Įkraunama...
Įkraunama...

Lietuvės su Alžyriečiais,VI tema.

O kaip gi, žinoma, kad darom (tiksliau anyta daro), tik aš aštriai nevalgau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE
Tai tas raugas ruginis? O aš bandžiau pasidaryt kvietinį, rugių miltų čia nerasi - nesigavo!


Raugas, Belatrikse, kvietinis, deja, ne mano darytas. Viena sesuo gavo is LT tai dabar abi kepames. Isties, pasidaryt namini bemieli rauga nera taip paprasta.

QUOTE
Jei ne paslaptis, dėl ko taip turi riboti savo racioną? Tiek gerų Ca turtingų produktų reik atsisakyt  blink.gif


Jau seniai planuota valymosi nuo kandidos programa pagaliau sulauke demesio biggrin.gif Per programa negalima valgyti organizma alergiskai veikiamo maisto; pienas yra numeris 1 alergenas daugeliui zmoniu, toliau seka kvieciai; yra ir daugiau produktu, bet jie varijuoja, ta prasme, viename organizme jis bus alergenas, o kitame - ne. Geriausiai stebeti organizma, bet tai ne taip paprasta. Pati pries programa pasidariau plauko testa, kuris nustate kokie produktai alergizuoja, tad ju reikia vengti kokias 6-8 savaites, po to pamazele velei itraukiant i mitybos raciona. Prie pasterizuoto pieno ir jo produktu, rafinuotu kvieciu, rafinuoto cukraus grizti nerekomenduojama, nes ju organizmas nepriima kaip kad naturaliu produktu; organizmas tad yra alinamas ko pasekoje ima rastis ivairios ligos.

Tiesa, pienas nebutinai yra Kalcio saltinis. T.y., jei organizmas jo nepasisavina, vadinasi ir naudos is jo nera, o dar ir zaloja sad.gif Kita vertus, yra ir kitu maisto produktu, is kuriu imanoma semtis sio mineralo.

Labai megstu alyvuoges smile.gif O namines, itariu, isvis nerealios. Tai dabar ju sezonas? Nejaugi teks lipti kopeciom ir rankioti nelabasias? biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo UmmMaryam: 18 spalio 2011 - 16:52
QUOTE(UmmMaryam @ 2011 10 18, 16:46)
Raugas, Belatrikse, kvietinis, deja, ne mano darytas.


Oi tai būsiu nesupratus doh.gif kažkaip sugalvojau, kad visai kvietinių produktų nevartoji, ir duonelė ruginė. O tai kaip čia išeina? Juk vis tiek kviečiai, kad ir naminis raugas g.gif

QUOTE(UmmMaryam @ 2011 10 18, 16:46)
Labai megstu alyvuoges smile.gif O namines, itariu, isvis nerealios. Tai dabar ju sezonas? Nejaugi teks lipti kopeciom ir rankioti nelabasias? biggrin.gif


Alyvuogės, bent jau pas mus, - į pabaigą. Karališkosios jau nurinktos visos, beliko mažosios, kurios sparčiai mėlynuoja. Tai kas netingi, iš plataus giminių rato, ateina ir skinasi. Man vidutinės pačios skaniausios, queen olives - nelabai ax.gif
Šiaurėje gal dar teks laipioti ir rinkti nelabąsias lotuliukas.gif
Atsakyti
Jau pusantros valandos virinu datules sirupui, o jau išvaizda doh.gif o kvapas doh.gif doh.gif jei galutinis produktas nepateisins lūkesčių - gyvenime nebevirsiu pati lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Belatrikse @ 2011 10 18, 17:32)
Jau pusantros valandos virinu datules sirupui, o jau išvaizda  doh.gif o kvapas  doh.gif  doh.gif jei galutinis produktas nepateisins lūkesčių - gyvenime nebevirsiu pati  lotuliukas.gif

Gaila jei nepavyks ,bet uz tai kita kart turesi daugiau laisvo laiko pvz : gathering.gif nail.gif fitness4.gif vacation1.gif vacation4.gif
Merginos ,koks min atlyginimas Alzyre?
Atsakyti
Jau tris valandas verdu: spalva pasitaisė - tamsiai raudona darosi, kvapas irgi pagerėjo thumbup.gif tikiuosi, neteks išmest.
Dėl atlyginimų reik pasiklausinėt, dauguma privatininkai, tai kiek uždirba - tiek ir turi, sunku pasakyt. O valstybiniam sektoriuj kiek minimalus paklausinėsiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Belatrikse @ 2011 10 18, 19:04)
Jau tris valandas verdu: spalva pasitaisė - tamsiai raudona darosi, kvapas irgi pagerėjo  thumbup.gif tikiuosi, neteks išmest.
Dėl atlyginimų reik pasiklausinėt, dauguma privatininkai, tai kiek uždirba - tiek ir turi, sunku pasakyt. O valstybiniam sektoriuj kiek minimalus paklausinėsiu smile.gif

Ar isvire tos datules biggrin.gif
Atsakyti
Išvirė thumbup.gif
Berit, sakeis, nemėgstanti avienos, siūlau pabandyt tokį receptėlį labai paprastą: pakepinti truputy aliejaus morkas, svogūnus, česnaką + druska ir pipirai, sumest nuplautus šonkauliukus, dar kiek apkept ir užpylus vandeniu išvirt (greitpuody užtenka 30min.), tada ištraukt mėsikę ir pašaut į orkaitę, dar pabarsčius druskyte. Suuper gaunasi: riebaliukas lengvas lengvas, tirpstantis burnoje, o mėsytė minkštutė minkštutė ax.gif Man asmeniškai nieko skanesnio nėra nei orkaitėje užkepta aviena bigsmile.gif Gal ir tau patiks rolleyes.gif
Oi, apie algas nepaklausinėjau dar blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Belatrikse @ 2011 10 20, 14:42)
Išvirė  thumbup.gif
Berit, sakeis, nemėgstanti avienos, siūlau pabandyt tokį receptėlį labai paprastą: pakepinti truputy aliejaus morkas, svogūnus, česnaką + druska ir pipirai, sumest nuplautus šonkauliukus, dar kiek apkept ir užpylus vandeniu išvirt (greitpuody užtenka 30min.), tada ištraukt mėsikę ir pašaut į orkaitę, dar pabarsčius druskyte. Suuper gaunasi: riebaliukas lengvas lengvas, tirpstantis burnoje, o mėsytė minkštutė minkštutė  ax.gif Man asmeniškai nieko skanesnio nėra nei orkaitėje užkepta aviena  bigsmile.gif Gal ir tau patiks  rolleyes.gif
Oi, apie algas nepaklausinėjau dar  blush2.gif

Aviena butinai pabandysiu ,kaip tik saldytuve turiu.Ir tada parasysiu ar patiko.
Del algu, nieko tokio ,kai tik suzinosi tai ir brukstel.
Beja nezinau ,ar mes nesusikalbejome su draugu ar tikrai Alzyre mokesciu nuo algos nemoka?
Dar sake ,kad na tokios panasios kaip pas mus darbo birzos ,kuri remtu bedarbius ,pas juos nera.Mat jis dabar baige ( pagaliau) universiteta ir intensyviai iesko darbo - inzinierius, svaigstantis apie Amerika biggrin.gif
Pastaruoju metu daug diskutavome apie fusha kalba ir nesutarimus tarp arabu ir kabylie.Semiuosi kuo daugiau info, kol turiu galimybe,nes kartais per pokalbi kokis 3 kartus susipykstame.Taigi bet kada gali viskas baigtis. O man tai naujas pasaulis ,kurio tikra gyvenima gali isgirsti tik is lupu.
Atsakyti
Žodžiu, negaliu 100% garantuot kad taip ir yra lotuliukas.gif bet minimali alga apie 7000DA, tai čia maždaug 70eurų. Darbo birža kaip tokia yra, bet garantijos kad gausi darbą - jokios, čia tokia bedarbystė, kad bet koks darbelis pirmiausia pasiūlomas saviems, ty giminėms ir draugams.. pašalpos jokios nemokamos. Mokesčiai nuo algų mokami, kai dirbi valstybei. Privatininkai taip pat turėtų mokėt, bet kaip kas užsimano. jei norėtum pensijos senatvėje, gali mokėt, berods, 20000DA per metus, ale tai negarantuoja, kad senatvėje pragyvensi iš pensijos..
Ale žiū, jie čia visi inžinieriai biggrin.gif sėkmės jam ieškojimuose.
Atsakyti
QUOTE(Belatrikse @ 2011 10 21, 19:52)
Žodžiu, negaliu 100% garantuot kad taip ir yra  lotuliukas.gif bet minimali alga apie 7000DA, tai čia maždaug 70eurų. Darbo birža kaip tokia yra, bet garantijos kad gausi darbą - jokios, čia tokia bedarbystė, kad bet koks darbelis pirmiausia pasiūlomas saviems, ty giminėms ir draugams.. pašalpos jokios nemokamos. Mokesčiai nuo algų mokami, kai dirbi valstybei. Privatininkai taip pat turėtų mokėt, bet kaip kas užsimano. jei norėtum pensijos senatvėje, gali mokėt, berods, 20000DA per metus, ale tai negarantuoja, kad senatvėje pragyvensi iš pensijos..
Ale žiū, jie čia visi inžinieriai  biggrin.gif sėkmės jam ieškojimuose.

sveikos,
tenorejau prideti, kad tas 70 euru, cia per menesi, ne savaite, kaip kai kuriose salyse algos mokamos mirksiukas.gif
as ta tema irgi labai domejausi pries kokius 10 metu, tai mano informacija gali buti 'pasenusi'. tuomet vidutiniska alga buvo apie 200e per men. 300e jau skaitesi labai gera alga. mokytojai gaudavo apie 100e per men, bet ten turbut ir valandu kiekis mazesnis budavo g.gif
pasalpu tikrai jokiu nera. o bedarbyste ten apie 40% man rodos. jei bent vienas is dideles seimos dirba, tai jis ir islaiko visus kitus...
Atsakyti
Mes cia stai ka radome apie min algas.
http://www.algerie-d...ticle19431.html
Beja ,o ka ten visi inzinieriais buti troksta? g.gif
Atsakyti