Įkraunama...
Įkraunama...

Tik per Taurę pirkti...., Išparduotuvė

Parduodu Naujus Michael Kors batelius, viršuje lakuota oda, labai minkšti, patogūs, bet man šiek tiek per mažai vietos pirštams (aš aviu 38d.), šių batukų dydis 7, tiktų nešiojančioms 37-37,5d., vidpadis 24,3cm.
Tik 60 Eur
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka

Nauja Petite patch-pocket sheath dress in tipped linen, pirma iš dešinės (spalva Flax), dydis 0P, ilgis nuo nugaros vidurio 84cm (nuo peties prie kaklo 87cm), tarp pazastu 41cm, liemuo 32cm, su pamušalu, yra etiketė. Nuostabi suknelė, tiks ir į ofisą, ir į miestą, į šventę... Man deja per siaura. Be defektų. Tik 47 Eur
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka

Nauja, su etikete 0 dydžio medvilninė palaidinė, su švelniai rožinės spalvos gėlytėm ir su auksinėm juostom iš šonų, tarp pažastų 49-49,5cm, manau, kad idealiaisia 90+ keli cm krūtinei (pas mane 87cm ir man siek tiek per didele butent per krutine). Plona, miela. Tik 14 Eur
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka

Vos kelis kartus užsidėti originalūs (su kodu viduje) UGG odiniai batai su užtrauktuku. Dydis usa 7, Eur 38 (vidpadis 24cm), bet man, nesiojanciai 38d., jie ant ribos, ypač, kad kailiukas dar nesusigulėjęs, purus. Su nailonine kojine koją ikišu, bet su kiek storesne jau jaučiasi nepatogumas, tad siūlyčiau avinčioms 37-37,5d. su neaukšta keltimi. Užtrauktukas nėra dekoratyvinis, jis atisega. Batukai rudi su baltu kailiuku. Didžiausias pliusas, kad jie odiniai (ne zomšiniai), kas labai palengvina priežiūrą. Būklė labai gera, be defektų, ant pado dar net nenusitrinęs lipdukas. Mokėjau virš 140Eur, parduodu tik už 100Eur
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti

Naujos Reebok sportines kelnes,labai fainos, dydis XS. 20 eur
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Bearpaw Nova Suede, usa 8 (man tinka su siaura 39, o šiaip manau labiau 38-39). Labai mažai nešioti, šilti, patogūs.

Vilnius, siunčiu, 40€

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Parduodu per Taurę pirktą naują Kylie Jenner lip kit'ą. Tik pabandyta spalva (man per tamsi).

Spalva: POSIE K

Kaunas/Vilnius arba siunčiu.

30€

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Nauji bearpaw batai. 8 dydis,(38-39) su naturaliu avikailiu. 50 euru. Vilnius.siunciu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo alinka: 11 sausio 2017 - 21:57
QUOTE(guziukas @ 2017 01 03, 14:09)
kelniu ilgis nuo liemens 108,nuo klyno 79cm 4u.gif

o kainos?
Atsakyti
QUOTE(CHANTE @ 2017 01 14, 11:05)

uz kelnes mokejau 39eurus,tiek ir noreciau,auskaru nebeturiu...
Atsakyti

naujas 100 proc kašmyro megztukas, S dydzio, dark green spalvytes ,minkstas, siltas ir svelnus
kaina- tik 54 eur

vartotojo įkelta nuotrauka
KARTA pasipuosta, labai grazia, sodriai melynos spalvytes Landsend suknele, susijuosia dirzeliu, XS dydžio, atitinka S/M europietiska dydį

kaina- tik 19 EUR

suknele be odinio dirzelio

vartotojo įkelta nuotrauka


naujas , grazios - cinamon spalvytes , Landsend megztukas, XS dydžio, smarkiai didintas- tinkamas M dydžiui
kaina - tik 29 eur
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka


naujas, labai siltas Woolrich megztukas XL (18-20 ) dydžio

kaina- tik 38 eur
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Nauja, kątik gauta COACH RHYDER SATCHEL IN LEATHER

Pirkta per tarpininkes. Turi trumpą ir ilgą rankenas.
Nerealaus grožio. Lengva, patogi. Kokybiška ilgaamžė oda tarnaus labai ilgai.

vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bu_bu: 21 sausio 2017 - 14:29
Ką tik gauta Tommy Hilfiger striukė berniukui. Dydis 4 (M), bet manau mažinta. Spalva Navy
Kaina 40 eur ;)
Nuoroda
http://www1.macys.co...5~xcm_pos~zPos4
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Sveikos,
parduodu GAP megztini baltos spalvos. Labai grazus, tik man rankoves per ilgos. Tiktu ilgarankei arba turinciai ugi virs 170 cm. Dydis M, kaina 35 eur. 4u.gif

Megztinis
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IRI'DE: 25 sausio 2017 - 21:22
Nauji, ką tik gauti Old Navy džinsiukai su etiketėmis, man per dideli šiek tiek doh.gif cray.gif. 6 Tall dydis, merginoms, kurių ūgis nuo 172 cm. Atitiktų didintą 38 arba mažintą 40 dydį. Dėl išmatavimų rašykit. Tik 27 Eur!

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti