Įkraunama...
Įkraunama...

Alpinariumai

QUOTE(amarrile @ 2012 02 12, 19:21)
Ar nors pažiūrejot laidą šiandien,kaip deliojami akmenys buvo Seilių sodyoje.Pirmine pamokele,taip sakant ax.gif trupurį sutrugde,reiks pasižiūret,ar yra pakartojimas g.gif

Nieko gero nepamačiau. Nebepatinka man ta laida, kad labai ištempta, dviejų laidų reikia, kad parodyt vieno darželio apsodinimą doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Blackgate @ 2012 02 12, 18:03)
Nieko gero nepamačiau. Nebepatinka man ta laida, kad labai ištempta, dviejų laidų reikia, kad parodyt vieno darželio apsodinimą doh.gif

drinks_cheers.gif Anksčiau nors ir ne viskas įdomu buvo, bet bent jau struktūra laidos ne tokia nuobodi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(amarrile @ 2012 02 12, 17:21)
Ar nors pažiūrejot laidą šiandien,kaip deliojami akmenys buvo Seilių sodyoje.Pirmine pamokele,taip sakant ax.gif trupurį sutrugde,reiks pasižiūret,ar yra pakartojimas g.gif

čia turėtumėte rasti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(amarrile @ 2012 02 12, 17:21)
Ar nors pažiūrejot laidą šiandien,kaip deliojami akmenys buvo Seilių sodyoje.Pirmine pamokele,taip sakant ax.gif trupurį sutrugde,reiks pasižiūret,ar yra pakartojimas g.gif

Mano rodos internete gal galima pamatyti.
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2012 02 12, 20:09)
drinks_cheers.gif Anksčiau nors ir ne viskas įdomu buvo, bet bent jau struktūra laidos ne tokia nuobodi  doh.gif

drinks_cheers.gif Tikrai jau neįdomi laida schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(amarrile @ 2012 02 12, 17:21)
Ar nors pažiūrejot laidą šiandien,kaip deliojami akmenys buvo Seilių sodyoje.Pirmine pamokele,taip sakant ax.gif trupurį sutrugde,reiks pasižiūret,ar yra pakartojimas g.gif

pamačius tą laidą jau iškart užsinorėjau pavasario wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Mėlyn@kė @ 2012 02 13, 10:55)
pamačius tą laidą jau iškart užsinorėjau pavasario wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif

drinks_cheers.gif as kaskart ziuredama laukiu pavasario biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*SIM*SIUS* @ 2012 02 13, 10:58)
drinks_cheers.gif  as kaskart ziuredama laukiu pavasario biggrin.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
thumbup.gif
Atsakyti
Šiandien nusipirkau surfinijų, vakare pulsiu sėti. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ukristina @ 2012 02 28, 16:26)
Šiandien nusipirkau surfinijų, vakare pulsiu sėti. thumbup.gif

wub.gif
Atsakyti
labas ,na stai jums ir pavasaris,manau jau verta pabudinti tokia temuke.
Atsakyti