Įkraunama...
Įkraunama...

Akių gydytojai Klaipėdoje

QUOTE(Milux @ 2011 02 11, 16:06)
Man ir idomu kur bedirba petkiene, seniau visada pas ja eidavom arba Manto gatveje arba Lornoje, bet paskui ji stipriai apsirgo( gal kaip tik tuo momentu ir nedare zondavimu) ir nebedirbo kuri laika, tai dabar is jusu supratau kad ji toliau dirba , idomu butu suzinoti kur, aciu 4u.gif

Petkiene dabar issikele i Taikos pr 49 861518999, 846 230200.
Puiki gydytoja. thumbup.gif Musu mazuliukui akytes zondavo,o ir dickiui paziurejo akytes thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos mamytės mano mergaitei astigmatizmas,okadangi gyvename kaime ,gal galėtumėt parekomenduoti ,kokį gerą okulistą KLAIPĖDOJE.,pas mus gydytoja pikta ir sena,o kurie atvažiuoja vis keičiasi ,o norėtūsi ,kad prižiūrėtų vienas pastovus būčiau dėkinga už info
Atsakyti
Nusprendziau ir as parasyti savo istorija. Mano dukrytei nuo gimimo puliavo akyte, lankemes pas labai malonia gyd. Mikutiene, bet 1 zondavima atliko Krakauskiene. Tai pati baisiausia gydytoja, kokia esu sutikusi. Ji mane apsauke, kad as pavelavau, nors atvaziavau 30 min anksciau. Be to, pries pasiimant joms vaika, paprasiau gyd, kad patikrintu ir kita akyte, nes buvo pradejusi puliuoti. Kai parnese vaika, ji man numete recepta su didziausia panieka ir pasake, kas d kitos akies nereikia zonduoti, atseit patikrino. Bet deja, mums ir po zondavimo toliau puliavo abi akys. tada dar keleta kartu ejau pas Mikutiene. paprasiau, kad padarytu puliu tepineli ir isaugo bakterija streptakoko pneumonia!!! Vel lasinome vaistus. Bet mums net lasinantis antibiotikus vistiek svelniai pulioja,nepadeda. tada nusprendeme, kad teks vel abi akis zonduoti. Kai Krakauskiene atejo, buvo nustebusi, kad atvaziavome antram zondavimui. apziurejusi ja pasake, kad akys tvarkingos ir issinese dukryte atseit tik praplovimui akiu. O pasirodo reikejo ta antra akyte irgi zonduoti, o pries tai zonduota praplove. Bet jus net neisivaizduojate, kiek ta vaika ji kankino!!!! Ta procedura truko net apie 20 min. Kai atnese sesele vaika, as buvau pakraupusi, vaikas melynas nuo cypimo, akys sutinusios, prie akies subraizyta, po akimi melyne ir veliau dar namie isryskejo ant virsutinio voko stipri nuospauda!!!!!! Na, bet ir tai dar ne viskas. Mums ir toliau puliuoja stipriai akys... nuvedziau vel pas Mikutiene, bet ji pasake nebezinanti ka daryti ir nusiunte pas Krakauskiene. O si pasake, kad viskas yra gerai, kad akys svarios ir laukti,kol isaugs. Kai paklausiau, gal daryti kokius masazus, ji pasake, kad gali paglostyti galva!!!!!!!!!!! Ji nuolat tyciojosi. Tai va, dabar jau nebezinau ka daryti, ryt zadu registruotis pas gyd. Petkiene. gal ten pades... sad.gif
Atsakyti
Eikite pas Petkiene
Atsakyti
Mes tik ką po akelės zondavimo pas gyd. Petkienę (taip ji dirba Taikos pr.49).
Sūneliui 3,5mėn. Viskas praėjo puikiai.
Tikrai nuostabi gydytoja! thumbup.gif
Taip pat labai maloni ir švelni sesutė,viską ramiai išaiškino,su vaikučiu pabendravo, nuramino,nes tikrai buvau labai persigandusi dėl to zondavimo.

Kuo daugiau tokių nuostabių gydytojų!
Atsakyti
QUOTE(rloreta @ 2011 02 17, 21:10)
Petkiene dabar issikele i Taikos pr 49 861518999, 846 230200.
Puiki gydytoja. thumbup.gif Musu mazuliukui akytes zondavo,o ir dickiui paziurejo akytes thumbup.gif

girdejau ir as apie sia daktare ir visi geros nuomones apie ja.
Atsakyti
Tikrai puiki Petkiene gydytoja!!!!! Pagaliau mes nuejome konsultacijai. Ji zondavo abi dukrytei akytes, sake, kad toks jausmas, kad jos net nebuvo tinkamai prazonduotos!!!!! Noreciau as ta Krakauskiene gun_bandana.gif Ir sesute laaaaabai svelni. Kai zondavo, mergaite net daug maziau verke, greitai nurimo. Jei kas turite kokiu problemeliu su akimis, veskite tik pas Petkiene thumbup.gif Na, o dabar lasinames lasiukus ir tikimes pagaliau pagyti.
Atsakyti
ir mes norim teiigiamai atsiliepti apie gydytoja Petkiene. nuostabi gydytoja labai maloni demesinga ir rupestinga...nuejom tik konsultacijai ir pasake kad reikia zonduoti,viska isaiskino o seseute labai sveni vaikiukui net sokinejo kad nurimtu...tikrai ir toliau lankysimes pas ja!
Atsakyti
QUOTE(kristiuke @ 2011 06 16, 13:21)
ir mes norim teiigiamai atsiliepti apie gydytoja Petkiene. nuostabi gydytoja labai maloni demesinga ir rupestinga...nuejom tik konsultacijai ir pasake kad reikia zonduoti,viska isaiskino o seseute labai sveni vaikiukui net sokinejo kad nurimtu...tikrai ir toliau lankysimes pas ja!


o ta Petkienė Karoso g. 5 dirba? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Alice in wonderland @ 2011 06 28, 13:16)
o ta Petkienė Karoso g. 5 dirba?  4u.gif


ne, ji turi atsidariusi savo kabineta taikos pr. 49.
Atsakyti
QUOTE(daliasmi @ 2011 01 10, 11:26)
merginos ,gal zinote klaipedoje vaiku konsultacinej poliklinikoj kokios akiu gydytojos dirba,man reikia pavardziu,buciau labai dekinga
QUOTE(munytte @ 2011 02 11, 13:51)

zinau viena-D.Venckuviene




Man patiko. Dėmesinga, viską taip gražiai išaiškino ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rimazil @ 2011 05 29, 14:41)
Nusprendziau ir as parasyti savo istorija. Mano dukrytei nuo gimimo puliavo akyte, lankemes pas labai malonia gyd. Mikutiene, bet 1 zondavima atliko Krakauskiene. Tai pati baisiausia gydytoja, kokia esu sutikusi. Ji mane apsauke, kad as pavelavau, nors atvaziavau 30 min anksciau. Be to, pries pasiimant joms vaika, paprasiau gyd, kad patikrintu ir kita akyte, nes buvo pradejusi puliuoti. Kai parnese vaika, ji man numete recepta su didziausia panieka ir pasake, kas d kitos akies nereikia zonduoti, atseit patikrino. Bet deja, mums ir po zondavimo toliau puliavo abi akys. tada dar keleta kartu ejau pas Mikutiene. paprasiau, kad padarytu puliu tepineli ir isaugo bakterija streptakoko pneumonia!!! Vel lasinome vaistus. Bet mums net lasinantis antibiotikus vistiek svelniai pulioja,nepadeda. tada nusprendeme, kad teks vel abi akis zonduoti. Kai Krakauskiene atejo, buvo nustebusi, kad atvaziavome antram zondavimui. apziurejusi ja pasake, kad akys tvarkingos ir issinese dukryte atseit tik praplovimui akiu. O pasirodo reikejo ta antra akyte irgi zonduoti, o pries tai zonduota praplove. Bet jus net neisivaizduojate, kiek ta vaika ji kankino!!!! Ta procedura truko net apie 20 min. Kai atnese sesele vaika, as buvau pakraupusi, vaikas melynas nuo cypimo, akys sutinusios, prie akies subraizyta, po akimi melyne ir veliau dar namie isryskejo ant virsutinio voko stipri nuospauda!!!!!! Na, bet ir tai dar ne viskas. Mums ir toliau puliuoja stipriai akys... nuvedziau vel pas Mikutiene, bet ji pasake nebezinanti ka daryti ir nusiunte pas Krakauskiene. O si pasake, kad viskas yra gerai, kad akys svarios ir laukti,kol isaugs. Kai paklausiau, gal daryti kokius masazus, ji pasake, kad gali paglostyti galva!!!!!!!!!!! Ji nuolat tyciojosi. Tai va, dabar jau nebezinau ka daryti, ryt zadu registruotis pas gyd. Petkiene. gal ten pades... sad.gif

taip teko ir mums tokia laime su krakauskiene susipazinti.apsaugok dieve nuo tokiu.kazin kiek dar ji kankins vaiku
Atsakyti