Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip atsikratyti tarakonų ir kitų parazitų

 va va MUTE man irgi nuo to prasidejo, kai kaimynai uz sienos remonta pasidare, ir pradejo jie keliaust pas mane, o as ju paniskai bijau nekenciu. juokas juokais, bet maniskiai tarakonai nakti ant manes laipioja, tiesa sakant vienas, bet jausmas nemalonus ir negaliu sakyt, kad ju daut tu tarakonu, nu per dien avien amax. du pamatau, bet vistiek man ati aju siaubingai daug, kit zvengia sako, ka tu cia gali sakyt, kad tarakonu neturi, nu as tai taip negaliu. galiu kentet nu bet ne sitiek.
Atsakyti
Man tai piestukiniai nuodai padeda.Dabar kaip tik kaimynai remonta virsuj daro-o pas juos yra,tai jau kelis maciau,bet tuoj ispiesiau visur-ir nesimato.Mes kai remonta darem,visus plysius sandarinom-makrofleksu,silikonu,ventiliacija-smulkuciu sieteliu uzkalem.Bet jie eina per rozetes ir is vamzdziu,is kriaukles,vonios. ohmy.gif Bet kai greitai pradedi kovot su jais-dar galima nesunkiai isnaikint,tik reikia neapsileisti,nes jie pernesa ligas-tuberkulioze ir pan.
Atsakyti
Pas mane ir to gero lakste, bet nebera.
Nuejau i veterinarine vaistine tai man ten dave kazkokiu miteliu, piestuku. Viska is karto dariau - piesiau, tuos miltelius ir dar boro rugsties barsciau uz plintusu, spinteliu. Taip kad nezinau kas labiausiai nepatiko tarakonams.
Dar yra tokia ruda (atsiparasau -  trydo spalvos) pasta (pavadinimo nezinau), jos sunku gaut (retai atveza ir greit isperka, bent jau pas mus) teplioja ja maitinomo istaigose, kavinese, bet sake labai efektyvi. Pabandykit pasikaust veterinarinese vaistinese.
Atsakyti
kai atsikrauschiau i savo buta irgi tarakonu sochiai buvo, nuejau i sanhigienos centra ir dave tokio skyschio, kaip pienelis, kainavo 10 lt ir su teptuku ishtepliojau plintusus, langus, duris, ventiliacijas, zhodzhiu visur kur gali listi, kelias dienas grizhus ish darbo tik sushluodavau leisgyvius padarelius ir jau daugiau kaip 3 metai ne vienos gyvos dushels nesimate
Atsakyti
 mute ,pas mane tarakonai tai dar nieko, bet va drauge buvo klaipedoj, sveciuose bendrabuti, tai ten tarakonai sake visai isnagleje, sake begioja naktim ant zmoniu ir ne vienas, o daug, o kai eina zmones miegot sake is patalines tarakonus iskrato ir tad gulasi, as jauciu ten negaleciau gyvent anksciau laiko numirciau.

bet man tai tie tarakonai tai ka as zinau nera slykstesnio gyvio, negaliu pakest, tiesiog negaliu apsakyt kaip as ju nekenciu, nu bet tikiuosi, kad jei neisnaikinsiu tai nors atbiadysiu tuos parazitus
Atsakyti
Paskaičiau Toja apie Klaipėdos bendrikus ir prisiminiau, kad ten kur mes naikinom tuos tarakonus, tai ta šeima turėjo apie metukų amžiaus sūnų. Tai kai vaikas eidavo miegoti, tai jam uždėdavo kepurytę, kad į ausis neprilįstų tarakonų.  ;D ;D ;D Feeee...
Juokas juokais, bet atsimenu, kai aš su vyru užėjom pirmą kartą į svečius pas juos, tai buvo vakaras, šviesos buvo tik veikiantis televizorius, tai jūs neįsivaizduojat kiek aš jų mačiau....  :o ohmy.gif ohmy.gif Ant sienų, palei televizorių ant stalo, ant to pačio miegančio vaiko....  :o ohmy.gif ohmy.gif  Brrrrrrrrrr...   >:(
Atsakyti
O mus žiogai puola. Įšoka per langą, kažkokie apkvaitę, ropinėja visur ir čirpia. Kas keisčiausia, kad katė jų negaudo. Na žiogai ne tarakonai , bet vistiek keista dalintis gyvenamuoju plotu su tokiais įnamiais.  Atrodo, kad ne miesto vidury, o kokiam kaime gyvename. Gal jie kuo serga, nes visai žmonių nebijo.
Atsakyti
Oi tarakonai! Pazystamas jausmas ;D Turejom tokius inamius. Yra Vilniuje tokia firma "Dezinfa", jie uzsiima visokiu parazitu naikinimu.Siaip jie priziuri istaigas ir parduotuves, bet man minejo, kad eina ir chalturinti. Uz triju kambariu buta ima 100Lt , kazkokius deda barjerus(nezinau ka tai reiskia), bet sake, kad tarakonu nebus metus(duoda garantija). man tai dave kazkokio skyscio sake garantija 3men- ir tikrai visa vasara ju nemaciau! wink.gif Valio!
Atsakyti
Kiek žinau tie burbuliukai su boru tikrai geras dalykas.Sesuo gal 8 metus prieš juos kovojo,nieko nepadėdavo,o išbandžius šituos tikrai dingo.
Atsakyti
Manau, tikrai nereikia taip kankintis ir virti kiausus 4 valandas. Mes gal pora metu niekaip negalejome isnaikinti tarakonu, tai suzinojau apie kiausinio+boro recepta, tik niekas nesake, jog reikia virti.
Taigi, visu pirma virtuveje visas spinteles, visas sienas, grindis ir viska viska isvaliau su skudureliu vis pamirkydama i sodos tirpala. Tada Sumaisiau ZALIO kiauso tryni su boro milteliais, ta kosele patepiau storo kartono gabaliukus is isdeliojau po viena i kiekviena lentyna, ant grindu, prie siuksliu kibiro, po saldytuvu ir pan. vietose.
Ir ka jus galvojate, tarakonai dingo. Beje, apie tai, kad visus pavirsius reikia isvalyti su sodos tirpalu isgirdau per TV, snekejo moteriske is San. centro.
Atsakyti
jei kam nepadės kiaušinių virimai/nevirimai, tai mano anyta kažkaip netyčia turguj aptiko kažkokį tepaliuką tarakaškėm trūčyti, lyg ir baltarusišką, bet nežinau tiksliai. Jei reiks, pasiklausiu kaip vadinasi. Pas ją jie dingo, bet ir buvo ne itin daug.
Atsakyti
QUOTE
jei kam nepadės kiaušinių virimai/nevirimai, tai mano anyta kažkaip netyčia turguj aptiko kažkokį tepaliuką tarakaškėm trūčyti, lyg ir baltarusišką, bet nežinau tiksliai. Jei reiks, pasiklausiu kaip vadinasi. Pas ją jie dingo, bet ir buvo ne itin daug.


Jei nesunku - pasiklausk pavadinimo. Ir mano mamai prireike, uzpludo tarakasu pulkai ohmy.gif
Atsakyti