Įkraunama...
Įkraunama...

VIVI. kosmetika

O gal yra išmėginusių tas veido putas sus bambukais ir bambukų seruma plaukams? kurios putos labiau patiko ir kaip po serumo plaukai labai rebaluojasi ar pakenčiamai?
Atsakyti
as turiu sias prausimosi putas. Pirma karta pirkau Vivi Kosmetika,mano oda riebi bet dehidratuota,poros greitai kemsasi. Kiek turejau kitokiu putu,tai jos man beveik niekuo nesiskiria,sios tikrai visiskai nesausina ir gerai nuplauna veida,minimaliai padrekina,bet as nenaudoju jokiu pudru,todel nera ka daug ir plauti cool.gif Antra karta nepirksiu,noriu isbandyti ir kitas ios firmos prausimosi putas 4u.gif
Atsakyti
Mane irgi domina tos bambuku putos - turiu noru sarase su dar begale produktu. Manau artejant Kaledoms reikes pasidaryt uzsakyma.

Siuo metu is pirkiniu/dovanu belike tik silko putos. Naudoju jas 3 menesius jau (pradejau geguzes pradzioj), tai dar tik ipusejau, nors naudoju kasdien ir tikrai netaupiai. Kazkiek ir pradeda atsibost del to skalsumo, nes norisi kazko kito, bet skustis negaliu, nes svariai nuprausia. Berods sioj temoj buvo pamineta, kad didokos putu kainos, bet kad jos tokios skalsios ir isdalinus ta kaina kiekvienam menesiui, tai tikrai labai nebrangios 4u.gif
Atsakyti
Aš naudojau šios firmos vaistažolių šampūną ir plaukų kaukę su arganų aliejumi - nuomonė labai labai prasta, sudirgino galvos odą, teko pirmą kartą gyvenime pirkti gydomąjį šampūną doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Morella @ 2015 09 11, 12:16)
Aš naudojau šios firmos vaistažolių šampūną ir plaukų kaukę su arganų aliejumi - nuomonė labai labai prasta, sudirgino galvos odą, teko pirmą kartą gyvenime pirkti gydomąjį šampūną doh.gif

drinks_cheers.gif Man visos bandytos plaukų priežiūros priemonės iš VIVI siaubingiausiai netiko ir nepatiko doh.gif (bandžiau keletą šampūnų, kaukę).

Užtat ateinu pagirti veido kaukės su medaus ekstraktu thumbup.gif Gavau dovanų, jau trejetą kartų naudojau, odai labai patinka. Veidas po jos super atsigavęs, net paskaistėjęs, poros išvalytos. Reikės gal ir dar kokią kaukę iš jų išmėgint.
Atsakyti
QUOTE(Biancca @ 2015 09 11, 16:12)
drinks_cheers.gif Man visos bandytos plaukų priežiūros priemonės iš VIVI siaubingiausiai netiko ir nepatiko doh.gif (bandžiau keletą šampūnų, kaukę).

Užtat ateinu pagirti veido kaukės su medaus ekstraktu thumbup.gif Gavau dovanų, jau trejetą kartų naudojau, odai labai patinka. Veidas po jos super atsigavęs, net paskaistėjęs, poros išvalytos. Reikės gal ir dar kokią kaukę iš jų išmėgint.

Man Vivi 12 vaistažolių kondicionierius pasakiškas smile.gif

Sudominot su veido kauke, neteko mėginti ax.gif nepajutot, kad sausintų?
Atsakyti
QUOTE(Petitgrain @ 2015 09 11, 18:54)
Sudominot su veido kauke, neteko mėginti  ax.gif nepajutot, kad sausintų?

Ne, nepajutau. Nors kremą drėkinamąjį po jos vis tiek tepu.
Atsakyti
QUOTE(Biancca @ 2015 09 12, 09:20)
Ne, nepajutau. Nors kremą drėkinamąjį po jos vis tiek tepu.

ačiū mirksiukas.gif
Atsakyti
Buvau labai apsidžiaugusi šia kosmetika, tačiau visgi, jaučiuosi nusivylusi. Šilko kremas palieka tokią kaip ir luobą, net nežinau kaip pavadinti, labai bjaurus jausmas. Vyriško kremo irgi girti negaliu - abu kremai kemša poras.

Juodųjų kmynų kremas tikrai vykęs, bet antra pakuotė buvo kažkokia skysta ir formulė ne tokia veiksminga - nunešiau į salelę - sakė natūralus produktas nėra ko norėti, kad tekstūra būtų vienoda. Pagalvojau, kad tingiu katę maiše pirkinėti tai ir nustojau:)

Balzamai visai nieko, tik keista, kad rekomenduoja du kartus plaukus jais įtrinti:D

Giriu rankų kremą ir dantų pastą, kūno kremas ir makadamijų šampūnas laukia savo eilės.

Atsakyti
Gal kas zino ar vivi dar taiko akcija, kai gimtadienio proga dovanoja nuolaida - uz kokia suma perki, uz tiek dar gauni dovanu?smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Austuja @ 2015 09 30, 14:03)
Gal kas zino ar vivi dar taiko akcija, kai gimtadienio proga dovanoja nuolaida - uz kokia suma perki, uz tiek dar gauni dovanu?smile.gif


galiu užtikrinti-taiko tikrai, nes prieš porą savaičių pati pasinaudojau. Galioja tik fizinėse parduotuvėse, internetinėje šios akcijos netaiko.
Atsakyti
QUOTE(bolsiaka @ 2015 09 30, 14:52)
galiu užtikrinti-taiko tikrai, nes  prieš porą savaičių pati pasinaudojau. Galioja tik fizinėse parduotuvėse, internetinėje šios akcijos netaiko.


Aciu thumbup.gif
Atsakyti