Įkraunama...
Įkraunama...

Sulčiaspaudės - 4

QUOTE(airiusha @ 2013 08 02, 09:35)
O KAIP DEL ZELMER JP1500?

jei įmanoma paskaitykit senesnes temas, ten ji tikrai minima mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(egllute @ 2013 08 02, 10:38)
jei įmanoma paskaitykit senesnes temas, ten ji tikrai minima  mirksiukas.gif

na skaičiau, bet viską skaityti labai jau daug, kiek supratau labai giriamos briangios, galvojau kad kas naudoja , tai tai papasakos apie ją.
Atsakyti
Mes jau koki menesi turime kuvings.
Parasysiu atsiliepima-gal kam pades apsisprendziant smile.gif Plovimas isties nera sudetingas. Aisku gaila, kad negalima kisti indaplove, bet neuzima daug laiko isplauti ranom. Tik tiek, kad vis tiek tena suslapti rankas biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Veikia laabai labai tyliai.
Bandziaua spausti morkas, obuolius, silauoges, melynias, vysnias. Zodziu viska kas auga pas mus.
Morkos. spaudem siumetines sviezias, tai na nzn kodel bet isspaudos lieka ne visai visai sausos. Gal reiktu idet perspaust isspaudas darkart.
Obuoliai. Pradzioj spaudem praeitametinius, tai jie kadangi pakankamai miksti, tai sultyse buvo daug minkstimo. Is kietu obuoliu iseina ne tokios tirstos sultys.
Melynes. Na negaliu atsidziaugti kaip tobulai ji spaudzia melynes (mano viena dukryte nevalgo melyniu isvis, tai arba eria sumaisytas sultyse arba padarau ledus is sulciu). Praktiskai lieka labai labai mazai isspaudu.
Silauoges. Spaudziasi labai tirstos sultys. tyrele greiciau smile.gif
Vysnios. puikiausiai. Ir isspaudu mazai ir sultys geros konsistensijos.
Atsakyti
QUOTE(airiusha @ 2013 08 02, 12:21)
na skaičiau, bet viską skaityti labai jau daug, kiek supratau labai giriamos briangios, galvojau kad kas naudoja , tai tai papasakos apie ją.

na zelmer aš neturiu, mano matstone (horizontali), mokėjau apie 600 Lt, patinka, džaiaugiuosi pirkiniu, nesigailiu tikrai, kad nepirkau už 1000 Lt ir daugiau. Pas sesę Kuvings, na GAL šiek tiek trumpiau plaunama, bet turbūt kokiom 10-20 sekundžių ilgiau, manau čia neturėtų būti rodiklis renkantis schmoll.gif Maniškė valgo morkas kaip priklauso, nesispyrioja. Kodėl ne Zelmer pirkau? Ilgai svarsčiau, bet man svarbiau buvo morkų spaudimas ir dar priedai, su kuriais galima bulves tarkuoti, makaronus gaminti ir t.t. Be to vertikali nelabai pas mane tinka nes spintelės nėra labai aukštai pakabintos ir padėjus ant stalviršio nebegalėčiau nieko įkišti į padavimo angą.
Atsakyti
QUOTE(egllute @ 2013 08 02, 12:03)
na zelmer aš neturiu, mano matstone (horizontali), mokėjau apie 600 Lt, patinka, džaiaugiuosi pirkiniu, nesigailiu tikrai, kad nepirkau už 1000 Lt ir daugiau. Pas sesę Kuvings, na GAL šiek tiek trumpiau plaunama, bet turbūt kokiom 10-20 sekundžių ilgiau, manau čia neturėtų būti rodiklis renkantis schmoll.gif Maniškė valgo morkas kaip priklauso, nesispyrioja. Kodėl ne Zelmer pirkau? Ilgai svarsčiau, bet man svarbiau buvo morkų spaudimas ir dar priedai, su kuriais galima bulves tarkuoti, makaronus gaminti ir t.t. Be to vertikali nelabai pas mane tinka nes spintelės nėra labai aukštai pakabintos ir padėjus ant stalviršio nebegalėčiau nieko įkišti į padavimo angą.

ačiū, man ji irgi patiko
Atsakyti
ziuredama video apie sulciaspausdes, pastebejau kad maziausias triuksmas yra Kuvings ?ar tai tkirai, o Zemler pats didziausias....
Atsakyti
QUOTE(airiusha @ 2013 08 04, 12:52)
ziuredama video apie sulciaspausdes, pastebejau kad maziausias triuksmas yra Kuvings ?ar tai tkirai, o Zemler pats didziausias....

lėtaeigės tylesnės už centrifūgines. O Jums taip svarbu, kad gal būt šie tiek skiriasi garsas (labai nedaug)?
Atsakyti
QUOTE(egllute @ 2013 08 04, 19:27)
lėtaeigės tylesnės už centrifūgines. O Jums taip svarbu, kad gal būt šie tiek skiriasi garsas (labai nedaug)?

na žinant triukšmas irgi turi reikšmės, nes turiu patirtį, isigyjau pigią mesmalę, tai nuo jos toks garsas, lyg virtuvėje lėktuvas ..))) Tai aš ją labai rėtai naudoju.
Tik palyginus pvz. Zelmer su Cooksense, radau du skirtumus, ne Zelmer naudai, Cooksense tylesnis ir turi geresnį setelį...
Tai va dabar ir mastau ar verti tie pranašumai apie 400-500lt skirtumu tarp Zelmer ir Cooksense
Atsakyti
QUOTE(airiusha @ 2013 08 05, 06:40)
na žinant triukšmas irgi turi reikšmės, nes turiu patirtį, isigyjau pigią mesmalę, tai nuo jos toks garsas, lyg virtuvėje lėktuvas ..))) Tai aš ją labai rėtai naudoju.
Tik palyginus pvz. Zelmer su Cooksense, radau du skirtumus, ne Zelmer naudai, Cooksense  tylesnis ir turi geresnį setelį...
Tai va dabar ir mastau ar verti tie  pranašumai apie 400-500lt skirtumu tarp Zelmer ir Cooksense

Nezinau ar jis geresnis ar ne bet zinau, kad cooksense sieteliai ypac luzta
Atsakyti
QUOTE(Jurgio tetis @ 2013 08 05, 06:44)
Nezinau ar jis geresnis ar ne bet zinau, kad cooksense sieteliai ypac luzta

o kaip del Zelmer, ar patarsite pirkti?o tai jau galva sukasi...
Atsakyti
sulciaspaude

ka manot apie sita? kaina labai viliojanti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(airiusha @ 2013 08 05, 08:36)
o kaip del Zelmer, ar patarsite pirkti?o tai jau galva sukasi...

Jei norit ypač geros kokybės ir palyginti žemos kainos pasidomėkit Magic MSJ-200M thumbup.gif
Atsakyti