Įkraunama...
Įkraunama...

**NePleputės, gyvenančios Anglijoje***

nail.gif
Atsakyti
QUOTE(Edgolė @ 2014 08 08, 22:03)
nu reikes reikes niekur nedingsu doh.gif  biggrin.gif thx reiks uzmest aki...daba batu paieskose esu tai ner kada hihihi.gif

doh.gif  unsure.gif

ja ja...po zopos visad pasidaro sviesiau ax.gif

hihihi.gif nu pas mus kadangi ne b&b tai uztenkam vietos hihihi.gif

nu zinai vistik starast ne radast laugh.gif

ana primet baisia verslinyke  g.gif  biggrin.gif arba gamin pagranduka laugh.gif

as ir kartais megstu patinget...tik da neatradau cia skaniu kebabu..nu ta prasme panasiu i lietuviskus

hello kerpyns wink.gif


Va su batais ir pas mus beda doh.gif maniskej tinka tik kur galai minskti, kiti iskart jai trina , tai kai einam i pardej visus batus perziurim , kur minskti galai doh.gif ir dar jos koja jau tarp 5-6 uk tai jau vaikisku nelabai berandu, varom suaugusiu juodu ieskot

Nu turbut ateis, Va nusipirkom masiniuka, siandien visa diena buvom isvare, Mano sveciai nurejo iki pardziu, paskiau varem cia prie ezeriuko .Galima maudytis, smeliukas yra, negiliai tik viena vieta iki 1.4 m kita iki 1.2 m.Bet vaikai apsiturkse taip, svarus vanduo ;-)

Zinau zinau as ta starasty tongue.gif

Neprikarskek lotuliukas.gif

Man lietuviski taip svogunu-kopustu misraine su zaidimu surask mesa lotuliukas.gif nesu lt valgius skaniu, o cia wrap tokie pat vadinas, kur darzoves cesnakinis padazas ir mesa, ne kaiuliena bet vistiena .. o siaip man donner kebaba skaniausias lotuliukas.gif
Atsakyti
ka jau drakons su desrom pradejo sapnuotis tai sakau reik uzmest aki blink.gif a cia tustuma doh.gif

nu mums kazkaip su batais ner problemu visi tink...tik kasmet ieskau vis kazko geriau hihihi.gif atsibodo tie clarksai cool.gif

o o kokia taviskes lapce bigsmile.gif biggrin.gif uz mano didesne tongue.gif

nu paros kokia papirkot cool.gif


nu o ka...uzaugins hihihi.gif

nu nzn man skaniausi wrape jie...ale mc kazkas neto i psio cool.gif


hello kerpes wink.gif lyskiat lauk,bo visom tuoj baudos kvitus issiuntinesiu cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Edgolė @ 2014 08 16, 14:27)
ka jau drakons su desrom pradejo sapnuotis tai sakau reik uzmest aki  blink.gif a cia tustuma doh.gif

nu mums kazkaip su batais ner problemu visi tink...tik kasmet ieskau vis kazko geriau  atsibodo tie clarksai 

o o kokia taviskes lapce  bigsmile.gif  uz mano didesne 

nu paros kokia papirkot 
nu o ka...uzaugins :

nu nzn man skaniausi wrape jie...ale mc kazkas neto i psio cool.gif
hello kerpes wink.gif lyskiat lauk,bo visom tuoj baudos kvitus issiuntinesiu  cool.gif


Nu jau ekstasense busit panele lotuliukas.gif Atveze is lt man desru naminiu lotuliukas.gif

Bet jie ir geriausi., nors va pirkau is next tai atleike irgi puse metu, is kikers maniskej netinka, nes jie kieti, is kitokiu ir nelabai tinka. tai vietinteliai kone clarksai ir lieka lotuliukas.gif cia vienus ant greicio pagriebiai paigiai, tai po 2 savaiciu kulnas nuejo doh.gif

Blin ir dar auga blink.gif maziau mano jau 12-13 lotuliukas.gif

Va pezuka ir nugriebem ax.gif 7 vieti, kazkaip esam prie tu dideliu priprate, mazose nesijauciu net saugiai lotuliukas.gif

Nu gal pripratimo reikalas, as kai mesaede, man reikia mesos, o ne kopustu blush2.gif

Baudas siuntinet mano biznis, lotuliukas.gif tik nera kam

Pabuvom fainai parkely cia netoli, pasivaikciojom grynam ore, vakar buvom birdworld ,. ir turbut ryt siausim i legolenda, mazius gimtadienio proga uzsiprase , kad nuvestume va ax.gif
Atsakyti
QUOTE(IceDragon @ 2014 08 16, 17:47)
Nu jau ekstasense busit panele  lotuliukas.gif  Atveze is lt man desru naminiu  lotuliukas.gif

Bet jie ir geriausi., nors va pirkau is next tai atleike irgi puse metu, is kikers maniskej netinka, nes jie kieti, is kitokiu ir nelabai tinka. tai vietinteliai kone clarksai ir lieka lotuliukas.gif  cia vienus ant greicio pagriebiai paigiai, tai po 2 savaiciu kulnas nuejo  doh.gif

Blin ir dar auga blink.gif  maziau mano jau  12-13  lotuliukas.gif 

Va pezuka ir nugriebem  ax.gif  7 vieti, kazkaip esam prie tu dideliu priprate, mazose nesijauciu net saugiai  lotuliukas.gif

Nu gal pripratimo reikalas, as kai mesaede, man reikia mesos, o ne kopustu blush2.gif 

Baudas siuntinet mano biznis,  lotuliukas.gif  tik nera kam

Pabuvom fainai parkely cia netoli, pasivaikciojom grynam ore, vakar buvom birdworld ,. ir turbut ryt siausim i legolenda, mazius gimtadienio proga uzsiprase , kad nuvestume va ax.gif

tai itariu tu cia man tas pacias i atvezei laugh.gif

hmmm...nu nzn nzn...man vis kazko kito noris..netikiu ka daugiau nieks geru nepagamin be clarkso biggrin.gif turejo pernai geoxus daba galvoju gal ecco pabandyt g.gif kickersus lakinius turejom tai tragedija kazkokia o ne batai...

omg doh.gif

hihihi.gif

tai dasidet tau reik laugh.gif

cool.gif

sakai varot kai varles keliauninkes tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Edgolė @ 2014 08 16, 20:45)
tai itariu tu cia man tas pacias i atvezei laugh.gif

hmmm...nu nzn nzn...man vis kazko kito noris..netikiu ka daugiau nieks geru nepagamin be clarkso biggrin.gif turejo pernai geoxus daba galvoju gal ecco pabandyt g.gif  kickersus lakinius turejom tai tragedija kazkokia o ne batai...



tai dasidet tau reik laugh.gif


sakai  varot kai varles keliauninkes tongue.gif


Nu as gi dosnus zmogus, negaila pasidalinti bigsmile.gif

As galvoju ir gal kitokius pabandyt? reikes pavezeitet ka cia aplinkuj siulo, nes abiems reikia nauju batu, ir dickej jau i secondary trainers o ne plimsolai ax.gif

Nebeturiu ka dasidet . lotuliukas.gif tuscios kisenes tongue.gif

Tai atostogos gi. Kazka gero pamatyt. Pabuvojom Legolende . Vaikams patiko, o siaip tai kainas gerules uzsikele. doh.gif o man adrenalino megejai nilabai ka veikt , va thope kitas reiklas. Bet mazius norejo, tai ka padarysi. Visai nieko maziukams padaryta. tik pigiau galetu but doh.gif
Vakar uzputem zvekutes ant torto. maziuj mano jau 5.

Tai dabar liko susipirkt i sulia paskutines smutkes, ir vel ismest vaikus i mokykla lotuliukas.gif

labas rytas 4u.gif
Atsakyti
Edgole, netta gal jau gryztam namo biggrin.gif

Kaip pirmosios dienos mokyklose? Dcike vakar gryzo is secondary laiminga kai slyva., Jau kadra susirado biggrin.gif blink.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Sake patinka sulia, didele, su visais navarotais ;-)

Ikeliau i albumeli naujesniu foto ;-) Edgole laukiu tavo grazuoliu dabar ;-) parodyk 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IceDragon: 04 rugsėjo 2014 - 14:54
as numy esu tongue.gif tik turiu anyta sveciuose tai ner kada plepet biggrin.gif

veliau paziuresiu fotkiu nes daba jau maunu gult ax.gif

hello kerpes
Atsakyti
umn.gif
Atsakyti
Kaip anyta laikos? tongue.gif

Laba 4u.gif Su arbatos puodeliu ;-)
Atsakyti
Labas mirksiukas.gif noriu kavos rolleyes.gif
pastebejot vesuma jau rytais ir vakarais jaucia, tokia rudeniska ax.gif
Atsakyti
QUOTE(IceDragon @ 2014 09 11, 10:55)
Kaip anyta laikos? tongue.gif

Laba  4u.gif  Su arbatos puodeliu ;-)
jau islaidom ax.gif

labs labs jei nemeluoji wink.gif tongue.gif
QUOTE(netaa @ 2014 09 11, 11:16)
noriu kavos rolleyes.gif 
pastebejot vesuma jau rytais ir vakarais jaucia, tokia rudeniska ax.gif
nori kavos?saka:kai numirsi pakavos hihihi.gif

jaja...parein lievi orai doh.gif
Atsakyti