Įkraunama...
Įkraunama...

Gal kas nors gyvena Lenkijoje?

Sveikutes,
ruosiuosi pusmeciui i Lenkija, gal yra ten gyvenanciu? Atsiliepkit, bus idomu pabendrauti 4u.gif
Atsakyti
negi nera daugiau mamyciu gyvenanciu PL? ax.gif
Atsakyti
mamytes, gyvenancios Lenkijoj, liskit is pogrindzio blush2.gif
Atsakyti
sveikos Lenkijos gyventojos supermamos,

Mes su seimyna dziaugiames saule Portugalijoje, bet, deja, tenka grizti i Lietuva, nes vyro teciu blogai su sveikata. Kadangi keliaujame su mazais bambuzais, tai norime neskubeti ir prasomes nakvynes pas jumi - keliausime pro Krokuva ir Vartsuva (planuojame buti po geguzes 20d.) Tad jei vienai nakciai priglaustumete musu seimyna, buciau labai dekinga...

su mumis susipazinsite
www.minn.lt
Atsakyti
Laba,

lendam is pogryndzio biggrin.gif
gyvenam Varsuvoje, ir gyvensim dar kuri laika mirksiukas.gif
Jau galvojau, kad mes vieninteliai cia kalbantys lietuviskai lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(biriusa @ 2007 06 09, 22:43)
Laba,

lendam is pogryndzio  biggrin.gif
gyvenam Varsuvoje, ir gyvensim dar kuri laika  mirksiukas.gif
Jau galvojau, kad mes vieninteliai cia kalbantys lietuviskai  lotuliukas.gif


as irgi buvau ttaip galvoti pradejus mirksiukas.gif as Gdanske tupejau, uz 10dieneliu vaziuoju namo, bet antradieni leksiu varsuva apziureti 4u.gif ax.gif gal isgirsiu netycia kur ir jus lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
Mes taip pat gyvenam Lenkijoje (Lodzej) ir jau gana senokai. Gal yra daugiau siame mieste gyvenanciu?
Atsakyti
O as jau antrus metus gyvenu Krokuvoj. Cia lietuvaiciu tikrai nemazai smile.gif
Atsakyti
Sveikos mamyte noriu jusu paklausti.Mano vaikelio tevas yra Lenkas,mes siuo metu gyvenam Airijoje,bet jis noretu grysti i Lenkija,o as bijau,nes nemoku nei lenku kalbos nei turiu draugu ten,tai gi noriu paklausti kaip pas jus su lenku kalba ir ar dirbate ten?ar sunku susirasti darba ir pritapti?
Atsakyti
QUOTE(laisvida22 @ 2008 01 16, 18:25)
Sveikos mamyte noriu jusu paklausti.Mano vaikelio tevas yra Lenkas,mes siuo metu gyvenam Airijoje,bet jis noretu grysti i Lenkija,o as bijau,nes nemoku nei lenku kalbos nei turiu draugu ten,tai gi noriu paklausti kaip  pas jus su lenku kalba ir ar dirbate ten?ar sunku susirasti darba ir pritapti?

ir man aktuali tema dėl pritapimo, kalbos, darbo ir t.t. unsure.gif
Atsakyti
Ash gyvenu Krokuvoj, tai galiu papasakot ish savo darzo smile.gif Pati cia studijuoju, tai darbo klausimas kolkas nelbai aktualus. Bet turiu nemazai pazistamu lietuvaiciu, kurios cia dirba. Dazniausiai tai darbas tarptautinose imonese, koncernuose. Dalis atvaziuoja pagal kontrakta ish Lietuvos, bet yra ir tokiu, kurios vietoj darba susirado. Lengviausia gal rasti darba vertejavimo-redagavimo srityje (na bent beveik visos mano pazistamos dirba shioje srityje ), su anglu kalba galima isidarbinti kitose sferose, bet vistiek - reiketu ieskoti dideliu tarptautiniu kompaniju, o ju cia yra. Priesh kraustantis patarciau paieshkoti skelbimu spaudoje ar internete, nes daznai kompanijos padaro atrankas net jusu shalyje.
Del lenku kalbos -didelis pliusas yra jos mokejimas smile.gif Na bet pradzioj manau galima ir be jos ishsiverst, ishmoksti keleta frazu ir gerai, bet ilgainiui nezinau..
O del pritapimo.. Nors pati esu lenke (tik lietuvos lenke) ir gyvenu cia jau antrus metus pritapti iki galo nesugebejau, svetimas man toks lenkishkumas.. Bet taip yra Krokuvoj, Varshuvoj jauciuosi daug geriau. Na bet kiekvienam savo..
Jei bus kokiu klausimu - rashykit, bandysiu padeti.
Atsakyti
QUOTE(Layla @ 2008 01 30, 15:15)

bigsmile.gif ne taip jau ir sunku, pasirodo bigsmile.gif labai labai ačiū Tau už patarimus 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Aš dar ne Lenkijoje, ir nežinau ar ten išvyksiu, bet visi tie aspektai yra didelis stabdis unsure.gif verysad.gif
Atsakyti