 17:50)
Gal kas nors gali paaiškinti, o kaip su ta koldūnine gaminami koldūnai. Niekaip nesuprantu  doh.gif

seniau kai dariau tai nufotkinau vis aprocesa, va galite paziureti cia
http://www.supermama...?...8756&st=216
Atsakyti
Sveikos visos smile.gif

Srove jau klausiau bet dar pasikartosiu lyg ir nemaisau ko klausti smile.gif Koks yra sūdytos skumbres skonis, ar panasus i silkes smile.gif Labai aciu smile.gif Nepyykit uz toki klausima.

Ir dar svogunu nuplikinimas ką priduoda. Ne taip jauciamas svogunu aitrumas, ju skonis. Kazkada kepiau pagal recepta kinietiska vistiena, pagal kazkur supermamoj pateikta recepta, tai labai pasigailejau pridejus daug svogunu, na dejau tiek kiek buvo parasyta, bet buvo na man grynas kaip kuciom paruostos zuvies skonis su svogunais ir tomatu smile.gif Gal kartais nuplikius svogunus, viskas pasikeicia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nova @ 2010 02 11, 12:47)
Tai vat as butent to ir klausiau, kas ten tokio ypatingo, kad taip giria visi? smile.gif Nes is komentaru rusu forume, tai ten sedevras turetu buti, bet nei viena neraso, kame tas ypatingumas. Jei nieks neraso, tai galiu tik is foto spresti, kad vista su ryziais ir tiek, kaip Esprit raso  smile.gif



QUOTE(Nova @ 2010 02 11, 13:17)
Taip, kas del ryziu , tai orkaiteje labai birus iseina. As plova orkaiteje darau, tai ryziai super iseina  drinks_cheers.gif Nepalyginti net su puode virtais. Tai jei sis patiekalas tik del ryziu ypatingas, tada viskas aisku, ko giria taip visi smile.gif


QUOTE(brashke77 @ 2010 02 11, 22:56)
Kepiau ir as ta vistiena...  ax.gif  Gavosi... kepta vistiena su ryziais  lotuliukas.gif  BET, kadangi kepama ilgai, uzdengus, tai mesyte gavosi labai minksta ir skani. O ryziai net saldus nuo svogunu ir morkyciu, manau  rolleyes.gif  Zirneliu nedejau- man jie termiskai apdoroti nepatinka bet kokiam pavidale.
Siaip buvo skanu, ypac ryziai visiems patiko.

joooo,užėjau ir blink.gif nesitikėjau tokio dėmesio mano atitemptam patiekalui tongue.gif
tai va,jei leisit,pasisakysiu..bet į temą tongue.gif
jei atkreipėt dėmesį,patiekalo pavadinimas "tinginių RYŽIAI".vištiena,mėsa ir t.t čia yra tik būtinas ingridientas tam,kad gautusi skanūs ryžiai.
jų ypatingumas yra tame,kad ilgai kepant aukštoje temperatūroje visos sultys nuo mėsos įsigeria į ryžius ir ..tarsi "užkepa" juose.nežinau kaip kitaip paaiškiti g.gif jei kepsite tik kol višta iškeps (apie val.) arba mažesnėje temperatūroje - to efekto jau nebus schmoll.gif
tai nėra kažkoks kulinarinis šedevras ar kažkas TOOOOKIO. darant taip,kaip nurodyta,gaunasi tikrai kitaip,negu tiesiog ryžiai su vištiena.skanu ar ne-tai jau kitas reikalas: skonio,įpročių ir pan.

Atsakyti
QUOTE(Larissa @ 2010 02 12, 14:27)
joooo,užėjau ir  blink.gif nesitikėjau tokio dėmesio mano atitemptam patiekalui  tongue.gif
tai va,jei leisit,pasisakysiu..bet į temą  tongue.gif

Larissa, tempk i sviesa daugiau panasiu receptu, labai pravercia, kai reik kazka duag pastangu neidedant gardziai padaryti. Sitas receptukas, tai pas mus dabar labai einamas thumbup.gif
Atsakyti
o man ta vistiena patiko.. tik zirneliu nedejau.. ir dar as ant ju pyliau vistienos sultini... bijojau, kad ir nebutu prieski, bet gavosi ciki, mums su Mb labai patiko.. labai geras dalykas, kai tingi kazka daryti.... laiko sumetimais irgi super smile.gif
Atsakyti
Baigia man ovistiena iskepti, kvapas namie rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif , niu labai jau skaniai kvepia, ziuresiu koks skonis bus. vakare su nuomone ir foto apsilankysiu cia tongue.gif
Papildyta:
QUOTE(lile @ 2010 02 12, 12:03)

Srove jau klausiau bet dar pasikartosiu lyg ir nemaisau ko klausti smile.gif Koks yra sūdytos skumbres skonis, ar panasus i silkes smile.gif Labai aciu smile.gif Nepyykit uz toki klausima.



jei gerai pamenu, tai skumbre sude Elena. Kita savaite bandysiu ir as.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamkaa: 12 vasario 2010 - 14:33
QUOTE(mamkaa @ 2010 02 12, 15:34)
Baigia man ovistiena iskepti, kvapas namie  rolleyes.gif  rolleyes.gif  rolleyes.gif , niu labai jau skaniai kvepia, ziuresiu koks skonis bus. vakare su nuomone ir foto apsilankysiu cia  tongue.gif

jo,ir kvapas nuo jos wub.gif aš pirmą kartą dar per iškrovos dieną ją gaminau vakare,tai galvojau iki kitos dienos kol galėsiu paragauti - išprotėsiu doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti