Įkraunama...
Įkraunama...

Mitralinio vožtuvo nesandarumas

sveikos,

keista,kad snd netyciuaksi atradau sau tinkancia tema 4u.gif

as va suzinojau,akd turia sia liga pries 7-8 metus,kai mokykloje reikejo begti 2.5 km per kuno kultura ir va as nuvirtau blink.gif pradejo psausti sirdies plote,pradejau dusti...o man mokytoja pasake,kad simuliuoju ir apsimetineju....
na bet buvo kaip buvo....
dabar zinau diagnoze ir tas jau gerai 4u.gif
kaip tik va visa nakty prasikankinau su sirdies skausmais unsure.gif bet nieko,jau geriau 4u.gif

kaip jus laikotes?

tiesa,pries 4 metus gimdziau,pati,tik per gimdyma buvo tokia beda,kad visas kunas uztirpo,susiko man,pirstus visais issukinejo blink.gif bet pagimdziau greit,viskas gerai....gerai akd ta akimirka vyras prisisauke sesute ir abu jie man ismasazavo visa kuna,tai atsigavau po to greit 4u.gif
Atsakyti
Nuo paauglystes buvau apdovanota nemazais sirdies ploto skausmais.Netoleruoju net pasyvaus streso ir fizinio kruvio.Liga rado pirmiausia paauglei dukrai,o tik tada man blush2.gif Nes iki tol nebuvo daryta echoskopija. schmoll.gif Dabar nebekankina kausmai.Du kartus metuose geriu mildronada,paskyre adrenablokatoriu,jis ir ateme skausmus biggrin.gif
Atsakyti
turiu prolapsa jau 15 metu. Neseniai dariausi tyrimus, nes planavau pastoti, Nustate I laipsni. Tyriausi pas zymius kardiologus profesorius. Skyre vaistus, vienus mazinancius spaudima , nors ir taip esu ziauriai zemo spaudimo, kitus stiprinancius sirdi.
kadangi planavau pastoti, tai issiklausinejau ir naturalaus gimdymo galimybes, kaip bus su mano nestumu, ar nebus sudetinga ir tt. Gydytojai patare tik planini Cezari, paciai geriau negimdyt. Sake, kad nestumas i pabaiga irgi nebus lengvas. verysad.gif
grizusi namo ir nusipirkus vaistus paskaiciau ir dar labiau nusivyliau..Rasoma, kad vartojant vaistus geriau nepastoti, o po vartojimo kelis menesius irgi neplanuoti. Bet koks apsurdas- tuos vaistus man reikia gerti nuolat. Galiu daryti tik kokio menesio pertraukas du kartus metuose.
Taigi sugeriau tik sirdi stiprinanciu kursa.
Zinau, kad sirdis ta mano ne pati sveikiausia, nors prolapso laipsnis nustatytas tik I, bet skausma as jauciu tikrai daznai, beveik nuolat ji man baladojasi.
gal kas zinote, kaip buna tokiais atvejais su gimdymu? Ar kardiologas turi kazka israsyti, kad butu planinis Cezaris ar uztenka diagnoze pasakyti savo ginekologei? Bet ta diagnoze tik I laipsnio, paprastai su tokia leidziama gimdyti..nezinau ka daryti.
Atsakyti
Tai nera liga,daugiau nepatogumas.Galetumem gal taip apibrezti.Ir gimdymai neturejo itakos.Svarbiausia nestresuoti,susigyventi ir buti taikoje 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(amarrile @ 2010 11 12, 14:56)
Tai nera liga,daugiau nepatogumas.Galetumem gal taip apibrezti.Ir gimdymai neturejo itakos.Svarbiausia nestresuoti,susigyventi ir buti taikoje 4u.gif

bet gal kiekvienam individualiai? vianam tik nepatogumas, kitam didesnes bedos. Nors diagnoze ta pati, bet i simptomai kiekvienos skirtingai pernesami. Jei butu tik nepatogumas, nesedetume su vaistais ir draudimu naturaliai gimdyti nebutu.
Atsakyti
QUOTE(NORA* @ 2010 11 13, 12:39)
bet gal kiekvienam individualiai? vianam tik nepatogumas, kitam didesnes bedos. Nors diagnoze ta pati, bet i simptomai kiekvienos  skirtingai pernesami. Jei butu tik nepatogumas, nesedetume su vaistais ir draudimu naturaliai gimdyti nebutu.

Kai gimdziau, nezinojau, kad turiu ta problema, neechoskopavo tada dar. Suzinojau pries keleta metu, kai jau vaikas suauges.
Atsakyti
QUOTE(NORA* @ 2010 11 12, 00:24)
turiu prolapsa jau 15 metu. Neseniai dariausi tyrimus, nes planavau pastoti, Nustate I laipsni. Tyriausi pas zymius kardiologus profesorius. Skyre vaistus, vienus mazinancius spaudima , nors ir taip esu ziauriai zemo spaudimo, kitus stiprinancius sirdi.
kadangi planavau pastoti, tai issiklausinejau ir naturalaus gimdymo galimybes, kaip bus su mano nestumu, ar nebus sudetinga ir tt. Gydytojai patare tik planini Cezari, paciai geriau negimdyt.  Sake, kad nestumas i pabaiga irgi nebus lengvas.  verysad.gif
gal kas zinote, kaip buna tokiais atvejais su gimdymu? Ar kardiologas turi kazka israsyti, kad butu planinis Cezaris ar uztenka diagnoze pasakyti savo ginekologei? Bet ta diagnoze tik I laipsnio, paprastai su tokia leidziama gimdyti..nezinau ka daryti.


As turiu I-II laipsnio mitralinio voztuvo nesandaruma - pati gimdziau (o dar gimdymas ilgas buvo). Jokiu komplikaciju tiek nestumo metu tiek gimdymo nebuvo. Reguliariai lankausi pas kardiologus- jokiu vaistu iki siol neskyre ax.gif
Atsakyti
na man irgi rado ji dar vaikystej nes labai daznai skaudedavo sirdies plote, labai jautri buvau, o po keleriu metu buvo toks laikotarpis kai tikrai buvo pablogeje, skausmas kamavo beveik pastoviai, budavo sunku net kvepuoti. tada gyditoja buvo israsius kazkokius vaistus sustiprint sirdziai, labai jie padejo. kuri laika nebeskaudejo visai. o kai pastojau vel buvo sugrize skausmai, tyriausi kardiologijos klinikoj tai gimdyt leido paciai. su komplikacijom bet pagimdziau. o seip tai vengiu kazkokiu stresu, gyditoja rekomendavo pagert magni dazniau, gudobeles lasiukus
Atsakyti
QUOTE(rence* @ 2010 11 13, 19:11)
As turiu I-II laipsnio mitralinio voztuvo nesandaruma - pati gimdziau (o dar gimdymas ilgas buvo). Jokiu komplikaciju tiek nestumo metu tiek gimdymo nebuvo. Reguliariai lankausi pas kardiologus- jokiu vaistu iki siol neskyre ax.gif


tai jums labai pasiseke. man pvz skauda beveik nuolat - o tik I laipsnis nustatytas. paskutiniai nestumo menesiai ( taip gydytojai prognozuoja) , kad bus sudetingi, nes pilvas spaudzia ir visi organai sukyla i virsu, taip apsunkina dar labiau sirdies darba. Nors diagnoze ta pati, bet akivaizdu kad visiskai skirtingai jauciames.

Atsakyti
Man vaikysteje toki buvo diagnozave, skaudejo, buvo permusimai. Bet dabar tai retai kada kazka is viso jauciu, na kartais diegliai, retai permusimai. Pagimdziau 2 vaikus, jokiu nebuvo problemu nei per nestuma, nei gimdant. I stresa nereaguoja irgi niekaip.
Atsakyti
Sveikos,

Man siandien nustate mitralinio voztuvo nesandaruma I laipsnio. Klausiau kardiologes gal kokiu vitaminu sirdziai, tai ji pasake, o kam, juk ji ir taip sveika ir stiprinti nereikia. Tada paklausiau apie maza kraujospudi, ka man daryti, tai ji pasake, kad mano toks organizmas ir viskas cia normalu. Tada pasakiau, kad as anskciau siek tiek sportuodavau, t.y., kai atsibosdavo sedeti namuose, iseidavau pasilakstyti. Tai kardiologe pasake, kad fizinis kruvis butinas!!!
O kaip as dizuagiuosi, kad as sveika, nes per savaitgali prisigalvojau visko, nes echoskopija dare penktadieni.

Visoms linkiu sveikatos! 4u.gif
Atsakyti
Sveikos. Ir as is to pacio molio. Turint prolapsa nepatartinas didelis fizinis kruvis. Man gydytoja begima uzdraude, o plaukiojima ir dviracio mynima leido. Kazi ar leidziama pirtyje buti? Skausma jauciu daznai. Kartais nuolat, kartais kas kelias dienas.Ypac jauciu kaip veikia sirdi pergyvenimai. Artejant vasaros sezonui bandysiu po truputi sportuoti , kazi kaip jausis sirdis? fitness4.gif
Atsakyti