Įkraunama...
Įkraunama...

Svočių idėjų lobynas

QUOTE(ievuze.t @ 2011 05 28, 10:54)
Ačiū smile.gif
Papildyta:
dar man toks klausimas rūpi. patiko, kad kelionėje jauniesiems duodama centais 10 lt ir liepiama apsipirkti kaimo parduotuvėlėje. kurioje vietoje komentuojate pirkinius ir įpaišote į scenarijų?

as sita darysiu kai jau po visu ceremoniju i gamta vaziuosim, tad ir sustosim parduotuveleje:)
Atsakyti
QUOTE(juratele:) @ 2011 05 28, 10:28)
as sita darysiu kai jau po visu ceremoniju i gamta vaziuosim, tad ir sustosim parduotuveleje:)


tas tai taip, bet jie apsiperka, ir ką? kokioje vietoje jau grįžus prie stalo aptariami pirkiniai? va kaip tik skaitinėju senas temas, tai 12 temoje berods radau, kad liepia apsipirkti maisto situacijoje, kai nėra visai pinigų, paskui pirkinius aptaria, kai aiškinasi šeimos finansininką, kas arčiausiai minėtos sumos apsipirko, tas laimi. gal ir susiję g.gif
kokiam reikalui prašyti išleisti šiuos pinigėlius? romantiškam vakarui? bado vakarienei? dovanėlę vienas kitam? g.gif
Atsakyti
QUOTE(karamele_21 @ 2011 05 27, 13:28)
svociutes zadu duoti  jauniesiem plesyti tuos kopustus bet man nepatinka pats galas to zaidimo (ir mano pirsleliui) ta prasme kad ziuriu i jus ir galvoju ar ne per jauni zenijates gi vaiku kopustuose nebuna ir tada duodama zaislu imkit dar pazaiskit ka galima toj vietoj padaryti ar pasakyti nes ne tokie ir jauni tie musu jaunieji g.gif  gal kaip nors kad patys vaikus darytik o ne kopustuose ieskokit tik gal kaip graziau:geda2:  g.gif

pas mus pirsliai tai sake, kad atrodote uzaugote, suaugote,o vaiku kopustuose ieskote.kazkas panasaus

QUOTE(ievuze.t @ 2011 05 27, 20:59)
ar kuri žinote, kur galima būtų surasti tų šokoladų medalių, įvyniotų į geltoną foliją? aš buvau sugalvojusi sudėti juos į stiklinį tokį ovalų indą - vazą, ale aukso puodas, bet nežinau, ar tokiais dar prekiaujama...

taip pat kažkuri neseniai buvo įkėlusi nuotrauka, kur dovanoti meilės ministrui mažą indelį su saldainiais, kad padalintų kam bus liūdna, iš nuotraukos irgi atrodo, kad širdelės, kur tokių saldainių pirkti?

maciau akropoly "saldus majai" parduotuveje




mergickos padekite: kada geriausiai paduoti ta palinkejimu knyga??
ar po gandro kraitelio tiktu busimiems seneliams uzdeti medalius ir mazas dovaneles?man jaunieji nupirko ir medalius busimiems seneliams. o gal geriau juos uzdeti renkant visa stalo valdzia?
Atsakyti
QUOTE(Edikute @ 2011 05 28, 13:14)
mergickos padekite: kada geriausiai paduoti ta palinkejimu knyga??
                               ar po gandro kraitelio tiktu busimiems seneliams uzdeti medalius ir mazas dovaneles?man jaunieji nupirko ir medalius busimiems seneliams. o gal geriau juos uzdeti renkant visa stalo valdzia?


o tu isrink baliaus sekretore, kokia pamerge ir iteik jai knyga su rasikliu, kad surinktu visu sveciu linkejimus, nors veikt tures ka biggrin.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lietaus lasas: 28 gegužės 2011 - 15:02
QUOTE(ievuze.t @ 2011 05 28, 14:12)
tas tai taip, bet jie apsiperka, ir ką? kokioje vietoje jau grįžus prie stalo aptariami pirkiniai? va kaip tik skaitinėju senas temas, tai 12 temoje berods radau, kad liepia apsipirkti maisto situacijoje, kai nėra visai pinigų, paskui pirkinius aptaria, kai aiškinasi šeimos finansininką, kas arčiausiai minėtos sumos apsipirko, tas laimi. gal ir susiję  g.gif
kokiam reikalui prašyti išleisti šiuos pinigėlius? romantiškam vakarui? bado vakarienei? dovanėlę vienas kitam?  g.gif

na mes duodim pinigelius kad apsipirktu pirmai romantiniai nekciai, tada kai grysiu ir sakysiu kur buvom paminesiu, kad jaunieji buvo ir apsipirkt, tada apziuresim turini ir aptarsim. o viska atiduosiu kai jau eis miegot prie viso kito.
as ir rinksiu sekretore kuriai ir patikesiu linkejimu knyga drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juratele:): 28 gegužės 2011 - 15:27
karamele, o kokią naudojimo instrukciją ant medaus stiklainiukų rašei? ax.gif labai labai patiko tavo idėja thumbup.gif
Atsakyti
laba diena,duokit pastuko duomenis,kazko negaliu ieiti.ACIU
Atsakyti
QUOTE(Lietaus lasas @ 2011 05 28, 16:01)
o tu isrink baliaus sekretore, kokia pamerge ir iteik jai knyga su rasikliu, kad surinktu visu sveciu linkejimus, nors veikt tures ka  biggrin.gif .

aciu, gera mintis,bet tai jai dar reiktu kokiu akiniu??? g.gif

o ka paturtumet del busimuju seneliu medaliu kad juos geriau iteikti??
Atsakyti
Gal kuri teiksite jauniesiems riešutų? Kokie žodžiai sakomi juos teikiant, t.y. kokia jų prasmė - kažkur buvau užmačiusi, kad kalbama apie kevalo tvirtumą ir branduolį, bet tiksliai nebeatsimenu ax.gif blush2.gif Ir kurioj šventės vietoj reikėtų juos įteikti? g.gif
Atsakyti
o jau kiek pagyru galima net ir ispuikti didis.gif didis.gif didis.gif


QUOTE(youste @ 2011 05 28, 17:28)
karamele, o kokią naudojimo instrukciją ant medaus stiklainiukų rašei? ax.gif labai labai patiko tavo idėja thumbup.gif

zadejau priristi visa medaus naudojimo instrukcija bet netiko labai jau didele ir graziai neisejo tai isrinkau tokius smaiksciausius graziausius sakinukus is tos instrukcijos ir uzrasiau taip:
Vestuvinis medus – tirštos konsistencijos, klampus, saldus ir aitrus tuo pačiu metu, geltonos spalvos meilės vaistas. Pakelia nuotaiką, padidina kūno temperatūrą, apsuka galvą, gerai malšina bet kokį viengungystės jausmą, priverčia širdį plakti stipriau. Pavartojus per didelį kiekį Vestuvių medaus poveikis garantuotas (All night long..). 24 val.
Papildyta:
QUOTE(youste @ 2011 05 27, 18:32)
O ką darysit su vynu, didele taure, šiaudeliais, spynele, rakteliu? g.gif

Ir dėl tų 10 bučinių - padėkit - kokių būna (be karščiausio, ilgiausio, šlapiausio, saldžiausio)?

dideleje taureje bus raktelis paskendes vyne o jaunikis tures su palyda isgerti ta vyna kad galetu nuotaka atsirakinti... pasuninimui nupirkau siaudelius 70 cm blush2.gif

1. Bekontaktis bučinys. Instrukcija: (pasiųsti vienas kitam oro bučinius)
2. Mandagusis bučinys. Instrukcija: (pabučiuoti moters ranką)
3. Tėviškas bučinys. Instrukcija: (pabučiuoti moterį į kaktą)
4. Simboliškas bučinys. Instrukcija: (kaip pasisveikinat pakštelti skruostus)
5. Paslaptingai kvapą gniažiantis bučinys. Instrukcija: (suvalgyti cili pipirus ir pasibučiuoti)
6. Karštas bučinys Instrukcija: (bučiuotis, kol sudegs degtukas)
7. Saldus bučinys Instrukcija: (valgant saldainį pasibučiuoti)
8. Ilgas bučinys Instrukcija: (valgyti guminuka abiems kartu iš galų, kol pasibučiuosite)
9. Drėgnas bučinys Instrukcija: (išgerti degtinės ar šampano ir pasibučiuoti)
10. Šaltas bučinys Instrukcija: (valgyti myntoon ir pasibučiuoti)



Atsakyti
QUOTE(karamele_21 @ 2011 05 29, 09:35)

na, kad verta tu tu pagyru 4u.gif

gal gali ar i cia ar man i pasta visa medaus naudojimo instrukcija imesti? turesim reikalu su juo tai gal kas tiks g.gif

oi kaip nedaug dar mano reikalai pajudejo, vakar tik sampano butelius pasipuosiau, nusipirkau juosteliu, kaklaraisti jaunikiui (taip jau gavosi, kad akis uzkliuvo uz sexy kaklaraiscio ir apverte mano planus, naktinuku nebus, puosiu tik jaunuju kaklus, noretusi kad jaunieji dar nebutu tokio mate). Dabar meginu visa popierine dali tvarkytis, bet matyt perlenkiau su kompu, akis nezmoniskai skauda sad.gif
Atsakyti
http://www.youtube.c...feature=related
doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti