Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

Jone, oho su kokio dydžio tortu galinėjais bigsmile.gif ir kaip lygiai apdengei thumbup.gif gražu labai wub.gif

cloudlet, labai dailus torčiukas wub.gif matos, kad neakivizdžiai stropiai mokeis bigsmile.gif lauksim dažniau pasirodant mirksiukas.gif

ligita, nu jau ką ką, bet figūrėles tai labai fainas lipdai wub.gif tokios su charakteriu thumbup.gif ir pats tortikas simpatiškas thumbup.gif

adriu, mašina good.gif

kirbe, laaaabai šiltas tortukas wub.gif gvazdikai ir ornamentai laaabai dailūs wub.gif

****
tiesa, praeitoj temoj kai apie kakavą kalbėjom, tai biškį sumaišiau pavadinimą doh.gif va nufotkinau, šita kakava dar labai gera ir tamsi mirksiukas.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RiMami: 08 sausio 2010 - 19:36
įkeliu greit irvarau į ligoninę smile.gif vakar dariau, batukas sulūžo, ir batą pirmą kart dariau, nedailus visai
medaus degta MMG
user posted image
Atsakyti
QUOTE(kirbe @ 2010 01 08, 19:47)
aciu...na jau gvazdikus turbut lengviausia padaryt ir greiciausia..... mirksiukas.gif


o ar yra kur nors parodyti, kaip juos daryti? butu visai nieko ismokt blush2.gif
QUOTE(RiMami @ 2010 01 08, 20:03)

ligita, nu jau ką ką, bet figūrėles tai labai fainas lipdai  wub.gif tokios su charakteriu  thumbup.gif ir pats tortikas simpatiškas  thumbup.gif

]aciu uz pagyras blush2.gif
Atsakyti
Kakava perku aibeje vadinsi "Dark" ir kaina tik 1 lt su centais ax.gif
Atsakyti
ligita33- kokia nuostabi spalva torto thumbup.gif
andriu-mašiniukas, tai sėsk ir važiuok essen.gif
kibre- labai skoningas tortukas,tie išraitymai tvoros labai dailiai atrodo.Gvazdikai iš iš svetimo šiltnamio nukniaukti bis.gif
zuliaska- geras tas batas, man nei toks neišeitų mirksiukas.gif

o štai ir manasis Rafaelas :

user posted imageuser posted image
Atsakyti
user posted image

VIDUJ rafaelo tortas,tik as dar migdolu idejau,suknia is saldainiu mases.


zaismingaStiklas,kokie torto sonai bigsmile.gif kaip visad savam stiliuj wub.gif thumbup.gif


kirbe,labai grazu 4u.gif ir visu kitu tortai patys paciausi 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JOLKA999: 08 sausio 2010 - 19:55
blink.gif blink.gif ....o Marija su visais ....kokių tortų pridėjo bigsmile.gif ......mašinos noriu tokios , o jau gvazdikų grožis ohmy.gif.... barbės suknia nuvilkau , sau noriu bigsmile.gif ......stiklo išraitymai šonuose thumbup.gif ...aplamai suryčiau jo tortą , apetitnas labai essen.gif ....kodėl mano patiesimą nuknisai ? a ?

Oi ...dar tas su busankia ir pinigine , liuks tortas thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cipciukas: 08 sausio 2010 - 20:02
QUOTE(JOLKA999 @ 2010 01 08, 21:54)
user posted image


zaismingaStiklas,kokie torto sonai bigsmile.gif kaip visad savam stiliuj wub.gif  thumbup.gif



Labai Barbė sexova wub.gif būt čia kur netoli Kenas tai griebtų lotuliukas.gif

Kad nieko naujo nesugalvoju, tai ir tenka savam stiliuj dar pabūvot bigsmile.gif
O rafaelus ir aš su migdolais darau, labai jie tinka thumbup.gif
Atsakyti
Žaismingas stiklas, waw kokie šonai bigsmile.gif kaip gražiai atrodo wub.gif

Jolka, kokia simpatiška lėlytė wub.gif pasistengei kaip reikiant

***

Pagaliau susiruošiau įkelt dar pora nerodytų točiukų blush2.gif pirmasis skirtas krikštasūnio 10 metų gimtadieniui per Kalėdas važiavom sveikint ax.gif Viduje Napoleonas, padengta pastilažu, apvadėliai - beze, mašiniukai.... user posted image pastilažiniai, pirmą kart kažką lipdžiau user posted image t.y. abu su MB lipdėm hihihi.gif sakiau, kad ant krikštasūnio torto privalo būt mašinyčių umn.gif o iš pačio torto negalėjau daryt mašinos, nes tortas turėjo būt be kiaušinių (dėl alergijos doh.gif ) o Napoleono nerizikavau apipjaustyt unsure.gif Vaikis buvo labai labai laimingas, taiiiip tyrinėjo tą autostradą laugh.gif ir tai buvo geriausias įvertinimas wub.gif

user posted image

user posted image

snaigės iš to pačio pastilažo dengimui, eglutės iš pastilažo lipdiniams ir dar įamžinti krūvoj du mano Kalėdiniai "vargeliai" lotuliukas.gif su besmegeniu tortą iš arčiau jau rodžiau čia blush2.gif
user posted image user posted image user posted image

tiesa, visgi galutinėn kelionėn iškeliavo tortukas su besmegeniu biggrin.gif nuvogiau nuo namams skirto torto tongue.gif paskutinę akimirką sumasčiau "aferą" tai jau normaliai nebespėjau nebenufotkt blush2.gif
user posted image

nu ir dar Naujametinis mano greitas tortukas - viduje paukščių pienas, ir pirmą kart išmėginau tinklelį blush2.gif gaila tik, kad fotkės labai tamsios gavosi doh.gif tortas realiai rudos spalvos buvo biggrin.gif atrodo lyg juodas doh.gif

user posted image

user posted image

abiejų tortų prie progos įdėsiu receptus tortų temoj...
Atsakyti
QUOTE(Cipciukas @ 2010 01 08, 20:01)
blink.gif  blink.gif ....o Marija su visais ....kokių tortų pridėjo  bigsmile.gif ......mašinos noriu tokios , o jau gvazdikų grožis  ohmy.gif.... barbės suknia nuvilkau , sau noriu  bigsmile.gif ......stiklo išraitymai šonuose  thumbup.gif ...aplamai suryčiau jo tortą , apetitnas labai  essen.gif ....kodėl mano patiesimą nuknisai ? a ?

Oi ...dar tas su busankia ir pinigine , liuks tortas  thumbup.gif  thumbup.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif tai jau jau, per pusdienį kad užgrūzino, tikrai su grūzoviku vežt reikėtų doh.gif tai aš savo keistuolį gal į saldžius nešu tada tongue.gif jau matau, kad Asseni rašo, jau kaip dės vaizdų jaučiu bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
RiMami huh.gif huh.gif huh.gif huh.gif huh.gif huh.gif ....mano žiūrkė padvėsė .....nėr ką įdėt huh.gif huh.gif
Atsakyti
QUOTE(Cipciukas @ 2010 01 08, 22:01)
......stiklo išraitymai šonuose  thumbup.gif ...aplamai suryčiau jo tortą , apetitnas labai  essen.gif ....kodėl mano patiesimą nuknisai ? a ?


A gaila???? blink.gif bet juk tas tortukas, be tavo nukniaukto patiesimo ir atrodo apetitnai thumbup.gif ir ačiū Tau labai už šia idėja happy.gif
Atsakyti