Įkraunama...
Įkraunama...

Lietuvės su Alžyriečiais,VI tema.

Nicox, didziausi sveikinimai wub.gif
Atsakyti
o, nauja temuke, skubu pasisveikint tongue.gif

sveikinu mamyte NICOX 4u.gif
Atsakyti
Sveikinimai Nicox 4u.gif 4u.gif 4u.gif
saldaus pienelio, ramių naktelių wub.gif
Atsakyti
QUOTE(nicox @ 2011 10 09, 14:38)
Aciu merginos 4u.gif ypac tau Polijana - esi neeilinio siltumo ir demesingumo mergina wub.gif as tau ne tik druska kai reikes paskolinsiu, bet ir cukru su kava reikalui esant pasefuosiu mirksiukas.gif


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif

Kai turesi laiko daugiau papasakok kaip kas vyko bigsmile.gif

Ziuriu visas naujienos prisauke.
Atsakyti
Sveikinu Nicox rolleyes.gif smile.gif
Atsakyti
Nicox 4u.gif didziausi sveikinimai drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nenuorama00: 10 spalio 2011 - 13:20
Nicox, ir as prisidedu prie sveikinimu 4u.gif 4u.gif 4u.gif sveikatytes jums mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos, mergaitės 4u.gif
Nicox, kaip jumi sekasi? wub.gif

Pasigirsiu: šiandie pirmą kartą paragavau savo pačios rinktų ir raugtų alyvuogių thumbup.gif gėris ax.gif
ir datulių sūrio prisimaliau - badu nemirsim jei ką ax.gif blush2.gif

Atsakyti
QUOTE(Belatrikse @ 2011 10 17, 17:19)
Sveikos, mergaitės  4u.gif
Nicox, kaip jumi sekasi?  wub.gif

Pasigirsiu: šiandie pirmą kartą paragavau savo pačios rinktų ir raugtų alyvuogių  thumbup.gif gėris  ax.gif
ir datulių sūrio prisimaliau - badu nemirsim jei ką  ax.gif blush2.gif

Sveikute. 4u.gif
Pravalei forumo dulkes,nes jau senai nusedusios ir niekas nejudino. ax.gif
Alyvuoges su kauliukais raugei? As jas labai megstu ,skanus priedas prie vyno.
O datuliu palmes turbut kieme auga? Tenerifeje radusi bandziau sudziovinti,keista,gal ne tu buvau prisirinkusi ,gal per trumpai,bet i datules man nebuvo panasu.
Atsakyti
Sveikos moteraites smile.gif

Nicox, saulele, sveikinimai didziausi, isivaizduoju kaip fainai pas jus namie dabar, kuriuose apsigyveno mazylis kudikelis! Lai Viespats apipila jus ivairiopomis gerybemis! Ramybes ir dziaugsmo akimirku jums! wub.gif

Aciu, beje, uz palinkejimus rolleyes.gif

Belatrikse, saunuole, bandau isivaizduot koks skonis nuosavomis rankomis rinktu ir dar raugtu alyvuogiu thumbup.gif Tikriausiai patenkinai visus seimos narius.

O as irgi pasidziaugsiu, kad snd pavyko iskept labai skania lietuvisko tipo duonele kaip ir dera tokiai - su naminiu raugu, salyklu, kmynais. Kadangi pastaruoju metu visiskai nevalgau kvietiniu miltu, si duonele yra mano issigelbejimas ir didele vertybe.

Tiesa, kad raugo nesubjaurot, vesiuosi ji Alzyran, ir pratesiu duonos kepima ten biggrin.gif Taipogi, kelionei jau isigyjau 3kg sveikuolisku miltu, dar reikia rudojo cukraus papirkt. Prie viso sito, pavadinkim, duonos marazmo, zinia, kad negeriu pieno ir nevalgau jo produktu, o taip pat ir kiausiniu, mastau, vyro seiminykscius truputuka sokiruos unsure.gif Na bet kaip nors huh.gif
Papildyta:
P.S. Pamirsau pranest - cia, as marijax biggrin.gif Visiskai is galvos iskrito slaptazodis, teko is naujo registruotis wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Berit @ 2011 10 17, 19:42)
Alyvuoges su kauliukais raugei?
O datuliu palmes turbut kieme auga? Tenerifeje radusi bandziau sudziovinti,keista,gal ne tu buvau prisirinkusi ,gal per trumpai,bet i datules man nebuvo panasu.


Taip, su kauliukais.
Gyvename palmių "miške". O kam datules džiovint? Jei prisiskynei valgomų prinokusių datulių - tiesiai į burną turėtų keliaut cool.gif Datulių yra daugybė rūšių: vienos minkstos medumi varvančios, kitos visai sausos gali būti, kaip sausainiukai. Populiariausios čia Diglet nour, jos tokios posausės, gerai laikosi, tinkamos transportavimui ir tt. Iš jų ir biznis ax.gif Dar iš kitokių spaudžiamas sūris, dar dar iš kitokių verdamas sirupas, ech, skanumėlis, skonis primena man šokoladą g.gif

QUOTE(UmmMaryam @ 2011 10 17, 22:01)
Belatrikse, saunuole, bandau isivaizduot koks skonis nuosavomis rankomis rinktu ir dar raugtu alyvuogiu thumbup.gif Tikriausiai patenkinai visus seimos narius.


Dėkui ax.gif man skaniausios iš anytos kolekcijos buvo su citrina, šiek tiek sūrumo ir rūgštelės, tai tokių ir prisiruošiau. Dar norėčiau išbandyt su garstyčių grūdeliais, tik reik tų grūdelių susirast doh.gif

QUOTE(UmmMaryam @ 2011 10 17, 22:01)
O as irgi pasidziaugsiu, kad snd pavyko iskept labai skania lietuvisko tipo duonele kaip ir dera tokiai - su naminiu raugu, salyklu, kmynais. Kadangi    pastaruoju metu visiskai nevalgau kvietiniu miltu, si duonele yra mano issigelbejimas ir didele vertybe.

Tiesa, kad raugo nesubjaurot, vesiuosi ji Alzyran, ir pratesiu duonos kepima ten biggrin.gif Taipogi, kelionei jau isigyjau 3kg sveikuolisku miltu, dar reikia rudojo cukraus papirkt. Prie viso sito, pavadinkim, duonos marazmo, zinia, kad negeriu pieno ir nevalgau jo produktu, o taip pat ir kiausiniu, mastau, vyro seiminykscius truputuka sokiruos unsure.gif Na bet kaip nors huh.gif


Tai tas raugas ruginis? O aš bandžiau pasidaryt kvietinį, rugių miltų čia nerasi - nesigavo!
Jei ne paslaptis, dėl ko taip turi riboti savo racioną? Tiek gerų Ca turtingų produktų reik atsisakyt blink.gif
Atsakyti
O su cili alyvuogiu nedarot?
Atsakyti