Įkraunama...
Įkraunama...

Užkandžiai prie alaus

QUOTE(Asta @ 2005 08 19, 23:00)
Aš tai darau taip:

Sutarkuoju fermentini sūrį (su smulkesne nei "burokinė" tarka), česnaką. Dedu majonezo. Majonezo dedu nelabai daug, kad būtų tokia kaip ir lipni, bet neperskysta masė. Tada imu džiovintas slyvas, kiekvieną šiek tiek įpjaunu, i viduriuką dedu paruoštos masės ir persmeigiu mediniu pagaliuku. Įdaras gaunasi viduje.
Arba galima imti ir kiekviena slyvą suspausti ir ant viršaus dėti paruoštos masės, tik man su pagaliukais patogiau valgyt atrodo.

Aš irgi šiandien taip dariau. Jo, skonis pasakiškas. Tik man nelabai gražios gavosi. Bedarydama prisiminiau, kad restorane buvo jos arba perpjautos pusiau, arba kaip tu rašei, suspaustos ir tada uždėta masė, nes buvo tokie dailūs krepšeliai. Nu bet dzin tas vaizdas, bile skanu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erina: 21 rugpjūčio 2005 - 13:27

Sūrio sausainukai prie alaus:
Tešlai:
200g lydyto sūrio (gali būti pastovėjęs);
200g miltų;
1 kiaušinis;
pipirų pagal skonį;
200g sviesto ar margarino;
Aptepimui:
1 kiaušinio trynys;
2 šaukštai pieno ar grietinėlės;
kmynų, sezamų, aguonų.
Visus tešlos komponentus sudėt ant lentos ir sukapot, greit suminkyt ir 15min. susuktą į plėvelę dėt į kamerą.
Skardą ištept riebalais, iš tešlos kočioti lakštą apie 0,5cm. išspausti įvairius sausainukus ir dėt į skardą. Aptepimui kiaušinį išplakt su grietinėle ar pienu ir aptepti sauainius ir apibarstyti kmynais ir pan.Kepti 150 laipsnių orkaitėje (čia elektrinėje) apie 10-15min. Na kol tamsokai apgels, kartais ir ilgiau.
Gaunasi trapūs ir skanūs sausainukai, o be to pigiai ir tikrai daug.
[/quote]

Ačiū, tikrai labai skanūs gavosi. Vyras taip gyrė, sakė kad po kepto sūrio su prieskoniai šie sausainukai skaniausias užkandis prie alaus thumbup.gif
Atsakyti

[/quote]

Ačiū, tikrai labai skanūs gavosi. Vyras taip gyrė, sakė kad po kepto sūrio su prieskoniai šie sausainukai skaniausias užkandis prie alaus thumbup.gif
[/quote]

Malonu, kad patiko ax.gif
Atsakyti
Aš prie alaus darau taip:
1. pasikepinu šiaudeliai (man taip patinka) duoną, ja tik padruskinu
2. Paimu pokelį varškės, pusę pokelio(galima mažiau, čia kam kaip ne riebu) sviesto ir viską gerai ištrinu iki vientisos masės, idedu smulkinto česnako, krapų smulkintų ir viską vėl išmaišau, dadedu Vegetos, pipiriukų..
Ir valgau, kabinu su duonyte tos varskytes, ir alum uzsigeriu drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(sviliukas @ 2005 08 26, 16:54)
Aš prie alaus darau taip:
1. pasikepinu šiaudeliai (man taip patinka) duoną, ja tik padruskinu
2. Paimu pokelį varškės, pusę pokelio(galima mažiau, čia kam kaip ne riebu) sviesto ir viską gerai ištrinu iki vientisos masės, idedu smulkinto česnako, krapų smulkintų ir viską vėl išmaišau, dadedu Vegetos, pipiriukų..
Ir valgau, kabinu su duonyte tos varskytes, ir alum uzsigeriu drinks_cheers.gif

Nu labai jau tu čia skaniai aprašei biggrin.gif .
mano viena draugė panašiai daro sumuštinius: varškė, česnakas, krapai, gal dar druskos deda, tiksliai nežinau, viską sumaišo su majonezu ir tepa ant pakepintos duonos riekučių.
Atsakyti
o as daru tokius sumustinukus. pakepinu duona, rieke perpjaunu i 3-4 dalis. tada ant virsaus dedu salto rukymo skumbres ir truputi pomidoru padazo. visiems labai patinka, dar galima svoguno griezineli det, bet man tai schmoll.gif
Atsakyti

Krabų lazdelės tešloje

Pirmiausia paruoši tešlą kaip blynams, tik vietoj cukraus įdedi prieskonių ir druskos (prieskoniai pagal interpretaciją, labiau tinka aštresni). Toje tešloje apvolioji krabų lazdeles ir kepi įkaitintame aliejuje. Super skonis ir labai tinka prie alaus.

Atsakyti
parasysiu ir as savo receptuka..
papjaustau olandisko surio plonai, dedu ant lekstes, kad vienas gabaliukas su kitu nesiliestu pabarstau paprikos milteliais ir i mikrobange kisu, kepa tol kol issilydo ir sukieteja
liux prie alaus
Atsakyti
o kas mokat zirniu daryt su lasinukais ir svogunais.na kai cilli kaime pavalgyt galima.man tie zirniai labai isbrinksta.sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Pacific @ 2005 10 13, 21:52)
o kaip zirniu padaryt su lasinukais.na tokius kai cilli kaime pavalgyt galima.man jie isbrinksta kazkodel sad.gif

Aš tai žirnius garuose verdu, tai neištęžta jie, o paskui sumaišau su pakepintais lašinukais biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerimama @ 2005 10 13, 23:37)
Aš tai žirnius garuose verdu, tai neištęžta jie, o paskui sumaišau su pakepintais lašinukais  biggrin.gif


Papasok, kaip reikia virti žirnius garuose.
Atsakyti
QUOTE(Aurute2 @ 2005 10 14, 08:18)
Papasok, kaip reikia virti žirnius garuose.

Na paprasčiausiai tai sudedi žirnius į sietelį, sietelį uždedi ant puodo kraštų, kad vandens nesiektų ir uždengi, o dar paprasčiau tai sudedi į puodą žirnius, įpili truputį vandens ir ant labai mažos ugnies neatidengiat verdi. Šiaip tai aš verdu siete ax.gif Nežinau ar čia aiškiai parašiau ax.gif
Atsakyti