Įkraunama...
Įkraunama...

Histeroskopija

Jungiuosi ir aš prie jūsų mirksiukas.gif
Kol kas tik pati įtariu gimdos polipą, nes 6-7 dienos iki skausmingų mmm teplioja šviežiu krauju unsure.gif Balandį turėjau laparoskopiją. Prieš ją tepliodavo rudais krešuliais- rado endometriozę. Ją pristabdė. Tačiau dabar kiti bajeriai prasidėjo verysad.gif
Sakykit, kada geriausiai eiti į apžiūrą, kad tuos polipus pamatytų g.gif Po ar prieš mmm g.gif Ir kokiu būdu juos randa- echo per viršų ar vaginaliniu g.gif
Ir kiek laiko turi praeiti po LP, kad būtų galima daryti histeroskopiją (dėl narkozės) g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ice tea @ 2010 07 30, 10:32)
Ir kiek laiko turi praeiti po LP, kad būtų galima daryti histeroskopiją (dėl narkozės)  g.gif

prieš pusmetį gavau vieną narkozės dozę, dabar antrą.. Taigi, per pusę metų dvi... antroji operacija turėjo būti iki pusvalandžio - užtruko ilgiau nei planuota. Pas gydytoją klausiau kaip dėl tų narkozių - iš atsakymo supratau, kad jei neilga narkozė, tai nieko tokio labai baisaus..
Nors iš tikrųjų kas ten žino... Po šios narkozės atsibudau labai greit, praktiškai kai perkėlė į pooperacinę palatą viską girdėjau ir miego nesinorėjo.
Atsakyti
Sveikos, mergaitės,
Perskaičiau visą temelę, kaip matau, dauguma histeroskopiją darėtės didelėse valstybinėse ligoninėse. Ar yra daromas šis tyrimas ir privačiose klinikose? Jei taip, kiek tai kainuotų? Ar yra mergaičių dariusių histeroskopiją privačiai? Mačiau VK kainoraštyje - histerosalpingografija - ar čia kažkoks kitas tyrimas?
Ačiū
Atsakyti
QUOTE(egk @ 2010 08 31, 17:47)
Mačiau VK kainoraštyje - histerosalpingografija - ar čia kažkoks kitas tyrimas?
Ačiū


Taip, tai visiškai kitas tyrimas, jo metu suleidžiamas kontrastas į gimdą ir stebima ar pratekami kiaušintakiai.O histeroskopijos metu plonu teleskopu apžiūrima gimdos ertmė.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sella: 31 rugpjūčio 2010 - 17:13
QUOTE(egk @ 2010 08 31, 17:47)
Sveikos, mergaitės,
Perskaičiau visą temelę, kaip matau, dauguma histeroskopiją darėtės didelėse valstybinėse ligoninėse. Ar yra daromas šis tyrimas ir privačiose klinikose? Jei taip, kiek tai kainuotų? Ar yra mergaičių dariusių histeroskopiją privačiai? Mačiau VK kainoraštyje - histerosalpingografija - ar čia kažkoks kitas tyrimas?
Ačiū



Histeroskopija Baltijos Amerikos klinikoje - 600 litu su TLK, 2000 litu be TLK.

TLK - jei pacientas apdraustas privalomuoju sveikatos draudimu (SoDra).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Azazella: 31 rugpjūčio 2010 - 20:23
QUOTE(Azazella @ 2010 08 31, 21:22)
Histeroskopija Baltijos Amerikos klinikoje - 600 litu su TLK, 2000 litu be TLK.

TLK - jei pacientas apdraustas privalomuoju sveikatos draudimu (SoDra).


Ačiū mergaitės už atsakymus.
Azazella, gal gali atsakyti - ar reikia BAK dar siuntimo iš savo apylinkės ginės, ar užtenka, kad esi dirbantis (su TLK)?
Atsakyti
Noriu pasidžiaugti, kad man histeroskopijos nereiks thumbup.gif thumbup.gif Gimda švari mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(egk @ 2010 08 31, 21:42)
Ačiū mergaitės už atsakymus.
Azazella, gal gali atsakyti - ar reikia BAK dar siuntimo iš savo apylinkės ginės, ar užtenka, kad esi dirbantis (su TLK)?

as neturejau siuntimo, tai gydytojas 'sutvarke' viska ir be jo-svarbu, kad dirbi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(RositaK @ 2010 09 01, 09:40)
as neturejau siuntimo, tai gydytojas 'sutvarke' viska ir be jo-svarbu, kad dirbi  4u.gif


Ačiū RositaK, tada bandysiu į BAK, nors dar yra maža viltis, kad ir man gal neprireiks, nors nedaug šansų...
Atsakyti
QUOTE(egk @ 2010 09 01, 09:44)
Ačiū RositaK, tada bandysiu į BAK, nors dar yra maža viltis, kad ir man gal neprireiks, nors nedaug šansų...



Jei ir darys histeroskopiją, nebijok, aš jų iškenčiau 3 ir nenumiriau. irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(egk @ 2010 08 31, 21:42)
Ačiū mergaitės už atsakymus.
Azazella, gal gali atsakyti - ar reikia BAK dar siuntimo iš savo apylinkės ginės, ar užtenka, kad esi dirbantis (su TLK)?



Siuntimo butinai reikia. As pas gin. vaikstau privaciai, tai ji man liepe savo poliklinikoje pasidaryti tyrimus ir paimti is BPG siuntima histeroskopijai.
Papildyta:
QUOTE(RositaK @ 2010 09 01, 09:40)
as neturejau siuntimo, tai gydytojas 'sutvarke' viska ir be jo-svarbu, kad dirbi  4u.gif



Be siuntimo imanoma, jei raso, kad ekstra atvejis, valdiskose ligoninese tikiu, kad taip daro, histeroskopuojantis privaciai, vargu ar toks bajeris praeitu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Azazella: 01 rugsėjo 2010 - 13:00
QUOTE(Sella @ 2010 09 01, 13:41)
Jei ir darys histeroskopiją, nebijok, aš jų iškenčiau 3 ir nenumiriau. irnesakyk.gif


Sella,
kodėl tiek daug tų histeroskopijų tau atlikta? Dažnai taip būna?
Atsakyti