Įkraunama...
Įkraunama...

Portugalija

QUOTE(Picine @ 2006 03 05, 02:08)
Grizau vakar is Madeiros. ech, isimylejau sita sala. Taip, ir maistas puikus, ir gamta pasakiskai grazi, ir temperatura 20 laipsniu... Labai noreciau ideti keleta nuotrauku, bet nemoku  verysad.gif

Picine, noriu užduoti praktišką klausimą: ar Madeira duty free zona? Ar parfumą labiau apsimoka pirkti salos parduotuvėse, ar oro uoste?
Atsakyti
QUOTE(niedulis @ 2006 05 14, 17:23)
Picine, noriu užduoti praktišką klausimą: ar Madeira duty free zona? Ar parfumą labiau apsimoka pirkti salos parduotuvėse, ar oro uoste?


Madeiros oro uostas labai mazas, vos kelios parduotuveles. Ten tai tikrai kvepalu nenusipirksi. O parduotuviu kvepalu nelabai is viso maciau. Manau, kad tikrai ne pati geriausia vieta apsipirkti smile.gif
Beje, tikrai Madeira ne duty free ir viskas ten parduotuvese gerokai brangiau...
Atsakyti
as rugsejo 15 diena skrendu i Porta, kadangi ten busiu puse metu, tai tikiuosi pamatyti kuo daugiau graziu vietu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2006 07 16, 19:58)
as rugsejo 15 diena skrendu i Porta, kadangi ten busiu puse metu, tai tikiuosi pamatyti kuo daugiau graziu vietu  ax.gif

oi kaip as tau pavydziu rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif Porto - mano svajoniu miestas! Prakeliavau portugalijoje 5 savaites ir man dar mazai rolleyes.gif Nuostabaus grozio valstybe!!! Beje patariu visiems neapsiriboti vien pietumis nes jie nelabai daug skiriasi nuo kitu vidurzemio juros kurortu. Be to yra pilni anglu turistu ir todel yra daug brangesni uz pvz siaure mirksiukas.gif O siaurej ir centrineje portugalijoje yra tokiu nuostabiu vietu kad rolleyes.gif

Ir kitas patarimas GYVENKIT KEMPINGUOSE! tourist5.gif Oras puikus, uodu nerasta, dauguma kempingu nuostabiuose vietose thumbup.gif Isivaizduokit gyveni sau kempinge ant uolos salia vandenyno kranto.. nakti girdi bangu musa.. ryte geriesi nuostabiais vaizdais, o vakare pasakisku saulelydziu... Rojus.. vacation1.gif

Kada nors imesiu pora nuotraukyciu is savo kelioniu smile.gif Noriu vel i portugalija! flirt.gif
Atsakyti
QUOTE(garbane @ 2006 07 16, 20:46)
oi kaip as tau pavydziu  rolleyes.gif  rolleyes.gif  rolleyes.gif Porto - mano svajoniu miestas! Prakeliavau portugalijoje 5 savaites ir man dar mazai rolleyes.gif Nuostabaus grozio valstybe!!! Beje patariu visiems neapsiriboti vien pietumis nes jie nelabai daug skiriasi nuo kitu vidurzemio juros kurortu. Be to yra pilni anglu turistu ir todel yra daug brangesni uz pvz siaure mirksiukas.gif  O siaurej ir centrineje portugalijoje yra tokiu nuostabiu vietu kad  rolleyes.gif

Ir kitas patarimas GYVENKIT KEMPINGUOSE! tourist5.gif Oras puikus, uodu nerasta, dauguma kempingu nuostabiuose vietose thumbup.gif Isivaizduokit gyveni sau kempinge ant uolos salia vandenyno kranto.. nakti girdi bangu musa.. ryte geriesi nuostabiais vaizdais, o vakare pasakisku saulelydziu... Rojus..  vacation1.gif

Kada nors imesiu pora nuotraukyciu is savo kelioniu smile.gif Noriu vel i portugalija!  flirt.gif



taip fainai papasakojai ax.gif sakes kaip laukiu as tos savo pusmecio keliones bigsmile.gif
as gyvensiu Porto mieste (antras pagal dydi portugalijoje). mane labai domina kaip ten su parduotuvemis (drabuziu, kosmetikos, batu, maisto ir t.t.), ka man veztis is LT, o ko visiskai neapsimoka tempti, kas pigiau kas brangiau lyginant su LT.. ir t.t.
man labai viskas idomu..

p.s. puse metu, tai ne pora savaiciu.... tai kraunant lagamina man labai idomu, ka verta veztis, o ko tikrai neverta, nes ten vietoj nusipirkt galima..
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2006 07 17, 18:33)
taip fainai papasakojai  ax.gif  sakes kaip laukiu as tos savo pusmecio keliones  bigsmile.gif 
as gyvensiu Porto mieste (antras pagal dydi portugalijoje).  mane labai domina kaip ten su parduotuvemis (drabuziu, kosmetikos, batu, maisto ir t.t.), ka man veztis is LT, o ko visiskai neapsimoka tempti, kas pigiau kas brangiau lyginant su LT.. ir t.t.
man labai viskas idomu..

p.s. puse metu, tai ne pora savaiciu.... tai kraunant lagamina man labai idomu, ka verta veztis, o ko tikrai neverta, nes ten vietoj nusipirkt galima..

na as ten nesishoppint o poilsiaut vaziavau tai kainu ir nezinau ax.gif aisku kad siek tiek brangiau nei LT, bet pigiau nei daugumoj kitu vakaru europos valstybiu. Siaip tai susikrauk lagamina butiniausiu daigtu, mylimiausiu drabuziu ir pirmyn. Kai pradedi krautis daiktus pamatai kad tu butinybiu ne tiek jau ir daug kaip is pradziu pasirode. Kita vertus as savo "erazminio" lagamino nepanesiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(garbane @ 2006 07 17, 18:54)
na as ten nesishoppint o poilsiaut vaziavau tai kainu ir nezinau ax.gif aisku kad siek tiek brangiau nei LT, bet pigiau nei daugumoj kitu vakaru europos valstybiu. Siaip tai susikrauk lagamina butiniausiu daigtu, mylimiausiu drabuziu ir pirmyn. Kai pradedi krautis daiktus pamatai kad tu butinybiu ne tiek jau ir daug kaip is pradziu pasirode. Kita vertus as savo "erazminio" lagamino nepanesiau  biggrin.gif


thumbup.gif laukia ir manes panasi situacija
Atsakyti
Ką rekomenduotumėt pamatyti pačioje Lisabonoje? Kol kas dar tik pradedam lipdyti kelionės planą (7 d.) spalio mėn. tad domina absoliučiai viskas biggrin.gif Gal kas galit parekomenduot Lisabonoje viešbutuką ar kokius apartamentus?
Atsakyti
QUOTE(Aurėja @ 2006 08 01, 13:43)
Ką rekomenduotumėt pamatyti pačioje Lisabonoje? Kol kas dar tik pradedam  lipdyti  kelionės planą (7 d.) spalio mėn. tad domina absoliučiai viskas  biggrin.gif Gal kas galit parekomenduot Lisabonoje viešbutuką ar kokius apartamentus?


Mes Lisabonoje buvom pernai porai dienu. Drauge gyveno ten puse metu, isimylejusi sita miesta, man daug visko prirekomendavus buvo. Bandau atgaminti. Vakarais reikia eiti i Bairro Alto (taria kitaip, liezuvis luzta) - butinai paragauti capirinjos. Eiti velokai, nes gyvenimas prasideda apie vidurnakti - bariukai mazyciai, visi buriuojasi gatvese. Tik atsargiai su kokteiliais, ten i juos tikrai deda alkoholio (as va emiau ir neapskaiciavau). Labai faina Alfama (jei vel gerai pamenu pavadinima) - paklaidzioti gatvelemis, pasigereti mozaikomis, pafotkinti kates languose. Nakti geriau neiti, nebent esi labai drasi ir ieskai nuotykiu ir rankinuko negaila.
Verta pamatyti Belem ir paragauti tipiniu pyrageliu BUTENT ten - pastéis de Belém. Man jie nepaliko baisaus ispudzio, bet drauge sake, kad ne ten valgiau tongue.gif
Ten bunant reikia butinai paragauti carne na pedra - ant karsto akmens kepta jautiena. Atnesa karsta akmeni ir jautienos gabala, kuri pats sau pasicirskini. Valgydavom rajone pavadinimu Baixa (baisha tariasi), siaip i bet koki restorana ant gatves. Sardines skanios ir nebrangios, jurines bjaurybes apskritai ten liuksiskos. Isskyrus tai, kad visur deda kalendros lapu - tik ten supratau, kaip as to skonio nepakenciu. Garnyras paprastai buna bulves virtos ir salotos su pomidorais ir svogunais. Pietuose (buvom kaimuke prie Ispanijos sienos) kai buvom valgem labai skanu dalyka - kataplanas vadinosi, kaip ir troskinys su astuonkojais, kalmarais, darzovem ir kt. zuvim. nerealus dalykas thumbup.gif Bent jau savo kaime mes isleisdavom 30 euru uz pietus dviems su buteliu naminio vyno.

Lisabonoje apsistojome viesbutyje netoli Avenida da Liberdade - pagrindines ju gatves, bet visur vaziavom su taksu - palyginus su Londonu jie nebrangus. Visada per expedia.co.uk uzsakinejam, bet paziurejau, kad ir priceline-europe.com geru pasiulymu turi.

Tiesa, internete pilna visko, kad ir http://www.thingstod...?FIELD=Must_See
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo BElge: 04 rugpjūčio 2006 - 22:13
QUOTE(BElge @ 2006 08 04, 23:10)
Bandau atgaminti <...>



labai labai ačiū! Viską kaupiu, deduosi į galvą ir planuojam mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kapsė @ 2006 02 20, 22:24)
Po to nuomavomės mašiną ir važiavom į Portą, pakeliui užsukom į Fatimą ir Koimbrą



Pabuvę Lisabonoje keletą dienų, norėtume keliauti iki Porto. Tik neapsisprendžiam kiek laiko skirti pasižvalgymui po Portą bei apylinkes - ar pora dienų, ar ilgiau?.. Nes reikia viešbutį užsisakinėt, apsispręst kiek nakvynių imti. Patarkit unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurėja @ 2006 08 08, 10:44)
Pabuvę Lisabonoje keletą dienų, norėtume keliauti iki Porto. Tik neapsisprendžiam kiek laiko skirti pasižvalgymui po Portą bei apylinkes -  ar pora dienų, ar ilgiau?.. Nes reikia viešbutį užsisakinėt, apsispręst kiek nakvynių imti. Patarkit  unsure.gif

As asmeniskai primigtynai rekomenduoju aplankyti Porto. Mano mylimiausias miestas Europoje wub.gif Tik va del laiko nelabai zinau ka patarti.. labai priklauso nuo keliavimo manieros: ar norima pamatyti kuo daugiau per trumpiausia imanoma laiko tarpa, ar norima pajausti vietos dvasia, pailseti, pasedeti kavinukese (kuriu portugalijoj bent po viena kiekvienoj gatvelej!).. Siaip manau turetu pakakti poros dienu.. g.gif
Atsakyti