Įkraunama...
Įkraunama...

Vyro nuotaikos, kaip jas išgyventi?

QUOTE(roof @ 2005 08 26, 12:46)
Kol kas gali nesukti galvos smile.gif Va, jei jau antras menuo testusi, tai jau reiktu kazka daryti smile.gif Na, siaip jei tau labai svarbu, kaip jis jauciasi, tai gali ir dabar pameginti ji pradziuginti, nieko nelaukdama - padaryk koki malonu siurpriza jam, ar pagamink, ka jis labai megsta... Zodziu, vietoje tu klausinejimu "kas tau yra", padaryk tai, kas jam malonu...


Ačiū, roof mirksiukas.gif Kažką šiam vakarui paplanuosiu blush2.gif Tik va bijau,kaip čia galvą besukant pačiai tos nuotaikos "nepamesti"? Jaučiu, kad pati kažko rūškanota darausi doh.gif Gal oras kaltas? Pas mus lyja...Nors lietus man pačiai patinka.
Parašiau vyrui el.laišką. Įdomu, ką atrašys?
Šiaip jau stengiuosi nebūti labai įkyri klausinėjimuose "kaip jautiesi, kas yra?" Tiesiog parodau,kad man jo nuotaika rūpi. Dar paklausiu, ką galėčiau padaryti,kad būtų KITAIP, nei DABAR?
Atsakyti
QUOTE(aivaD @ 2005 08 26, 13:54)
Ačiū, roof mirksiukas.gif Kažką šiam vakarui paplanuosiu blush2.gif Tik va bijau,kaip čia galvą besukant pačiai tos nuotaikos "nepamesti"? Jaučiu, kad pati kažko rūškanota darausi doh.gif Gal oras kaltas? Pas mus lyja...Nors lietus man pačiai patinka.
  Parašiau vyrui el.laišką. Įdomu, ką atrašys?
  Šiaip jau stengiuosi nebūti labai įkyri klausinėjimuose "kaip jautiesi, kas yra?" Tiesiog parodau,kad man jo nuotaika rūpi. Dar paklausiu, ką galėčiau padaryti,kad būtų KITAIP, nei DABAR?

Sveika aivaD,
Pas mus taip pat lyja ir nuotaikos ko gero pas daugelį cry.gif O gal aš neteisi. Bet šį vakarą tu tikrai jam ką nors malonaus pateik drinks_cheers.gif
Mano vyrui taip pat užeina ta vadinamoji depresija, ryta baltiniai, šlipsas ir šypsena veide smile.gif o vakare nei iš šio nei iš to veidą dengia tamsus šešėlis.
Bet ar pas mus moteris to nebūna????
Atsakyti
QUOTE(stėlė @ 2005 08 26, 14:19)
Sveika aivaD,
Pas mus taip pat lyja ir nuotaikos ko gero pas daugelį cry.gif  O gal aš neteisi. Bet šį vakarą tu tikrai jam ką nors malonaus pateik drinks_cheers.gif
Mano vyrui taip pat užeina ta vadinamoji depresija, ryta baltiniai, šlipsas ir šypsena veide smile.gif  o vakare nei iš šio nei iš to veidą dengia tamsus šešėlis.
Bet ar pas mus moteris to nebūna????


mirksiukas.gif Jis skambino,kalbėjom. Svarbiausia,kad mūsų santykiuose niekas nepasikeistų. Yra problemų,kurių čia nelabai surašysi, bet jos vieną dieną taip pat duoda apie save "žinoti" ir atsisuka į mus veidu. Štai tada tai ir išsilieja nuotaikų šokinėjimu, priekaištais (ko mes stengiames išvengti) ir t.t. Stengiamės neužsisėdėti namuose (nors maža dukrytė), stengiamės taikiai apeiti problemas su tėvais (nes kol kas su jais gyvename), stengiuosi,kad kasdienybė namuose manęs neužpjautų (tai dar prasiblaškau prisėsdama prie kursinio) g.gif
Atsakyti
Paskaitykit " vyras is Marso, moteris is Veneros." Jei moteriai problemos, paprastai ji turi issisneket, o vyrai uzsidaro, tarsi ilenda i urva. Jei pradedi klausineti, tik dar labiau sukomplikuoji padeti blink.gif Vyras turi issitylet, paliudet vienas, ir tai savaime praeina. Tokia vyriska psichologijos struktura g.gif
Atsakyti
QUOTE(aivaD @ 2005 08 26, 15:33)
mirksiukas.gif Jis skambino,kalbėjom. Svarbiausia,kad mūsų santykiuose niekas nepasikeistų. Yra problemų,kurių čia nelabai surašysi, bet jos vieną dieną taip pat duoda apie save "žinoti" ir atsisuka į mus veidu. Štai tada tai ir išsilieja nuotaikų šokinėjimu, priekaištais (ko mes stengiames išvengti) ir t.t. Stengiamės neužsisėdėti namuose (nors maža dukrytė), stengiamės taikiai apeiti problemas su tėvais (nes kol kas su jais gyvename), stengiuosi,kad kasdienybė namuose manęs neužpjautų (tai dar prasiblaškau prisėsdama prie kursinio) g.gif

aivaD,
ar man atrodo ar tu kažko kaip ir aš bijai? Problemų išvengti tikrai sunku verysad.gif Tikrai nelabai įsivaizduoju kaip tu gyveni su tėvais. Aš jau senei būčiau ant "sausos šakos pasikorus". Žinoma aš juokais, bet mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sparow @ 2005 08 26, 14:43)
Paskaitykit " vyras is Marso, moteris is Veneros." Jei moteriai problemos, paprastai ji turi issisneket, o vyrai uzsidaro, tarsi ilenda i urva. Jei pradedi klausineti, tik dar labiau sukomplikuoji padeti blink.gif Vyras turi issitylet, paliudet vienas, ir tai savaime praeina. Tokia vyriska psichologijos struktura g.gif


Skaičiau tą knygą labai seniai,jau dulkėmis nuklota ir pasimiršo g.gif Pamenu,tada dar labai jauna buvau,bet įsisąmoninau, mes iš ties labai skirtingi. Kad ir kaip bešauktume "aš suprantu tave ir mes abu tokie panašūs",vis tiek esame savitas. Bendra tai, kad visi ŽMONĖS tongue.gif
Mano vyras "nelenda" į urvą,tai aš kartais bandau užsisklęsti savy,pamąstyti g.gif Bet jo greitai esu "ištraukiama" iš vidinio savo pasaulio, "nėra ko kamuotis savy, pakalbėkim abu, rasim išeitį, pasijuoksim abu, paliūdėsim..."
Neseniai štai parašė sms "neliūdėk ir aš neliūdėsiu. Būsiu geras" tongue.gif O aš atsakiau, kad mano nuotaika kažkur išėjo,gal susidraugaus su tavaja ir nebegrįš tongue.gif
Manau,kad jau šį vakarą jis tikrai grįš giedresnės nuotaikos.Pajutau ir iš balso,kai skambino.
Atsakyti
QUOTE(stėlė @ 2005 08 26, 14:59)
aivaD,
ar man atrodo ar tu kažko kaip ir aš bijai? Problemų išvengti tikrai sunku verysad.gif Tikrai nelabai įsivaizduoju kaip tu gyveni su tėvais. Aš jau senei būčiau ant "sausos šakos pasikorus". Žinoma aš juokais, bet mirksiukas.gif


Stėle,
Mes kiekvienas kažko bijome. Netgi,kai viskas gerai,būna,kad kokia mintis paklydėlė "perspėja", kad labai jau nesidžiauk tuo, ką turi šiandien g.gif Aš dažnai iš tiesų pagalvoju, ar gyvenimas tikras, ar laimė nėra praeinanti būsena? Keistai skamba,ar ne? g.gif
Ant sausos šakos kartis nesiruošiu. Manau, esu stabilios psichikos tongue.gif Kaip tik dabar sprendžiame klausimą dėl gyvenimo atskirai, dėl savo būso,kuris kol kas bus laikinas...Manau,tai išspręs daugelį mūsų problemų. Laukiu nesulaukiu.
Su tėvais iš ties sutariu gerai,jie nuostabūs,daug kas man tokių tėvų pavydėjo nuo pat vaikystės. Tiesiog gyvenant dviems šeimoms po vienu stogu jau tampa ankšta dėl emocijų,dėl įprastos tvarkos tuose namuose...Na, pati supranti apie ką čia aš schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(aivaD @ 2005 08 26, 16:25)
Stėle,
Mes kiekvienas kažko bijome. Netgi,kai viskas gerai,būna,kad kokia mintis paklydėlė "perspėja", kad labai jau nesidžiauk tuo, ką turi šiandien g.gif Aš dažnai iš tiesų pagalvoju, ar gyvenimas tikras, ar laimė nėra praeinanti būsena? Keistai skamba,ar ne? g.gif
Ant sausos šakos kartis nesiruošiu. Manau, esu stabilios psichikos tongue.gif Kaip tik dabar sprendžiame klausimą dėl gyvenimo atskirai, dėl savo būso,kuris kol kas bus laikinas...Manau,tai išspręs daugelį mūsų problemų. Laukiu nesulaukiu.
Su tėvais iš ties sutariu gerai,jie nuostabūs,daug kas man tokių tėvų pavydėjo nuo pat vaikystės. Tiesiog gyvenant dviems šeimoms po vienu stogu jau tampa ankšta dėl emocijų,dėl įprastos tvarkos tuose namuose...Na, pati supranti apie ką čia aš schmoll.gif

aivaD, kodėl man tavo mintys priimtinos dūšiai ir iki sakusmo pažystamos??????????/
Sveikinu, kai išeisite nuo tėvų tai bus dar geriau, nors ir labai geri tėvai, kaip ir mano uošviai ax.gif
Atsakyti
Paskaičiau apie ką šnekat, nu ir negalėjau nepasisakyti...
Stėle, juk viskas eina į gerą... Juk jau matosi prošvaistė ir greitai išeisit gyventi atskirai. Viskas susitvarkys ir pati nepajusi kaip.
Sėkmės ir stiprybės jums abiems. Nenusiminkit ir neliūdėkit...
O dėl nuotaikų kaitos tai dažniausiai mano vyras turi jas pakęsti. O maniškis tai kaip ir Stėlė viską kaupia savyje ir išgyvena vienas, o kartais taip norisi išsišnekėti... Juolab žinau, kad nuo to ir jam lengviau būtų...
Atsakyti
Eimute, Stėlė gyvena atskirai tongue.gif Čia aivosD artimuose planuose pakeist gyvenamą vietą ir tapt visiškai savarankiškiems:hm
Atsakyti
QUOTE(aivaD @ 2005 08 26, 19:09)
Eimute, Stėlė gyvena atskirai tongue.gif  Čia aivosD artimuose planuose pakeist gyvenamą vietą ir tapt visiškai savarankiškiems:hm



Persiprašau labai. Bandau taisyt klaidą. Praeitą postą skiriu aivaD.
Atsakyti
Kai vyras gryzta be nuotaikos visada pastebiu. Stengiuosi nelysti i akis, tik paklausiu kaip sekesi ar viskas gerai? Siaip jis pas mane stengiasi nenesti i namus blogu minciu ir nuotaiku, stengiames vienas kitam praskaidrinti gyvenima ax.gif
Atsakyti