Įkraunama...
Įkraunama...

Širdelės bėdelės

QUOTE(kramtuskee1 @ 2014 12 04, 00:22)
Va va man irgi taip lyg tuoj apalpsiu, kai jau pajauciu ta jausma, suletinu, bandau giliai ritmingai kvepuoti, toks jausmas lyg nieko negirziu ir nematau. O jum su sirdies bedom leido sportuot ar gyd, ispejo, kad taip gali but ?
Man kaip ir ner rimtu sirdies bedu, bet kazkodel nepakeliu to kruvio nors tu ka.

Man neleido kardioterniruoklių, visokių aerobikų ir su svoriais.
Kaip tinkamą sportą įvardijo visas mankštas (joga, pilates, kalanetika, pratimai ant kilimėlio, su gumom ir pan), šiaurietiškas ėjimas (įvairiu tempu, įkalnėm ir pan), plaukimas (nemoku).
Su dviračiu važinėt malonumui (bet ne sportui).
Atsakyti
nu merginos jus čia pavarėt... eina sau kokių bėdų yra... sad.gif
dėl sportų, aš praėjus pusmečiui po RDA, klausiau gydytojos, kiek čia galima judėti, nes atrodė viskas normaliai, o po pilates treniruočių buvo ne kas, tai gydytoja sakė neskubėti su tais sportais... Dar man įdomu - ar mityba čia turi kokios įtakos ar nelabai... Šiaip aš valgau viską,ta prasme visavalgė, bet gal yra kurios ne viską valgo, bet turi tas pačias bėdas... Kaži yra koks skirtumas?
Atsakyti
Man tai buvo labai abydna sužinoti turint bėdų, nes gyvenau sakyčiau net gana labai sveikai biggrin.gif
Valgau daug daržovių, vaisių, žalumynų, daiginau visokius daigus, geriausius aliejus vartojau, daug žuvies, labai mažai raudonos mėsos, maistas ruoštas namie, sveikai. Sportavau reguliariai, visiškai negeriu jokio alkoholio (esu abstinentė), niekad nerūkiau. Ir prisižiūrėdavau dėl dienos režimo (nealinau org- mo), grynam ore pakankamai laiko leisdavau.

Tai žinokit aš kardiologus mygau pasakyti, kas ne taip, kodėl čia taip sutriko, kokios priežastys. ir niekas man nieko neatsakė. Likom prie versijos arba įgimta ir nepastebėta daug metų, arba pati nejausdama persirgau miokarditu.

Aš pati įtariu, kad visas problemas man iššaukia jautrumas, negebėjimas atsiriboti..sakykim taip, kasdienybės stresas ax.gif Man itin dažnai dėl 'kažko skauda širdį": vargšų, sergančių, neteisybės ir t.t. Savanoriavau su skurdžiai gyvenančiomis šeimomis, vaikų namuose, onkologiniais ligoniais. Sujaudina bet kieno rūpesčiai, problemos, galvoju ir išgyvenu kartu, sunku atsiriboti doh.gif

Bet nuo to sveikesnio gyvenimo būdo nemečiau (yra dar daugiau ligų, kurių nenoriu schmoll.gif ), tik pradėjau labiau rūpintis ir savo jausmais, šiek tiek bandau sveiko egoizmo įgyti blush2.gif (nebebėgti paskui visus, nebepildyti visko ko nori ir kreipiasi - nes iki ligos išvis nemokėjau pasakyti niekam 'ne'), bandau įvairias atsipalaidavimo technikas, dažniau meldžiuos, medituoju ir pan.
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2014 12 04, 10:57)
Man tai buvo labai abydna sužinoti turint bėdų, nes gyvenau sakyčiau net gana labai sveikai biggrin.gif
Valgau daug daržovių, vaisių, žalumynų, daiginau visokius daigus, geriausius aliejus vartojau, daug žuvies, labai mažai raudonos mėsos, maistas ruoštas namie, sveikai. Sportavau reguliariai, visiškai negeriu jokio alkoholio (esu abstinentė), niekad nerūkiau. Ir prisižiūrėdavau dėl dienos režimo (nealinau org- mo), grynam ore pakankamai laiko leisdavau.

Tai žinokit aš kardiologus mygau pasakyti, kas ne taip, kodėl čia taip sutriko, kokios priežastys. ir niekas man nieko neatsakė. Likom prie versijos arba įgimta ir nepastebėta daug metų, arba pati nejausdama persirgau miokarditu.

Aš pati įtariu, kad visas problemas man iššaukia jautrumas, negebėjimas atsiriboti..sakykim taip, kasdienybės stresas ax.gif Man itin dažnai dėl 'kažko skauda širdį": vargšų, sergančių, neteisybės ir t.t. Savanoriavau su skurdžiai gyvenančiomis šeimomis, vaikų namuose, onkologiniais ligoniais. Sujaudina bet kieno rūpesčiai, problemos, galvoju ir išgyvenu kartu, sunku atsiriboti doh.gif

Bet nuo to sveikesnio gyvenimo būdo nemečiau (yra dar daugiau ligų, kurių nenoriu schmoll.gif ), tik pradėjau labiau rūpintis ir savo jausmais, šiek tiek bandau sveiko egoizmo įgyti blush2.gif (nebebėgti paskui visus, nebepildyti visko ko nori ir kreipiasi - nes iki ligos išvis nemokėjau pasakyti niekam 'ne'), bandau įvairias atsipalaidavimo technikas, dažniau meldžiuos, medituoju ir pan.


Bet Rasma tu ir šaunuolė 4u.gif

Ir gydytojai viską nurašo ant jautrumų, stresų ir pan. Toks vaizdas, kad taip lengviausia patvirtinti diagnozę. Aišku, gali būti, kad tie nervai, jausmai, stresai, problemos savos ir ne tik, skubėjimai turi įtakos, aš irgi tokia jautri viskam, kaip sakoma imu į širdį. Bet kai pagalvoji dauguma taip gyvena...
Dar vienas dalykas - kaip taisyklė - jeigu tik pasakai, kad jautri, kad darbas įtemptas, tai tuoj siūlo raminančius, liepia pas psichologus, psichiatrus apsilankyti, kurie ko gero dar su rimtesniais vaistais puola gydyti. Ar šitas kelias kam nors davė naudos?
Atsakyti
Na jo....pas visas vis kita situacija ir kiti veiksmai. Man kai ritmas isiderina tai stoviu galva zemyn (buna kad praeina), o kai pradeda pykinti, tai po valandos riaumojimo tualete, buna kad ritmas atsistato. Bet jau vandens salto isgeriu gal 3 litrus lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Turiu padidinta pulsa :)Iki dusimo doh.gif zema kraujo spaudima, esu beje alpusi seniau doh.gif
Nors per nestuma buvo diagnozeve ir hipertonija kai 180/100 uzkildavo lotuliukas.gif
Uzeidavo tokios kaip silpnumo bangos kokiom 3 minutem silpna ir atrodo,kad alpsi,kojose rankose silpnumas (gal tuo metu spaudimas krenta tiesiog trumpam?) ir po keliu min tai viskas dingsta ir toliau kaip niekur nieko.
Kai pavargsti stipriai i vakara irgi taip silpna pasidaro ir prigulti norisi nepaaiskinamas tas silpnumas.
Aiskios diagnozes kaip ir nera. na paroksizmine tahiakardija ( net nelabai zinau kas tai ir prolapsa su minimalia reguliacija biggrin.gif )
Tahiakardija iki 150 uzeidavo,o vasara tai isvis per karscius..ir dabar pastebejus esu,kad ir seniau vasaros karscius sunkiau pernesdavau (cia gal nuo sirdeles ar kraujotakos sutrikimu? )
Buvo uzfiksave priesirdiu virpejima ar tai plazdeiima (man atrodo labiau pirmas variantas) bet pasake nieko tokio reiks gal ateiti prideginima daryti blink.gif likau apsalus tai isgirdus doh.gif ar tokios proceduros daromos viena karta kazka uzfiksavus?
Ir dar norėjau paklausti..buvau kazkada apsinuodijusi toksinemis medziagomis,tai reanimatologas sake,kad ateiti atsilieps (bet butent kokiem organams? unsure.gif ,tada per apsinuodijima beje apie 170 pulsas buvo,bet tai pries penketa metu buvo,kažkaip berašant apie širdele prisiminiau.
Dar labai neramina atsigulus ant kairiojo sono buna toks stiprus durys plintanti tai iskart pasisuku atsigulu ant nugaros.Cia turbut labiau nuo ostehondrozes? smile.gif ir ranku pakelt nelabai sugebu aukstai iskart pavargsta,nors pamosikuoji 5 kartu ir skauda rankus atrodo dirbus visa diena (ostehondrozej irgi labiau gal?toks jausmas,kad ant ranku raumenys sunyke na ir vaizdas irgi panasus )
Tikiuosi isipaisysiu pas jus cia su savo simptomais smile.gif
Gero vakaro wub.gif
Atsakyti
4u.gif Sveikos
Noriu info.Uzdejo Holteri, ogi po keliu valandu pasiziuriu -atsokes vienas laidelis (kazkur desinej pusej po krutine).Vel pritvirtinau , bet gal kas zinot ar tai netures itakos tyrimo rezultatui ir apskritai gal kam taip buvo, ir kas is to seke? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ponia Delovej @ 2014 12 11, 18:01)
Vel pritvirtinau , bet gal kas zinot ar tai netures itakos tyrimo rezultatui ir apskritai gal kam taip buvo, ir kas is to seke?

Tai atšokęs laidas ir neregistruoja. Priklijuokit iš naujo tvirčiau toje vietoje ir nešiokit toliau. Kas analizuos EKG, tai matys, kad tuo metu toj derivacijoj neregistruota, nes nebuvo kontakto. Kažkurios širdies dalies darbas (jei dešinėj - tai užpakalinės dalies greičiausiai unsure.gif ) liks neužrašyta tom valandom.
Ir neskubėkit nuimt, pasakykit klinikoje iš kurios ėmėt Holterį, kad buvo nukritę porą val., nes tiesiog toms kelioms val.galima pratęsti stebėjimą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ponia Delovej @ 2014 12 11, 19:01)
4u.gif Sveikos
Noriu info.Uzdejo Holteri, ogi po keliu valandu pasiziuriu -atsokes vienas laidelis (kazkur desinej pusej po krutine).Vel pritvirtinau , bet gal kas zinot ar tai netures itakos tyrimo rezultatui ir apskritai gal kam taip buvo, ir kas is to seke? smile.gif

Holteri nesiojau 3kartus, nes vis blogai uzsirasydavo, tai kazkokios pauzes tai dar kazkas. Negalima kalbet telefonu, arti laikyt telefono, o dar buvo vasara tai gal ir suprakaituodavau ir kazkas atsokdavo. Tai trecia karta kai dariaus sake uzsidel labai aptempta maike, o ant virsaus jau normalia palaidine, tai sis metodas pasitvirtino.
Tai gali but, kad ir jum teks kartot, nes kazkuri laika nebus kokybiskai uzrasyta.
nebent atsoko tik tu lipuku sonai, o pats metaliukas gerai lietesi su oda
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kramtuskee1: 11 gruodžio 2014 - 18:35
va kaip blogai...atsoko pats tas metaliukas su laidu, knopkute ar kaip ji ten...Nesilanksciau as, bet dabar irgi po aptempta maike prispaudziau.Bet jei toliau procesas vyksta, tai gal del poros val.nieko baisaus.Taip jau nesinori kartoti.
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti