Įkraunama...
Įkraunama...

Pietryčių Londono mergaičių namučiai

bigsmile.gif mmm siandien saltibarsciai mano namuos essen.gif: neplanuoti visiskai lotuliukas.gif ir uztad tokie skanus turbut isejo hihihi.gif thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos


Saunuoles esat,kad issaugojot temute 4u.gif 4u.gif ! Kaip smagu rasti tongue.gif biggrin.gif ..buvau net pamirsus

Aciu Ice Touch uz nauja temele..ir grazu eilerastuka 4u.gif apie Cha
Atsakyti
4u.gif VISOMS PO BALIONUKA KAS APSILANKYS

kaip zadat pralesti vasara, vasaros atostogas, ar savaitgalius ??
Atsakyti
ph34r.gif g.gif nu ka patikrinu, kolkas ramuuuuu
nieko laukiam, gal kas usklys

nuriu klausima, nuo keliu menesiu pradeti galima sodinti ? vacation4.gif
Atsakyti
biggrin.gif buvau uzsukusi,bet nebuvo laiko baliona pasiimt wink.gif tongue.gif


ax.gif tas galima-negalima yra kiekvienam savaip..as tokios nuomones,kai jau pats stengiasi-tai gali padet trumpam pajusti ta 'skoni' sedejimo,o siaip tai,kai raumenys bus issivyste ir pasiruose,tai pats ir sedes blush2.gif cool.gif 4u.gif pati nuspresi savo pipirui mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Labas visoms 4u.gif

Ziuriu tema apmirus, tai bandysiu pagyvinti. Esu is Croydono gal yra kas is ten? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mirabele @ 2012 06 22, 01:11)
Labas visoms 4u.gif

Ziuriu tema apmirus, tai bandysiu pagyvinti. Esu is Croydono gal yra kas is ten? smile.gif

4u.gif sveika..gerai sakai,kad apmirusi biggrin.gif cia jai kaskart vis dirbtini kvepavima padaro kas uzejes,tai taip ir laikom cool.gif as jau ne nesitikejau naujokiu bigsmile.gif thumbup.gif smagu,kad uzsukai 4u.gif gal nepabegsi taip greit blush2.gif
siaip is croydono nera,bet mes visos aplinkui 4u.gif papasakok apie save daugiau mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(VIGILIUKAS @ 2012 06 22, 12:25)
4u.gif sveika..gerai sakai,kad apmirusi biggrin.gif cia jai kaskart vis dirbtini kvepavima padaro kas uzejes,tai taip ir laikom  cool.gif as jau ne nesitikejau naujokiu bigsmile.gif  thumbup.gif smagu,kad uzsukai 4u.gif gal nepabegsi taip greit blush2.gif
siaip is croydono nera,bet mes visos aplinkui 4u.gif  papasakok apie save daugiau mirksiukas.gif  4u.gif

Is esmes mano pusej lietuviu mazai, vienas kitas. Todel laisve bendraujant ir apsnekant uz nugaros kitus biggrin.gif esu cia neilgai, dar be darbo, padedu vienai draugei leliu paziuret kol ji dirba. Esu istekejus 28m, be vaiku, vyras LT nu zodziu laisve papugoms wub.gif

O kodel jus tokios nekalbios? gal jau atsikalbejot biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Mirabele @ 2012 06 22, 10:33)
Is esmes mano pusej lietuviu mazai, vienas kitas. Todel laisve bendraujant ir apsnekant uz nugaros kitus biggrin.gif esu cia neilgai, dar be darbo, padedu vienai draugei leliu paziuret kol ji dirba. Esu istekejus 28m, be vaiku, vyras LT nu zodziu laisve papugoms wub.gif

O kodel jus tokios nekalbios? gal jau atsikalbejot biggrin.gif

Mes kalbios dar ir kaip bigsmile.gif tik med visos is facebooka pabegusios. Tik sitos temukes nenorim pamirst wub.gif
Atsakyti
QUOTE(titkauk @ 2012 06 22, 13:17)
Mes kalbios dar ir kaip bigsmile.gif  tik med visos is facebooka pabegusios. Tik sitos temukes nenorim pamirst wub.gif

Oo.. as irgi noriu i fb tongue.gif as sm ir retai bunu, tingiu rasyt blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Mirabele @ 2012 06 22, 11:33)
Is esmes mano pusej lietuviu mazai, vienas kitas. Todel laisve bendraujant ir apsnekant uz nugaros kitus biggrin.gif esu cia neilgai, dar be darbo, padedu vienai draugei leliu paziuret kol ji dirba. Esu istekejus 28m, be vaiku, vyras LT nu zodziu laisve papugoms wub.gif

O kodel jus tokios nekalbios? gal jau atsikalbejot biggrin.gif

biggrin.gif jo,atsisnekejom..nebera laiko daugumai..vaikai praaugo-kas i darbuka,kas siaip..musu diduma cia po du kleckus turi,tai rutina nebera tokia nuobodi ax.gif blush2.gif
Nu va kaip tau smagu-tikra laisve papugoms thumbup.gif nepasiilgsti b? cool.gif

QUOTE(Mirabele @ 2012 06 22, 13:00)
Oo.. as irgi noriu i fb tongue.gif as sm ir retai bunu, tingiu rasyt blush2.gif

ax.gif i fb bus galima tik po tam tikro laiko..kaip sakant,kai patvirtins dauguma blush2.gif 4u.gif po realaus susipazinimo 4u.gif
cia buvo ne viena 'naujoke' ,bet jos pabego unsure.gif ...bet juk visiems taisykles vienodos.. ax.gif ir mums tos pacios galiojo,kaip buvom 'naujokes' rolleyes.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(VIGILIUKAS @ 2012 06 23, 16:28)
biggrin.gif jo,atsisnekejom..nebera laiko daugumai..vaikai praaugo-kas i darbuka,kas siaip..musu diduma cia po du kleckus turi,tai rutina nebera tokia nuobodi  ax.gif blush2.gif
Nu va kaip tau smagu-tikra laisve papugoms  thumbup.gif nepasiilgsti b?  cool.gif
ax.gif i fb bus galima tik po tam tikro laiko..kaip sakant,kai patvirtins dauguma blush2.gif  4u.gif po realaus susipazinimo 4u.gif
cia buvo ne viena 'naujoke' ,bet jos pabego unsure.gif ...bet juk visiems taisykles vienodos.. ax.gif ir mums tos pacios galiojo,kaip buvom 'naujokes'  rolleyes.gif  4u.gif

na jo pasiilgstu, bet ir cia neliudna smile.gif
as siaip niekur neskubu, cia turiu kelis patikimus zmones, o su kitais ypac lietuviais elgiuosi atsargiai smile.gif buvau nudegus.. tai, kad niekur nereikia skubeti, nes nepazadu, kad nepabegsiu blush2.gif
Atsakyti