Įkraunama...
Įkraunama...

Kūdikio veido išbėrimas

Sveiki,

Norejau paklausti, gal kas esate susidure su sia broblemele.
Mano mergaitei pradejo berti veiduka, as pati maitinu krutine ir 1-2 kartus per para dar damaitinu misinukais HIPP melyna ir ruzava pakuote, kur skirta nuo gimimo,bet nuo to negali buti, nes jau nepirma diena juos duodu, o pati stengiuosi ziureti savo maista, nesuprantu nuo ko ja pabere.
Pabere tik pries savaite. Gal galejo nuo johnson baby lavandu aliejaus, dar geriu kmynu arbata del pieno, pradejau neseniai, gal ji elergiska kmynams... ?

laukiu jusu patarimu, kaip padeti savo mazylei g.gif
Atsakyti
QUOTE(cipita @ 2010 01 24, 14:02)
Sveiki,

Norejau paklausti, gal kas esate susidure su sia broblemele.
Mano mergaitei pradejo berti veiduka, as pati maitinu krutine ir 1-2 kartus per para dar damaitinu misinukais HIPP melyna ir ruzava pakuote, kur skirta nuo gimimo,bet nuo to negali buti, nes jau nepirma diena juos duodu, o pati stengiuosi ziureti savo maista, nesuprantu nuo ko ja pabere.
Pabere  tik pries savaite. Gal galejo nuo johnson baby lavandu aliejaus, dar geriu kmynu arbata del pieno, pradejau neseniai, gal ji elergiska kmynams... ?

laukiu jusu patarimu, kaip padeti savo mazylei  g.gif

mano mergyte panasiu metu irgi buvo visa veiduka isbere. Kiek konsultavausi, domejausi cia del hormoniniu pakitimu, kaip alergine israiska labai retai buna. Daryti nieko nereikia, tiesiog su laiku praeisi - taip mums ir gydytoja sake. Jusu vietoje atsisakyciau johnson produkcijos, rinkites sebamed ar avent linijos produktus.
Atsakyti
Sveiki,

Berimai yra labai skirtingi, ir kudiki manau vis paberia kartas nuo karto, bent maniski tai tikria.
Jeigu spuogeliai balti - tai prakaitinis berimas, tai yra normalu, jis su laiku praeis, nes pas maza vaikiuka dar nera susiformavusios prakaito liaukos. Labai padeda vanduo, ir reikia rengti lengvai, kad jam nebutu per karsta.
Isberti gali ir nuo maisto, ypac sako beria nuo pienisku produktu, ypatingai nuo jogurto. Sis isberimas dazniausiai irgi pabuna kokia viena diena ir praeina.
O veidui kremukus rekomenduoja isbandyti pradzioj kitoj kuno vietoj, ir pasiziureti ar nesukelia alergines reakcijos.
As savo kudikio veido stengiuosi jokiais kremais neteplioti, ir valau veida tik virintu vandeniu.

O isbere tik veida, ar visa kuna? Gal rubai sualergizavo, ar skalbimo milteliai.
Jeigu berimas laikosi ilgai ir nepraeina, pabandykite atsisakyti jusu minetos kmynu arbatos, ir netepkite vaiko veido jokiu kremuku, gal paeis. Svarbiausia stebeti vaika, ir manau rasite kad ji alergizuoja.
Atsakyti
QUOTE(cipita @ 2010 01 24, 15:02)
Sveiki,

Norejau paklausti, gal kas esate susidure su sia broblemele.
Mano mergaitei pradejo berti veiduka, as pati maitinu krutine ir 1-2 kartus per para dar damaitinu misinukais HIPP melyna ir ruzava pakuote, kur skirta nuo gimimo,bet nuo to negali buti, nes jau nepirma diena juos duodu, o pati stengiuosi ziureti savo maista, nesuprantu nuo ko ja pabere.
Pabere  tik pries savaite. Gal galejo nuo johnson baby lavandu aliejaus, dar geriu kmynu arbata del pieno, pradejau neseniai, gal ji elergiska kmynams... ?

laukiu jusu patarimu, kaip padeti savo mazylei  g.gif

Mano sunelis irgi pabertas g.gif tokios raudonos demeles, o virsuje pulinuka balti, tai manau pabere nuo misinuko, kuri vartojame. Kiek zinau reikia paprastu virintu vandenuku valyti kasdiena po 2-3 kartus biggrin.gif
Atsakyti
Dar prisiminiau gydytoja rekomendavo medetku nuoviru veidu valyti, isbandziau tikrai padeda.
Atsakyti
musu maziukui menuo ir savaite. Ir tai pat beria sad.gif

Gal kas zinote, jei tai yra alerginis berimas, per kiek laiko atsiranda berimas leliukui nuo mano suvalgyto maisto? Kadangi geriame vaistukus (vienas is ju salutiniu pozymu yra berimas), tai nezinome ar tai reakcija i vaistus ar i mano suvalgyta maista verysad.gif

Tad jau antra diena "atsisedau" ant avizines ir ryziu koses (kiek skaiciau tai maziausia tikimybe turincios koses, kurios galetu alergizuoti), lyg ir nauju spuogeliu neatsirado, tad bandysiu po truputi savo maisto meniu praplesti, bet LABAI yra sunku taip apriboti maista ir ziureti kokie produktai alergizuoja. verysad.gif

Tad butu gerai suzinoti, kiek laiko turi praeiti, kad alergenai, kurie galetu buti mano suvalgytame maiste atsidurtu jau pienuke ir kiek laiko reikia atsirasti berimui, kai leliukas suvalgo pienuko su alergenais? g.gif
Atsakyti
jeigu neklystu jau po 2 valandu mamos suvalgytas maistas patenka i piena.
berimo priezastis dar gali buti ir mamos uzkieteje viduriai.
Atsakyti
o gal zinote ka daryti, kad nebutu uzkieteje?
bandziau gerti slyvu sultis... deja patirtis ne kokia doh.gif maziukui pradejo LABAI pusti pilvuka doh.gif

QUOTE(M.Rasele @ 2010 01 24, 23:25)
jeigu neklystu jau po 2 valandu mamos suvalgytas maistas patenka i piena.
berimo priezastis dar gali buti ir mamos uzkieteje viduriai.

Atsakyti
QUOTE(cipita @ 2010 01 24, 15:02)
Sveiki,

Norejau paklausti, gal kas esate susidure su sia broblemele.
Mano mergaitei pradejo berti veiduka, as pati maitinu krutine ir 1-2 kartus per para dar damaitinu misinukais HIPP melyna ir ruzava pakuote, kur skirta nuo gimimo,bet nuo to negali buti, nes jau nepirma diena juos duodu, o pati stengiuosi ziureti savo maista, nesuprantu nuo ko ja pabere.
Pabere  tik pries savaite. Gal galejo nuo johnson baby lavandu aliejaus, dar geriu kmynu arbata del pieno, pradejau neseniai, gal ji elergiska kmynams... ?

laukiu jusu patarimu, kaip padeti savo mazylei  g.gif

mano mazyles veidukas taip pat buvo isbertas ,bet sesute mane nuramino ,tai normalu kad taip pradzoj buna.ir praejo smile.gif
Atsakyti
mums buco isbere mazdaug kokio 1men, bet mums buvo toki raudoji taskuciai ir labai negrazi odele tokia siurksti, tai daktare sake jokiais kremais neteplioti kad isvis neuzsikrestu, tai israse tokio aliejuko, tai labai padejo, nu mano maziui tai sausa odele buvo ir pasidare tie raudoni pletmukai, as ir patebiau johnson alieju tai isvis man paraudonavo veidukas. labai mazai as jy naudoju mums gyd, rekomendavo balmandol, labai geras truputely uztenka ir visas svelnutis ir dar skaniai kvepia ax.gif
Atsakyti
QUOTE(taskiukas @ 2010 01 25, 00:42)
o gal zinote ka daryti, kad nebutu uzkieteje?
bandziau gerti slyvu sultis... deja patirtis ne kokia  doh.gif maziukui pradejo LABAI pusti pilvuka doh.gif

Man labiausiai padeda Agotos duona su grudais. Ji ne visai tamsi, taigi ir pilvuko nepucia maziukei. O slyvu sultys nepasakyciau, kad labai padeda. Ir aisku, darzoves valgyt reikia - morkas (zalias), ir virtus burokelius - super pravalo zarnyna. Bandykit smile.gif
Atsakyti
Mano dukrytė buvo irgi paberta- gydytoja sakė, jog tai baltyminis bėrimas. Kai pradėjau vartoti mažiau baltymų, tai viskas susitvarkė ax.gif Ant veiduko budavo tokios raudonos dėmelės, po kelių dienų jų nebeliko, bet man teko atsisakyti grietinės, sūrio, varškės....
Atsakyti