Įkraunama...
Įkraunama...

Darboholikių klubas

Aš gal sriubikę kokią sumąstysiu... burokėlius gal... mastau.gif Nes tikrai noriu ko nors lengvai, dar šiek tiek erkė nuo mms jaučiuosi.
Atsakyti
TIESA MIASKA PAMIRSAUPAKLAUSTI O RYGA TEN VARAI GAL I TA SEKSO MEKSO FESTIVALI? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(okkey @ 2014 02 28, 11:43)
TIESA MIASKA PAMIRSAUPAKLAUSTI O RYGA TEN VARAI GAL I TA SEKSO MEKSO FESTIVALI? smile.gif

lotuliukas.gif
Neee, varau į Depešų koncą cool.gif
Atsakyti
Labas rytas, miargai.
Oi, neklauskit... lotuliukas.gif Iš komandiruotės grįžau lygiai 2 parom vėliau negu turėjau. Įstrigau Europoje. Bet laiką praleidau nerealiai. wub.gif Papasakočiau kada gyvai, viešai nenoriu rašyti. cool.gif

Okkey, 55 kg??? blink.gif Nu šakės, va ka reiškia beveik vienai forume tupėt - niekas atgal netraukia. lotuliukas.gif

Aš subrandinau mintį - kai pasveiksiu varysiu sportuoti rytais- tom dienom, kai nereikia nuo 8 būti darbe, o važiuoju į universitetą. Tada ir žmonių mažiau, ir su studentiška nuolaida Impuls tik 149 lt kainuos. thumbup.gif Mano biologinis kalendorius jau jaučia pavasarį - ir maisto lengvesnio norisi, ir pajudėti daugiau.

Gero savatgaliaus visoms! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(smike @ 2014 03 01, 08:42)
Aš subrandinau mintį - kai pasveiksiu varysiu sportuoti rytais- tom dienom, kai nereikia nuo 8 būti darbe, o važiuoju į universitetą. Tada ir žmonių mažiau, ir su studentiška nuolaida Impuls tik 149 lt kainuos.  thumbup.gif Mano biologinis kalendorius jau jaučia pavasarį - ir maisto lengvesnio norisi, ir pajudėti daugiau.

Užskaitau planą, Šmikiuk 4u.gif
Rytais man sunkiau sportuojasi, bet jei būtų galimybė, matyt, kartais eičiau. Vat kai kokios šventinės dienos, o klubas dirba, tai nueinu, visai smagu dieną, plius pas mus vaizdas pro langą į Nerį, labai gražu akis paganyt biggrin.gif
Atsakyti
labas rytas gazeles bigsmile.gif

Smikiuk pritariu Miaskai ir uzskaitau plana thumbup.gif thumbup.gif

na ka o mane biski liga bando pakirsti, nuo vidurio savaites sunus ir MB sniurkste, kosejo, tai va ir iki manes daejo virusiukas doh.gif bet as nepasiduosiu, vakar tik laisvadieni nuo sportuko pasidariau, o siandien jau kibsiu i elipsiuka ir isprakaituosiu tas bacilas va tep va cool.gif

kaip suprantu kita savaitgali kaziuko muge Vilniuje, Miaskut kurioj ji vvietoj buna, mastom su seima isvyka i sostine susiorganizuoti bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(okkey @ 2014 03 02, 07:07)
kaip suprantu kita savaitgali kaziuko muge Vilniuje, Miaskut kurioj ji vvietoj buna, mastom su seima isvyka i sostine susiorganizuoti bigsmile.gif

Aha, ko gero pirmą kartą Kaziukas per mano gimtadienį išpuola, tai atidėsiu gimtadienį, nes Kaziuko atidėt negaliu hihihi.gif

Šiaip mes visko net neapeinam, pereinam nuo Rotušės Didžiąja ir Pilies gatvėmis link Katedros, ir tada Gedimino prospektą, iki Tymo kvartalo retai kada pėdinam, ir taip kelios valandos ant kojų gaunasi.

Va tau planas 4u.gif
Atsakyti
dekui Miaskut 4u.gif

beje kaip ispudziai is Rygos ir depesu? mirksiukas.gif

siandien pas mus sunestines uzgavenes, ui valgiu bus visokiu, stengsiuos nepriryti, bet uzgavenes lieka uzgavenem - reik sociai prisivalgyti cool.gif cool.gif gerai kad tai bus pietus, vakariene bus galima lengvesne abtureti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(okkey @ 2014 03 04, 05:54)
beje kaip ispudziai is Rygos ir depesu? mirksiukas.gif

siandien pas mus sunestines uzgavenes, ui valgiu bus visokiu, stengsiuos nepriryti, bet uzgavenes lieka uzgavenem - reik sociai prisivalgyti cool.gif  cool.gif gerai kad tai bus pietus, vakariene bus galima lengvesne abtureti mirksiukas.gif

Puikūs thumbup.gif , tiesa, ekipažo nuomonės išsiskyrė: vieniems labiau patiko Vilniuje Vingio parke, kitiems - Rygoj, uždaroje arenoje. Man tai lauke buvo geresnis garsas, o čia viduj - vaizdas, nes arčau prieit buvo lengva. Visumoj - visi jų koncai man kaip kosmosas, aš gi fanė nuo 11 metų biggrin.gif

Aš tai darbe badu marinausi, už tai namie su dukriuku prisikepėm ir prikirtom blynų su atšildytom avietėm, ui koks gardus griekas buvo! wub.gif
Atsakyti
prabundu ryte, pasijungiu kompa ir mastau - reik i SM uzeiti, paskaityti ka Miaska parase..ir akurat gi parase, nes cia panasu, kad mudvi kaip ir atskirta tema turime lotuliukas.gif lotuliukas.gif as ryte parasau, tu vakare atrasai lotuliukas.gif lotuliukas.gif

na ka vakar buvo kaip ir priklauso apsivalgymo diena, tiesa viskas ivyko per pietus, vakaras jau buvo tvarkingas, kakliuku prisiviriau ir pasiblusinejau, siandien jau i tvarkinga mityba gryztu thumbup.gif tuoj i orkaite sausiu kalakuto kumpi ir vistienos ketvircius thumbup.gif
Atsakyti
Labas, miargai. Galima įsiterpsiu į jūsų temą? biggrin.gif
Aš tokia nepastovi lankytoja... Paskutiniu metu kažkas darosi, daug visokių minčių galvoje sukasi, kartais net skauda viduje. Žinau kas darosi, bet ne viešam rašymui... Rezultatas - vakar nuvažiavau nusipirkti porą drapanų, per klaidą pasiėmiau 34 dydžio palaidinę ir tiko, tik truputį ankštoka pasirodė. Prisirinkau matavimuisi savo 38 dydžio ir dauguma kabėjo. sad.gif Gal tas nėr taip blogai, bet žinant džiūvimo priežastį - nieko gero. Nenoriu nei valgyti, nei miegoti, nei megzti, nei kažką akyse matyti.
Reikia truputį tą jausmą išbūti. Grįšiu. Sooner or later.
Atsakyti
a jetau Smikiuk laikykis 4u.gif 4u.gif 4u.gif "apdziut" ner blogai, bet tikrai ne del priezasciu, kurios is vidaus griauzia kaip kirminas doh.gif

o del sooner or later, tai zinok jau geriau sooner ir su gerom ziniom mirksiukas.gif

beje mane irgi kaskas is vidaus grauzia, bet man blogiau - tikslios priezasties nezinau, kad galeciau jamti su ja ir susitvarkyti doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti