Įkraunama...
Įkraunama...

Stebuklingi produktai, kuriuos atradau

QUOTE(Akontalija @ 2014 01 09, 17:47)
Aciu tau, gaila,kad anksciau nebuvo siu pasisakymu ir jau ta krema nusipirkau. Po tokiu tos firmos akibrokstu ir, akivaizdu, melagingos reklamos nebelabai jau ir norisi tiketi efektu, nebent suveiks placebo ir tai bus gerai (kuo daugiau sumoketi, tuo labiau padeda) smile.gif Aisku tik tiek, kad firmai "eina" nemazi pinigai ir kas ta sukontroliuos? Kadangi uzsakymas "elektroninis", preke pristato kurjeris nurodytu adresu. Labai svarbu,kad cia dalintumemes patirtimi. Kremo sudetyje raso,kad pagrindas yra hialurono rugstis. Pagalvojau, juk kazkas hialurono injekcijom grazinasi, bet, is tikruju, kaip patikrinti kas to brangaus kremo sudetyje, bet juk niekas nepatikrinsim jokio kremo sudeties, bandom ir dalinames patirtimi ir tiek?! Kol kas turime mazai patirties su siuo produktu, faktas.

Kosmetikos industrija reklamuojasi, kad nebebando kosmetikos gaminių su gyvūnais, tai aišku, nes su žmonėmis taip pradėjo daryti. kaip galima būti visiška reklamos, ir dar neaiškios auka. doh.gif
Atsakyti
Del to marijos lagrend hyaluron intense skin repair day kremo dziaugiuosi, kad atsitokejau, NES buciau nagus nusigrauzusi. Sakau as Su goglo verteju paskaitinejau ir akivaizdu,kad tai sukciai. Aciu "smurkai" ,tik gaila, kad anksciau neparase, nebutu reikeje tiek laiko gaisti. Galima butu pareingunams pranesti yra kur tiria elektroninej erdveje. Sorry uz klaidas, rasau Su ismaniuoju vyro, o ne kompu ,tai misija beveik neimanoma blush2.gif jei tons " stebuklas" model nera vaistinej ar pan. ?
Atsakyti
QUOTE
Pagrindinė kaina  (be nuolaidos) -
238 LTL - 4-ių savaičių terapija
476 LTL -8-ių savaičių terapija

Nuolaida
109 LTL
247 LTL

Taigi, Mokėti
129 LTL - 4-ių savaičių terapija
229 LTL - 8-ių savaičių terapija


Nu va, o as tame puslapyje uzmaciau dar didesne nuolaida- 99,lt
doh.gif jei uzsakai is karto ir buvo like tik 4 vnt. ax.gif
Atsakyti
Nežinau, as kolkas dideles tragedijos cia nematau, kremas kaip kremas nei blogesnis nei geresnis kur pirkdavau anksciau ir gal net už didesne kaina. g.gif
Labiausiai ir as bijojau, kad nesugadintu veido, bet to vidasa bijau megindama nauja krema.
Žinot kodel mes cia tiek daug diskutuojam, todel, kad visos ieskojom info ir nieko neradom, reklama izuliai melaginga, vat ir kelia tai bangas.
Bet sakau, kol kas nematau nieko tame kreme blogo, nu ir gero nelabai dar pastebejau.

[/quote]
QUOTE
kaip galima būti visiška reklamos, ir dar neaiškios auka.  doh.gif

biggrin.gif buna kartais
Atsakyti
Jau buvau susidomėjus tuo kremu. Rimtai buvau susimąsčiusi pirkti.
Gerai, kad aptikau čia pradėta diskusiją ir susipratu palaukti link kur rutuliuosis.
Gerai, kad nepirkau ant greičio.
Ech, gyveni ir mokaisi...
Atsakyti
O man vistiek rupi... doh.gif
ir as dar nepasakiau, kad tikrai niekada.... wink.gif nu as visgi tikriausiai irgi prie tu-reklamos auku save priskirciau.
Atsakyti
As nesu dazna reklamu auka, taciau taip neapdairiai/ skubotai nusipirkau pirma karta. Norejau tiketi,kad jis superinis - dar nepraradau vilties. Dabar, kai turiu pakuote, pradejau analizuoti. Nesakau,kad jo nebandysiu, gal bus viskas gerai ir dar jums isgirsiu, o tada pulsite pirkti biggrin.gif Taciau dalinuosi, kad zinotumete, ka isigyjate. Man nepatiko,kad informacijos buvo nedaug, kad kainos keiciasi, kad tariama "akcija" negraziai viliojami pirkejai, kad reklama labai nepatikima (apie botokso nuotrauku heroje kalbu), taciau perkant tos info neturejau ir per daug nesigilinau.
Bet siai dienai dalinuosi, kad to kremo sudetyje yra trys parabenai: " methyl", "propyl", "ethyl". Gamintas is tikruju, Comoro salose (kaip ir rase auksciau apie papildus - atsilipepimuose). Palyginimui turiu "gera' Victoria Secret krema, kurio sudetyje yra "methyparabenas", bet jis tik vienas parabenas. Taigi, jei zinote, kas tie parabenai, tai zinote,kad ju mums reiketu vengti. Galbut trumpas sis gydymosi kursas nieko blogo. I daugeli kremu jie ieina. Sudetyje kas gerai: tai hialurono r. , aliejai ir pan., daug ir naudingu medziagu. Jusu teise rinktis smile.gif Man patinka kokybe, o cia as dabar suabejojau, nes tokia kaina turi buti verta kokybes. As kaip ir Domicele neturiu labia dar rauksleto veido, norejau,kad pastangretu tik oda, kad atgautu jaunatviska atspalvi smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Lalantukass @ 2014 01 09, 19:21)
Nu va, o as tame puslapyje uzmaciau dar didesne nuolaida- 99,lt
doh.gif jei uzsakai is karto ir buvo like tik 4 vnt. ax.gif


Tai kad mazesne tavo nuolaida matyta, mano 109, tavo 99LT (nebent moketi turejai galvoje) smile.gif Siaip ar taip kainos labia jau "keistai" svyruoja
Atsakyti
Kaip jau ten bebutu, lauksim rezultato... biggrin.gif
Atsakyti
http://centrumpromoc...lagrend-643297/
Čia ta " Vilkienė" dar vieną vardą turi:) Kažkas panašaus į "Zuikienę":))
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo darsija: 13 sausio 2014 - 11:05
Tai su tuo kremu yra lygiai tas pats, kaip ir su maisto papildais lieknėjimui
http://tv.lrytas.lt/...161701383646845

Skirtumas tas, kad papildus kontroliuoja maisto ir veterinarijos tarnyba, o kremų nekontroliuoja niekas Lietuvoje. Tik nusipūdžius ar kitaip susibjaurojus veidą galima kreiptis į kokį visuomenės sveikatos centrą
Atsakyti
As irgi domejausi situ kremu, tai gerai, kad atradau jusu visu info. Nors jau ir as inte buvau atradusi, kas man nepatinka...
Laukiam daugiau atsiliepimu is tu, kurios naudoja ta krema.
Dekui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Smurka @ 2014 01 14, 12:49)
Tai su tuo kremu yra lygiai tas pats, kaip ir su maisto papildais lieknėjimui
http://tv.lrytas.lt/...161701383646845

Skirtumas tas, kad papildus kontroliuoja maisto ir veterinarijos tarnyba, o kremų nekontroliuoja niekas Lietuvoje. Tik nusipūdžius ar kitaip susibjaurojus veidą galima kreiptis į kokį visuomenės sveikatos centrą

ech.....dura dura doh.gif doh.gif ir is kur tas šventas naivumas pas mane apsireiškė doh.gif
nėra man blogai nuo to kremo, eilinis tiesiog, bet kai kuri cia forumiete aprase sudetį, nebenoriu as jo teptis schmoll.gif
pabusiu dar karta naivi ir bandysiu susigrazinti pinigus cool.gif

paminesiu dar karta pavadinima marijos lagrend hyaluron intense skin repair day kremas kad daugiau info ismestu kitoms navuolems

tik vat nesuprantu, sia reklama jau matau senokai, negi niekas anksciau apie ji nediskutavo, ar mislingai dingsta info g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Domicele: 14 sausio 2014 - 15:45