Įkraunama...
Įkraunama...

Prancūzaitės su prancūziukais (ir be jų), 14 tema

user posted imageuser posted image

Kviečiu pasirakletint šaltą rudens vakarą wink.gif
Atsakyti
Labas vakaras

Aciu Canelle uz namucius mirksiukas.gif

Nzn kur noreciau, nusibodo si betvarke FR, nusivyliau nors jau daugiau metu cia pragyvenus negu Lt
Saziningiem ir darbstiem zmonems nelabai sekasi blush2.gif
Viena drauge isvaziavo i Kanada, i Vankuveri, tai jau kraunasi smutkes ir po 6 menesiu atgal, turbut tik taip atrodo, ten kur musu nera, zole zalesne....

Mano vaikams 7 ir mazajam netoli 4-i. Paziurejau Druskinikuose faina, tik ten jiems daug kur negalima schmoll.gif

Butu faina, kad pasnigtu, tai kad ir ant bliudo nuo kalniuko butu kaifas. Kiek su vaikais buve niekuomet sniego nebuvo doh.gif
Atsakyti
Ai, Neris, zinok, visur tas pats sh tik kitoj rankoj. Nors jei ziuret i tolimesne perspektyva, tai ir as pagalvoju, ar nerekes ant pensijos Lietuvon grizti.
Atsakyti
QUOTE(Canelle @ 2013 10 27, 15:34)
wow kokia priesistore  bigsmile.gif turetu but idomu ieskot savo gimines saknu, mano tetis taip surado musu gimines, kurie po karo isvaziavo i Brazilija ir Argentina  smile.gif numesiu tau linka, tiesa, prancuzu kalba, apie Ragé vardo kilme: http://www.geneanet....ie/fr/rage.html
Labiausiai paplitus si pavarde Prancuzijoj yra Auvergne ir Alpiu regione.. Sekmes paieskose, jei prireiks pagalbos- kreipkis wink.gif

Ačiū labai už pagalbą 4u.gif Labai labai!
Aš čia sumaniau vaikams palikt savo istoriją - genealoginį medį...ir aišku reik dar daug ieškot..
Sunku rasti faktus dėl prosenelio (prancūzo), nes jį Petrograde sušaudė..į LT lietuvė prosenelė pabėgo su judviejų dukra (mano močiute)..jų sūnus irgi žuvo.
Močiutė ir senelis mirė jauni, mano mama našlaitė ir turi tik mamytės metrikus rusų kalba su išdarkyta prancūziška pavarde..tai abi ir aiškinamės toliau 4u.gif
QUOTE(neris20 @ 2013 10 29, 19:38)
Na ta proga ieskau kur Lt su vaikais per ziemos atostogas praelisti pora dienikiu, ne pre teliko o kur nors gamtoj, ziurejau Druskininku vandens parka , gal kuri esat buve? Kaip ten? Maciau kazkur su sunim ant roguciu pasivazinejimus, tik nerandu kontaktu  g.gif

Su šunim: http://www.nuotykiua...x.php?item_id=3

Vaikams ir Jums labai patiks Kalitos kalnas (Anykščiai)..bobslėjaus-rogučių trasos: http://www.kalitoska...1/lt/news/index

Labai daug pramogų yra išties.

Kada atvykit į pasakų kaimus. Pvz buvot paukščių kaime? Ten yra lizdas, kurian pabuvojus pildosi norai (50 žmonių telpa jame cool.gif http://www.grazute.l.....miniai kaimai
Grikucyje buvote? Atvažiuoji traukiniu, faina programa..su grikiais viskas susiję smile.gif http://www.grikucis.com/

Tikrai daug ne tik vien pramoginių, bet ir edukacinių programų.
Mes su vaikais važinėjam, tai begalės gerų emocijų. .ir nėr l.brangu..ir net suaugusiens įdomu.
Atsakyti
QUOTE(neris20 @ 2013 10 29, 22:14)
Labas vakaras

Aciu Canelle uz namucius mirksiukas.gif

Nzn kur noreciau, nusibodo si betvarke FR, nusivyliau nors jau daugiau metu cia pragyvenus negu Lt
Saziningiem ir darbstiem zmonems nelabai sekasi  blush2.gif
Viena drauge isvaziavo i Kanada, i Vankuveri, tai jau kraunasi smutkes ir po 6 menesiu atgal, turbut tik taip atrodo, ten kur musu nera, zole zalesne....

Mano vaikams 7 ir mazajam netoli 4-i. Paziurejau Druskinikuose faina, tik ten jiems daug kur negalima schmoll.gif

Butu faina, kad pasnigtu, tai kad ir ant bliudo nuo kalniuko butu kaifas. Kiek su vaikais buve niekuomet sniego nebuvo doh.gif


Pritariu Pirejai, kad galbut tik atrodo zole zalesne.. Atvirai sakant, tai man Lietuvoj atrodo daug didesne betvarke nei FR: ir politikoj, teisesaugoj, sveikatos apsaugoj..
Kodel sakai kad saziningiem zmonem nelabai sekas? del visokiu pasalpiniu?ar del valstybes politikos?
Atsakyti
Labas rytas

Rasma labai aciu uz idejas eisiu paziureti kas kur kada smile.gif As ziurejau ta nuotykiu akademija, bet neimanoma rasti kainu rolleyes.gif

Tai ir man atrodo kad Lt didesne betvarke, bet gi po nepriklausomybes praejo nedaug metu, palyginus su FR praeitimi.

Canelle taip nusivyliau politika, as kaip pradejau gyventi su vyru , pradejom nuo peilio ir sakutes, niekas mums jokiu pasalpu nedave apie jas net ir negalvojom, dabar kai siek tiek prasigyvenom, tai lupa paskutini kasni , kad ir is burnos atimtu, nusibodo.....
Vietoj to kad pamokytu "pasalpinius" kaip i gyvenima kapstytis, viska dovanai, nei aciu nei "merde" Nzn gal musu auklejimas toks Lt ar dar senos sistemos likuciai schmoll.gif , as negalvoju kur eiti ir kaulyti , o ziuriu ka pati galiu uzgyventi ir vaikus taip stengiuos aukleti.

Nepykit panos supolitikavau, schmoll.gif

Atsakyti
QUOTE(neris20 @ 2013 10 30, 07:58)
As ziurejau ta nuotykiu akademija, bet neimanoma rasti kainu rolleyes.gif
Padėsiu, nes turiu laišką:
"Siūlome Jums įsigyti „Nuotykių akademijos“ dovanų kuponą, su kuriuo padovanosite jiems nepakartojamą, niekam neprilygstantį, gyvenime dar nepatirtą nuotykį – pasivažinėjimą šunų kinkiniu.
galioja ypatingai geros kainos: vienam žmogui - 150 lt, dviems - 250 lt, šeimai su vaikais - 290 lt. Pačios programos trukmė yra apie 1 val."
Atsakyti
Sveikos
QUOTE(neris20 @ 2013 10 30, 07:58)
Nzn gal musu auklejimas toks Lt ar dar senos sistemos likuciai  schmoll.gif , as negalvoju kur eiti ir kaulyti , o ziuriu ka pati galiu uzgyventi ir vaikus taip stengiuos aukleti.

Zinok, mes aukleti ne taip. Man cia pries kokias 4 sav. anyta ishaishkino...
Siaip mokesciai baisus, ir kuo toliau tuo baisiau. Juk pries kelias dienas ta projekta norejo prastumti, kad apmokestinti gyvybes draudimus, taupymo knygeles... Ir vel moketu tie, kurie dirba ir taupo, o ne "pashalpiniai". Nesuprantu, kodel niekam nekyla mintis neapmokestinti CAF'o ishmoku? Arba kodel ju deklaruoti nereikia?

Siaip man dar baisu dar ir del "busimos Francijos". Cia musu vienas draugas siaures afrikos atvykelius taip vadina. Matant musulmoniska "meile" kito tikejimo zmonems, baisu. Sukurentu kokia diena mus baznycioje per Kaledas.
Atsakyti
Va tas mane is nervu ir varo, ka turi pasidejes juodai dienai, ir ta paima ir visiems po lygiai tipo padalina, gi ne revoliucija koks cia dalinimas. schmoll.gif

Bliamba mane siutina, si menesi galvojau pradesiu kaledines dovanas pirkti nu kaip atejo saskaitos, tai nors pasto dezute degint doh.gif per 15 dienu 700 eurai, vaiko valgykla, masinos draudimas , vanduo.... Vakar paziurejau vandens saskaita, priskaiciuota 63 eurai suvartojamas, 24 eurai abonementas ir like mokesciai, is visos 210 euru fakturos, tai ka man tada visai nesiprausti, ar indu neplauti g.gif jau ir taip taupom, vaikai ir tie isdresiruoti kai valosi dantis kranai isjungti, tualete kai padaro "pipi" tai mazoji srove, idomu butu suzinoti ar "pasalpiniu" vaikai taip auklejami gun_bandana.gif
Valgykla vel pats didziausias tarifas ateina 160 euru saskaita i menesi , kai biezdielninkai moka 50 euru. N U S I B O D O;
Aisku per Kaledas ir vel visokios "primes de Noel" bus tik kam rolleyes.gif , is musu merijos dar gauna bon d'achat leclerc'e , nu aisku mums nereikia nei gerti nei valgyti, ir musu vaiakai netiki Kaledu Seneliu
Nzn ar man vienai tokia politika vezi varo verysad.gif

Nu gerai baigiu sukauti RASMA didelis dekui , nu kaina seimai nemaza, bet isivaizduoju kiek dziaugsmo butu, parasysiu as jiems gal tiesiogiai, kaip manai? 000054.gif box.gif
Atsakyti
QUOTE(neris20 @ 2013 10 30, 14:24)
Va tas mane is nervu ir varo, ka turi pasidejes juodai dienai, ir ta paima ir visiems po lygiai tipo padalina, gi ne revoliucija koks cia dalinimas.  schmoll.gif

Bliamba mane siutina, si menesi galvojau pradesiu kaledines dovanas pirkti nu kaip atejo saskaitos, tai nors pasto dezute degint  doh.gif per 15 dienu 700 eurai, vaiko valgykla, masinos draudimas , vanduo.... Vakar paziurejau vandens saskaita, priskaiciuota 63 eurai suvartojamas, 24 eurai abonementas ir like mokesciai, is visos 210 euru fakturos, tai ka man tada visai nesiprausti, ar indu neplauti  g.gif jau ir taip taupom, vaikai ir tie isdresiruoti kai valosi dantis kranai isjungti, tualete kai padaro "pipi" tai mazoji srove, idomu butu suzinoti ar "pasalpiniu" vaikai taip auklejami gun_bandana.gif
Valgykla vel pats didziausias tarifas ateina 160 euru saskaita i menesi , kai biezdielninkai moka 50 euru. N U S I B O D O;
Aisku per Kaledas ir vel visokios "primes de Noel" bus tik kam  rolleyes.gif , is musu merijos dar gauna bon d'achat leclerc'e , nu aisku mums nereikia nei gerti nei valgyti, ir musu vaiakai netiki Kaledu Seneliu
Nzn ar man vienai tokia politika vezi varo  verysad.gif

Nu gerai baigiu sukauti  RASMA didelis dekui , nu kaina seimai nemaza, bet isivaizduoju kiek dziaugsmo butu, parasysiu as jiems gal tiesiogiai, kaip manai? 000054.gif  box.gif

Taip, abi esat teisios..Ir as nesuprantu tu apmokestinimu papildomu butent nuo dirbanciuju..Taxai vis kyla ir kyla..Mums irgi sis menuo ziauriai sunkus, nes mokejom impots, gavom ir taxe d'habitation, bet deadline'as 15 lapkricio, tai iki jo ir trauksim, nes dar pakele siemet doh.gif nuoma irgi pakilo, nedaug, bet pats faktas. Kai nuvaziuojam i parduotuve, tai saskaita niekad nebuna mazesne nei 60eur (lyginant su 50eur ankstesniais metais)..
As kartais paskaitau prancuziskus forumus, tai ten buna 'giriasi' kaip is pasalpu gyvena.. Tai tikrai daug geriau nei smicard'ai..visokios pasalpos, nuolaidos, maisto kuponai, pagalba pries mokslo metus, tada Kaledos, tada atostogos..Tikrai pikta pasidaro..
Atsakyti
Canelle, uz SMIC nebeapsimoka visiskai dirbti. Ir net neapsimoka dirbti kelias dienas per menesi, jei gauni chomage. Nes finale, dirbai ar nedirbai, gauni tiek pat (jei dirbai - chomage sumazina tiek, kiek gauni atlyginimo uz kelias dienas). O nuvaziuoti i darba islaidu vis tiek yra.
Vienzo, socializmas yra parazitu rojus.
Atsakyti
Labas

Ach priviriau koses su savo pamastymais.. g.gif

Ka veikiat per iseigines? Ar svenciat? Gal i kapines?

Mes tai namuose tupesim, ryt pranesa lietu schmoll.gif nieko nenumatem, atostogos pasibaigineja, reikes priziureti vaiko mokslus kazkiek...
Atsakyti