Įkraunama...
Įkraunama...

***Lieknėju, kad būčiau laiminga** 82 tema

Gerą dieną, penktadienis thumbup.gif Rytoj turiu darbelio iš pat ryto, bet nuo kitos savaitės darbų tvarkaraštis turėtų lengvėti - žodžiu esu patnekinta šiandien, net galvoju pasidovanot kebabą su cola vakarienei biggrin.gif
O dabar ne į temą. Gal kuri esat susidūrusi, kad žiemą pirštų pagalvėlių oda tampa jautri, sutrūkinėja, net tarsi "lupasi"? Ką tokiu atveju daryti? Man yra buvę seniai, mokyklos laikais taip, o dabar žiūriu vėl lyg tas pats darosi unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(*CoCoNuT* @ 2014 01 31, 16:24)
galvoju pasidovanot kebabą su cola vakarienei biggrin.gif

blink.gif blink.gif blink.gif (nors man jie irgi labai skanu, o dar pasiguodžiu kad ten daug daržovių ax.gif , per šventes galima mirksiukas.gif )
Atsakyti
Vanesa3, DG*, nagi greit prisiduodam 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo audiga: 31 sausio 2014 - 17:25
QUOTE(audiga @ 2014 01 31, 16:38)
blink.gif  blink.gif  blink.gif  (nors man jie irgi labai skanu, o dar pasiguodžiu kad ten daug daržovių  ax.gif , per šventes galima  mirksiukas.gif )

biggrin.gif Man tokie norai kyla, kai dieną mažai valgau arba savaitgalį. Vsi tiek juk priklauso nuo maisto kiekio, jei pusryčiai ir pietūs tvarkingi, tai mažas kebabas nebus gal didelė nuodėmė blush2.gif Aš kalorijų neskaičiuoju, bet jeigu skaičiuojant, tai jaučiu būtų galima normose išsitekti smile.gif
Atsakyti
Prašom 4u.gif
user posted image
Mūsų šaunuolės: user posted image
first.gif CoCoNut*
second.gif Audiga
third.gif KasandraK
Atsakyti
Ačiū Audiga už lentelę. Smagu nematyti minusų. Šaunuolės damos 4u.gif
Aš šiandien pasilepinu vynu ir krevetėmis. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(KasandraK @ 2014 01 31, 21:24)
Ačiū Audiga už lentelę. Smagu nematyti minusų. Šaunuolės damos  4u.gif
Aš šiandien pasilepinu vynu ir krevetėmis.  blush2.gif

biggrin.gif
Atsakyti
4u.gif
QUOTE(KasandraK @ 2014 01 31, 21:24)
Aš šiandien pasilepinu vynu ir krevetėmis.  blush2.gif

O man krevetės neskanu... doh.gif Bet audžiu mintį paragaut sraigių ax.gif

QUOTE(*selfish* * @ 2014 01 31, 23:08)

*Selfish* , na sugrįžk į lentelę, a? 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
Šiaip ir aš nesu jūros gėrybių gerbėja. Krevetes mėgstu, bet visokios sraigės, moliuskai mane gasdina smile.gif Nors būtų smagu paragauti smile.gif
Gražios dienos visoms 4u.gif
Atsakyti
Gerą dieną 4u.gif nu ir sušalau doh.gif kažkokia šalčio bijanti pasidariau unsure.gif
Jūros gėrybių ir aš nevalgau. Dar paprikų negaliu pakęsti blush2.gif Labai mėgstu colą - čia įprotis, kurį reikia stipriai mažinti. Sumažinus jaučiu ir svoris pakristų bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos, ziuriu vel temuke merdeja g.gif

Nors siaip saunu, kad visos stengiates, lieknejat. As eilini karta nesusitvarkau su savimi, nes sunkiai suderinu sporta ir darba. Kaip tik dabar jauciuosi tokia "perdegusi". Atrodo miegociau kelias paras lovoj ir nei kojos niekur nekisciau schmoll.gif

O va atrodo susiimciau kelias savaites ir buciau liekna ir grazi ax.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
O man mm atvyko, tai jaučiuosi išsipūtus verysad.gif
Atsakyti