Įkraunama...
Įkraunama...

šaltibarščiai

Sveikutes gal galit pasakyt kokiu produktu reikia paprastiem saltibarsciam ( baltiem).Nes kiek kartu bandziau daryt gavosi nekas blush2.gif o taip norisi ju smile.gif
Atsakyti
pačioj pradžioj parašyta.
Atsakyti
As į saltibarscius būtinai dedu marinuotus burokėlius, ir su visu tuo marinatu supilu, mums labiau patinka nei su paprastai isvirtais burokais 4u.gif
Atsakyti
Na mums su vyru kefyras nepatinka- tai mes vietoj jo dedam grietine skiesta virintu vandenuku biggrin.gif
Bet proporciju tiksliai nepasakysiu- pilu is akies biggrin.gif
Atsakyti
Aš šaltibarščiams irgi naudoju tik marinuotus burokėlius smile.gif ir šaltibarščių kefyrą - būtinai. Net seilės ištįso, kaip noriu biggrin.gif
Atsakyti
OI...PRISISKAIČIAU ČIA ĮVAIRIAUSIŲ RECEPTUKŲ,IR MAN ,KAIP NIKLIDE,SEILĖS PRADĖJO TYSTI.VAKARIENEI ...JAU AIŠKU KAS BUS.... rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(molli @ 2005 04 18, 12:27)
O kiap su česnaku g.gif Ar skanu g.gif Šiaip česnaką labai mėgstu, bet šaltibarščiuose blink.gif .......niekad neragavau ax.gif



Aš kaip tik - česnaką nelabai mėgstu, bet šaltibarščiuose man labai tinka jis. Na tik dedu jo nelabai daug. O tu, molli, kada pabandyk. Va gali nedėti jo į visus - a "v drug" nepatiks, tai va, kad manęs ir savęs nekeiktum visą puodą sugadinus šaltibarščių, tai į mažą dubenelį darydama normalius įsipylk ir šiek tiek įdėk česnako ax.gif
Atsakyti
QUOTE(molli @ 2005 04 18, 12:28)
Ko gero nesirįžčiau paragauti blush2.gif

O skabaputros nesi ragavusi? Aš irgi purčiausi, o kai paragavau - visai skanu.
Atsakyti
O man tas šaltibarščių kefyras pasirodė šiaip sau... schmoll.gif
Dedu paprastą kefyra, prieš tai gerai suplaku, ir grietinės pokelį. Burokai marinuoti irgi skaniau jei virti. O visa kita - kaip ir dauguma: agurkai, svogūnų laiškai, krapai. Ir bliūdas virtų bulvių priedo thumbup.gif
Nu psio, savaitgalį gaminsiu šaltibarščius tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2005 04 18, 19:36)
O man tas šaltibarščių kefyras pasirodė šiaip sau... schmoll.gif


Šiaip tai ir šaltibarščių kefyras yra kelių rūšių, vienas skystesnis, kitas ne toks skystas - kartais skonio ir sėkmės reikalas nusipirkti būtent tokį kokio norisi wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Asta @ 2005 04 18, 20:40)
Šiaip tai ir šaltibarščių kefyras yra kelių rūšių, vienas skystesnis, kitas ne toks skystas - kartais skonio ir sėkmės reikalas nusipirkti būtent tokį kokio norisi wink.gif


O aš maniau, kad jis yra tik vieno gamintojo - porą kartų nusipirkau ir nepatiko, daugiau net nežiūrėjau.
O koks yra tas skystesnis, gal žinai, kurios pieninės? Nusipirkčiau pamėgint. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Amalia @ 2005 04 18, 18:49)
O skabaputros nesi ragavusi? Aš irgi purčiausi, o kai paragavau - visai skanu.

Aš pirmą kart tokį pavadinimą girdžiu blush2.gif KAs čia per sriuba g.gif
O su marinuotais burokėliais ir man skaniau šaltibarščiai mirksiukas.gif
Kitą kart bandysiu dalį šaltibarščių padaryt su česnaku rolleyes.gif
Atsakyti