Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip švenčiami mergvakariai ir bernvakariai?

QUOTE(pipe @ 2007 06 12, 11:41)
Bukit geros ir man atsiuskit kuri nors ta medžiagą su idėjom, labai prasau ax.gif  Mergvakaris jau po savaites, o dar nieko padoraus planuose neturiu verysad.gif
pipedream4u@gmail.com

Gal dar ir į regina@plaza.lt? Ačiū!
Atsakyti
Nagi nepatingėkit perskaityt šią temelę nuo pat pradžių. Tikrai rasit daugybę patarimų ir žaidimų. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(KVN @ 2007 06 12, 15:05)
Lyg visom prašiusiom išsiunčiau, jei kurią netyčia pamiršau, tai šaukit garsiai  smile.gif

Saukiu LABAI GARSIAI biggrin.gif atsiuskit ir man priesaika pipedream4u@gmail.com
Atsakyti
Kū-kū biggrin.gif Ar dabar visos gavot ? biggrin.gif
Kurios el. paštas ene@one.lt ??? Tos laiškutis grįžo man atgal g.gif
Atsakyti
sveikos merginos, vis skauda sirdi, kad per bernvakari mano busimasis nepaslystu i kaire? labai neramu... angel_sadangel.gif
Atsakyti
QUOTE(Pfaifer @ 2007 06 13, 20:11)
sveikos merginos, vis skauda sirdi, kad per bernvakari mano busimasis nepaslystu i kaire? labai neramu... angel_sadangel.gif


Nesijaudink, viskas bus gerai. 4u.gif O nuo to neapsaugosi. Jei norės, ne tik per bernvakarį paslys, bet ir po vestuvių.
Atsakyti
QUOTE(_adlim @ 2007 06 07, 21:49)
visoms, kurios prasėt ka tik issiunciau i el pastus  mirksiukas.gif  lotuliukas.gif
ten dar pridėjau ši ta,ka naudojom savo drauges mergvakariui, gal kuri irgi pasinaudosit  4u.gif



Aciu tau labai uz toki operatyvuma!!!! Ka tik parasiau tau e-mala ir tu man jau persiuntei bigsmile.gif Saunuole thumbup.gif
Atsakyti
labas 4u.gif , gal žinote kokias dovanas pamergės dovanoja būsimai nuotakai per mergvakarį? kažką žinau, jog būna skolinta, nauja, žydra... g.gif
Atsakyti
Na siandien jau nebeturiu jegu sedeti prie kompo, tai pazadu, kad ryt parasysiu koks buvo mano pacios mergvakaris rolleyes.gif Merginos buvo tiesiog saunuoles, kad viska taip puikiai suorganizavo thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Natally @ 2007 06 13, 21:59)
labas 4u.gif , gal žinote kokias dovanas pamergės dovanoja būsimai nuotakai per mergvakarį? kažką žinau, jog būna skolinta, nauja, žydra... g.gif


Va vienas is siame forume jau aprasytu variantu.....iteikti jaunosios apsisaugojimo nuo piktu negeru dvasiu reikmenis- duona, cesnaka, druska, adatos ir skambaliukus (cia pagal lietuviu papracius, kad atbaidyti piktas dvasias)
Atsakyti
QUOTE(LinaQ @ 2007 06 13, 22:31)
Na siandien jau nebeturiu jegu sedeti prie kompo, tai pazadu, kad ryt parasysiu koks buvo mano pacios mergvakaris  rolleyes.gif Merginos buvo tiesiog saunuoles, kad viska taip puikiai suorganizavo  thumbup.gif


Prašom nepamiršti pasipasakoti. bigsmile.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti