Įkraunama...
Įkraunama...

Humusas

Tiesa, merginos, o kaip jus valgote humusa???
As tai i ji dazau darzoves ir taip valgau. Paprikas, virtas morkas, vysninius pomidoriukus.....

gal jus kazkaip kitaip humusa skanaujat???
Atsakyti
vakar pirkau humusa Pilies gatveje, parduotuveje Sveiki produktai smile.gif ten ir tahini pastos yra.
Atsakyti
QUOTE(tauromama @ 2009 01 17, 21:20)
Tiesa, merginos, o kaip jus valgote humusa???
As tai i ji dazau darzoves ir taip valgau. Paprikas, virtas morkas, vysninius pomidoriukus.....

gal jus kazkaip kitaip humusa skanaujat???

Artimuosiuose rytuose hummus valgomas su pita, rankomis ja dazant hummus ir dedant i burna biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
gal kas matė avinžirnių pirkti kokieje nors didžiojoje parduotuvėje? nes aš paskutinį mėnesį ieškojau ir iki, ir rimi, ir maksimose ir niekur neradau pirkti... verysad.gif
Atsakyti
Tikrai yra RIMI, prie koncervuotų pupelių padėti. Vyras vietoj pupų man nupirko biggrin.gif
Atsakyti
Aš irgi pirkau prieš porą dienų Maximoje. Taip kad jie niekur nedingę.
Atsakyti
ou jeeee, hummus yra geeeeris. kaip senai jo neskanavau!!! kazkada bandziau pati pasidaryti bet gi neismanele buvau ir nesamone gavosi blush2.gif gerai kad cia perskaiciau sudedamasias dalis tai bandysiu savaitgali susipirkti produktus ir pasidaryti bigsmile.gif
jau dabar seile tik tyyyyyyysta doh.gif
o gal kas galit paprotint kur buna geru pitu? ax.gif

na ir klausimas visiskai ne i tema, bet kadangi hummus yra toks rytietiskas patiekalas tai gal kas netycia zinos atsakyma... gal kasnors kurnors matet lietuvoje pirkti BULGUR? na cia tokios kruopos.... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(syu @ 2009 03 27, 14:35)
ou jeeee, hummus yra geeeeris. kaip senai jo neskanavau!!! kazkada bandziau pati pasidaryti bet gi neismanele buvau ir nesamone gavosi  blush2.gif gerai kad cia perskaiciau sudedamasias dalis tai bandysiu savaitgali susipirkti produktus ir pasidaryti  bigsmile.gif
jau dabar seile tik tyyyyyyysta  doh.gif
o gal kas galit paprotint kur buna geru pitu?  ax.gif

na ir klausimas visiskai ne i tema, bet kadangi hummus yra toks rytietiskas patiekalas tai gal kas netycia zinos atsakyma... gal kasnors kurnors matet lietuvoje pirkti BULGUR? na cia tokios kruopos....  blush2.gif

Kadangi tokių a la rytietiškų prekių prduotuvių pas mus nėra, tai nemanau kad gausi kažkur Bulgur. Supermarketuose neesu mačius. schmoll.gif
Atsakyti

kiek laiko verdate avinzirnius? nes as maximoje pirkutus ir mirkiau ne maziau kaip para, ir vireme normaliai, ale kaip kieti taip kieti.... sublenderinti jauciasi,kad ne miltiski, o trupininiai, nebeskyla smulkiau i mikrodaleles, tokiai neskaniai kieti lieka verysad.gif


Atsakyti
As ir neradau avinzirniu, gal tik didziausiuose maximos centruose buna, nes dvieju xx tai tikrai neradau. Reik sau i RIMI ax.gif
Atsakyti
QUOTE(tauromama @ 2009 01 17, 20:20)
gal jus kazkaip kitaip humusa skanaujat???


As ant dziuveselio tepu, dar cesnakelio ir pipiru imaisau wub.gif nera skanesnio uzkandzio thumbup.gif
Atsakyti
Pabandykite dar ir sitoki HUMUSA - su avinzirniais ir svieziais zirneliais.

user posted image

Reikia: 1 stiklines virtu svieziu zirneliu, 0,5 stiklines virtu avinzirniu, sauja kapotu petrazoliu, svoguno laisku, 3 saukstai alyvuogiu aliejaus, 3 saukstai citrinos sulciu, 1 saukstas naturalaus jogurto, druskos ir kumino. Viska sudeti i blenderi ir susmulkinti iki pure! Galima dar ideti cesnako.

Atsakyti