Įkraunama...
Įkraunama...

Kvėpavimo treniruoklis "Samozdrav"

QUOTE(5634 @ 2011 11 28, 21:09)
Nuo paskutines zinutes praejo metai laiko, gal kas dar gali parasyt nauju pastebejimu, sudomino sis aparatas noretusi daugiau nuomoniu isgirsti.



Merginos, moterys, ar niekas nesinaudojate Samozdrav? Labai labai reikia atsiliepimu, prasau parasyti, nes aparaciukas nepigus, nesinori pinigeliu veltui svaistyti.... 4u.gif

Atsakyti

Nusipirko mano mama, bet netutejo kantrybes dirbti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lokausa @ 2013 03 27, 13:04)
Nusipirko mano mama, bet netutejo kantrybes dirbti  smile.gif


Gal ten sudetinga su tuo aparaciuku dirbti? Ar ilgai uztrunka?
Atsakyti
Merginos, moterys, ar niekas nesinaudoja SAMOZDRAV? g.gif LABAI prasau atsiliepimu!!!!
Atsakyti
QUOTE(Laimučiukas @ 2013 04 07, 20:35)
Merginos, moterys, ar niekas nesinaudoja SAMOZDRAV? g.gif LABAI prasau atsiliepimu!!!!

Tevai mano naudojo, labai gyre, o kai stai menuo kaip man pripaise bronchine astma, ir dabar negaliu miegoti, nes labai koset noris, tai issitraukiau as ju duota samozdrava, kvepuoju stai, berasant, atrodo padeda g.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Yyy @ 2013 05 03, 00:12)
Tevai mano naudojo, labai gyre, o kai stai menuo kaip man pripaise bronchine astma, ir dabar negaliu miegoti, nes labai koset noris, tai issitraukiau as ju duota samozdrava, kvepuoju stai, berasant, atrodo padeda g.gif biggrin.gif


O jusu teveliai nuo ko naudojo? Ar visai problema susitvarke ir po kiek laiko?
Parasykit prasau truputi veliau -ar tikrai jums padejo? Labai gundausi pirkti, bet brangokas.... 4u.gif Taciau jeigu padeda, tai jokiu pinigeliu negaila. smile.gif

Atsakyti
Mane taip pat labai domina sio prietaiso daromas poveikis, noreciau isgirsti daugiau atsiliepimu, ten aprasyme perskaiciau, kad jis susideda is dvieju daliu: treniruoklio ir kapnometro. Kapnometru yra pamatuojamas oro kiekis lt/min ir CO2 procentas kraujyje. Ar tai teisybe, ar tikrai galima pasimatuoti CO2 procenta ? O pinigu treniruokliui tikrai neverta svaistyti, ji galima pasidaryti is tuscio plastikinio butelio. Paimi 2l buteli ir perpjauni per puse, tada suneri viena puse i kita , kad butu keiciamas butelio turis. Butelio dugne reikia padaryti 1.5-2 cm skyle, o kvepuoti per kakliuka. Tam , kad reguliuoti kvepavimo stipruma reikia skyle dugne pridengti pirstu, o kai bus aisku koki tarpeli palikti, priklijuoti lipnia juosta ir nereikes pirsto laikyti. O pereinant i sekancius etapus didinti butelio tūrį.
Ir vsio, jei netingit, sutaupytus pinigus, galit man pervesti biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Jei neaiskia parasiau, kaip pasigaminti, pasiskaitykit rusų kalboj :http://www.delaysam.ru/zdorovie/zdorovie2.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo danuteliu: 10 birželio 2013 - 19:26
QUOTE(danuteliu @ 2013 06 10, 20:23)
Mane taip pat labai domina sio prietaiso daromas poveikis, noreciau isgirsti daugiau atsiliepimu, ten aprasyme perskaiciau, kad jis susideda is dvieju daliu: treniruoklio ir kapnometro. Kapnometru yra pamatuojamas oro kiekis lt/min ir CO2 procentas kraujyje. Ar tai teisybe, ar tikrai galima pasimatuoti CO2 procenta ? O pinigu treniruokliui tikrai neverta svaistyti, ji galima pasidaryti is tuscio plastikinio butelio. Paimi 2l buteli ir perpjauni per puse, tada suneri viena puse i kita , kad butu keiciamas butelio turis. Butelio dugne reikia padaryti 1.5-2 cm skyle, o kvepuoti per kakliuka. Tam , kad reguliuoti kvepavimo stipruma reikia skyle dugne pridengti pirstu, o kai bus aisku koki tarpeli palikti, priklijuoti lipnia juosta ir nereikes pirsto laikyti. O pereinant i sekancius etapus didinti butelio tūrį.
Ir vsio, jei netingit, sutaupytus pinigus, galit man pervesti  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif
Jei neaiskia parasiau, kaip pasigaminti, pasiskaitykit rusų kalboj :http://www.delaysam.ru/zdorovie/zdorovie2.html


Idomu, kad galima pasigaminti paciam! ax.gif Gal kas bandete? Kokie atsiliepimai?
Atsakyti
Sveikos, merginos. Aš gundausi šį aparatą nupirkti tėvams. Gal kas nors pirkote turguose? Kokie būtų atsiliepimai, ar kokybiški ten pirkti. O jei ne turguj - tai kur Jūs jo ieškote, kas parduoda?
Atsakyti
Sveikos!
Gal kas naudojate kvėpavimo treniruolį Superzdorovie?? Matau, kad Lietuvoje juo prekiaujama. Girdėjau neblogų atsiliepimų, kad sureguliuoja medžiagų apykaitą ir padeda numesti svorio bei gydo daug ligų. Aišku, man tai svoris svarbiausia dabar. 4u.gif Gal kas bandėte ar turite pažįstamų, kurie naudojasi?
Atsakyti
Kol neturėjau,labai jo norėjau,kai įsigijau,kažkaip vis neprieinu pabandyti,paskaičiau instrukcija , ale ten reikia dirbti su savimi lotuliukas.gif o aš gi tingiu blush2.gif
matomai,kai problemų neturiu su sveikata,tai nelabai man jo ir reikėjo doh.gif
Pažįstamas parvežė iš Kaliningrado srities,pirko vaistinėje,net neišpakuotas,naujas,yra visos knygelės,instrukcijos,gal kam reikia,perleisiu smile.gif
Rašykite až,susitarsim
pas mane lygiai toks
http://blagomed.by/d...ispolnenie.html
Atsakyti