Įkraunama...
Įkraunama...

Ar esat maiste radusios kirmėlių?

Apklausa: Ar paskutiniu metu radote kirmelių pirktuose produktuose? (169 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
yra teke. pamenu pries kokius 5 metus mama parnese mano megiamos rukytos strimelytes. vagiau valgiau, o ant galo kazkaip atidziau pasiziurejau-ir joje buvo plonu baltu kirmeliu. dieve , vos neapsivemiau. nuo to laiko strimeliu nebevalgau.
Atsakyti
aš neperseniausiai radau skrudintuose anakardžių riešutuose, valgiau net nežiūrėdama, kai pajūtau, kad kažkas ant lupos, nusiėmiau baltą kirmelytę wacko.gif spjaudžiausi ilgai, dabar žiūriu, ką dedu į burną biggrin.gif
Atsakyti
neteko, labai įdėmiai apžiūriu netik visur galiojimo laiką, bet ir visas kruopas prieš dedama kažkur į maistą, nes žinau kad gali atsirasti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bozenyte: 06 gruodžio 2010 - 16:13
teko rasti saldainiuose kirmėlių unsure.gif Milda ar Miglė, tiksliai nebepamenu pavadinimo.

ir kartą košėje radau tokių baltų kirmėlyčių, iš kurių išsirisdavo permatomi drugeliai, vaikai juos vaiduokliais vadino lotuliukas.gif
Atsakyti
o Dieve zmones is kur tos kirmeles? blink.gif nu isproteciau nors viena pas save pamacius doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Apsimetele @ 2010 12 06, 23:46)
o Dieve zmones is kur tos kirmeles?  blink.gif  nu isproteciau nors viena pas save pamacius  doh.gif

is netinkamo laikymo namie arba parduotuvės sandelyje/gamintojus/tiekėjus. Šiemet kadangi buvo karšta ir drėgna vasara, tokiem veistis buvo itin palanku, o tinkama dezinfekcija ne visur pasirūpino.
Atsakyti
As maximoj pirktuose Optima Linija zirneliuose esu radus milziniska kirmele. Fui slykstu net prisimint... tokia stambi ir balta...
galiojimo laikas tikrai nebuvo pasibaiges ir tie zirneliai buvo katik pirkti.... doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingute1986: 07 gruodžio 2010 - 00:11
QUOTE(Ingute1986 @ 2010 12 07, 01:10)
As maximoj pirktuose Optima Linija zirneliuose esu radus milziniska kirmele. Fui slykstu net prisimint... tokia stambi ir balta...
galiojimo laikas tikrai nebuvo pasibaiges ir tie zirneliai buvo katik pirkti.... doh.gif

na reiškia žirneliai gana ekologiškai auginti buvo biggrin.gif ir juos užkonservajo jau su kirminuku biggrin.gif žiūrėk savam darže kai augini žirnius irgi perrinkinėt reikia, nes nepurkšti jokias brūdais vilioja ne tik žmones biggrin.gif
riešutuose teko rast, nes juos parduotuvėse labai dažnai pasenusius pardavinėja, po to saldainiuose, bet čia taupiosios uošvienės dėka.
jei radot kruopose, toje spintelėje darykit generalinę, nes greičiausiai bus apėmę ir kitus joje laikomus produktus, kai darėm generalinę pas vieną žmogų (nevardinsiu giminystės ryšių, gal netyčia dar perskaitys) tai jos net juodųjų pipirų žirneliuose gyveno, ką jau kalbėt apie kitus produktus.
Atsakyti
Jo man ir teko tokia "laime" rast sio "gerio".O kai dar kirminas man pats baisiausias gyvis zemej, tai vos nenugriuvau, o radau sausuose pusryciuose spinteleje, viena dezute atsidarem suvalgem, o kita idejau i spintele, ten ir kruopas laikom, tai kai atidariau antra dezute ir supyliau i lekstye vaikui vos nenugriuvau kai pamaciau geltonus mazus kirminukus, dar sakyciau tokius riebuilius doh.gif , is to "smagumo" viska kapitaliai ismeciau is tos spinteles lauk, o metimo buvo daug daug , nes megstu kad daznai neit i parduotuve usipirkt daug ir susidet , ir va net nebeziurejau kad nepradarytos krupos ar miltai, sveiciau be gailescio viska lauk, nes dar kitoj dezutej kokiose makaronuose nebesinorejo ju vel rast, kad isitikint ar nepasivaideno . ir kai usiminiau draugei, ji sako cia galejo but kandis, ir sako dabar bus vargo unsure.gif , bet tai is kur jis tada ? ir dar geltoni , nors nezinau kokios spalvos turi but 4u.gif , ir tada kodel tik toj spintelej, nes ir kitose laikom birius sausus produktus. O pries kokius 3 metus esu radus silkej, nusipirkau is turgaus silkute ziemos laiku, tokai didele ui sakau pavalgysim, parsinesu ir tuoj puolu darinet o viduij ties kaulu tokie balti slikstybes doh.gif , nuo to karto i silke nebegaliu net paziuret.
Atsakyti
AČIŪ DIEVUI DAR NETEKO IR TIKIUOSI NETEKS
Atsakyti
Na nezinau... Bjaurus tokie dalykai. Kazkada pirkdavom paukstiena ir prie jos misraines indeliuose ne dideleje parduotuveje netoli namu. Tai toje misraineje ir radom kazkokiu "gyviu". Atbaido iskarto klientus tokios parduotuves. Tikriausiai todel ir uzsidare smile.gif
Atsakyti
Na, ekologija yra viena, bet jokiam miesto žmogui negali būti malonu maisto produktuose iš parduotuvės rast bjaurybių, nors tam pačiam žmogui gal nieko tokio yra apžiūrinėti renkamas kokiam miške avietes, kad kirmėlės nesuvalgytų. Nežinau kaip jūs, bet aš tai jau geriau purkštus produktus valgyčiau, nes kirmėlės mano psichiką veikia stiprokai. Bet ir tai, nemanau, kad tai vien ekologijos kaltė, gamintojai irgi linkę padaryt kaip jiem geriau, laikyt netinkamom sąlygom, netinkamą laiko tarpą ir panašiai. Kai pasibaigusio galiojimo miltų mišinio pakely radau vabalų, padariau išvadas. Na, faktas, kad kiaušinėliai tai visada ten buvo, bet kai nematai, tai ne taip ir bjauru. biggrin.gif
Atsakyti