Įkraunama...
Įkraunama...

Parsono ir Džeko Raselo terjerai

[img]http://www.facebook.com/photo.php?pid=498956&l=c8ba46fe26&id=1824583192[img]
Papildyta:
QUOTE(Ernesta D. @ 2010 08 09, 10:27)
[img]http://www.facebook.com/photo.php?pid=498956&l=c8ba46fe26&id=1824583192[img]

niu niekaip nesuprantu kaip ikelt foto unsure.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ernesta D. @ 2010 08 09, 09:29)
[img]http://www.facebook.com/photo.php?pid=498956&l=c8ba46fe26&id=1824583192[img]
Papildyta:

niu niekaip nesuprantu kaip ikelt foto unsure.gif  g.gif

nu šitaip kaip keli, tik ne iš feisbuko, o iš kokio nors nuotraukų puslapio, pvz. www.photobucket.com ar pan.
Atsakyti
Sveiko merginos kaip laikotes seniai jau cia bebuvau:)kaip jusu isdykuciai..musu Cukre tai megaujasi vasaros malonumais maudosi kaip padukus ir aislu zbitkas krecia..pvz ismoko pro langa isokti..nes langai zemokai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(gaudri @ 2010 08 09, 15:25)


labas labas! laukiam Cukrės nuotraukos naujos wink.gif

o aš įkeliu čia vieną iš pernai metų susitikimo po parodos drinks_cheers.gif

user posted image

ne visų vardus atsimenu.... blush2.gif ......., Peras, Barokas, Pinkis, Džiumba, ....., Zara, Lilė, taip? wink.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(AmilkA @ 2010 08 09, 15:47)
labas labas! laukiam Cukrės nuotraukos naujos wink.gif

o aš įkeliu čia vieną iš pernai metų susitikimo po parodos  drinks_cheers.gif
ne visų vardus atsimenu....  blush2.gif ......., Peras, Barokas, Pinkis, Džiumba, ....., Zara, Lilė, taip? wink.gif  4u.gif


Faina smile.gif
Pirmoji kalytė kairėje - Ulia smile.gif (Ultra Ninja. Ji beje Druskininkuose 6dienį gavo visą paketą adpvabojimų ir dabar yra LT CH!)
Papildyta:
Lilė (PRT, 1 m. 3 mėn.)

[attachmentid=202208]
Atsakyti
QUOTE(AmilkA @ 2010 08 09, 00:14)
ačiū ačiū, o pas jus avatare koks šunis?  g.gif  ax.gif

Taip, brakas čia. 4u.gif Savininkė Dovilė Valužytė. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(tigrizoidas @ 2010 08 09, 17:23)
Faina smile.gif
Pirmoji kalytė kairėje - Ulia smile.gif (Ultra Ninja. Ji beje Druskininkuose 6dienį gavo visą paketą adpvabojimų ir dabar yra LT CH!)

nu super, smagu labai! kas dar įdomesnio iš po parodos? Kaip Lilei sekėsi, ar buvo pagaliau konkurencijos? wink.gif
QUOTE
Lilė (PRT, 1 m. 3 mėn.)


linksmuolė! wub.gif user posted image

QUOTE(*Hrista* @ 2010 08 09, 17:42)
Taip, brakas čia. 4u.gif Savininkė Dovilė Valužytė. smile.gif

aš tik Džioją, iš Vilniaus, pažįstu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(AmilkA @ 2010 08 09, 18:51)
nu super, smagu labai! kas dar įdomesnio iš po parodos? Kaip Lilei sekėsi, ar buvo pagaliau konkurencijos? wink.gif


Na su paroda šį kartą nepasisekė visiškai. Įvertinimai geri, bet Lilė griūna nuostalo, net nebando stotis sad.gif čia visų veterinarinių smagumų pasekmė. Bandysiu kaip nors išpręst šitą problemą, nes iki šiol Lilė gerai stovėjo ant stalo ir leidosi apžiūrima.

Pirmą dieną dalyvavo Lilė ir patinas jaunimo klasėj, Lilė gavo "puikiai", bet be titulo, patinas berods "gerai". Mane nerealiai apšaukė rusė teisėja, kad šuns nepastačiau (aš tiesą sakant nesitikėjau, kad ji sugalvos nestovėt ant stalo), kad rusų kalbos nemoku ir apskritai, kad atėjau savęs parodyt į parodą, o ne šuns. Bjauru, bet jau suvirškinau rolleyes.gif
Antrą dieną buvo 4 PRT, 3 jaunimo klasė: Roxy, Lilė ir tas pats patinas. Teisėjas man aiškiai pasakė, kad šuo patinka, bet blogai jaučiasi ringe, tai gavom "labai gerai", lyginomės su Roxe, gavom 1 vietą.
Gaila, tikėjausi iš Druskininkų jau grįžti su LT JCH, bet nieko, susitvarkysim kaip nors smile.gif

Tai tokios tos naujienos. 7dienį nedalyvavom, iš PRT buvo Lilės brolis Digno, Lilės tėtis Bimas ir tas pats patinas kaip ir anksčiau. Laimėjo Bimas, tapo dar ir klubo čempionu smile.gif
Atsakyti
Nu matai, kaip pasitaikė... Puikiai Lilę suprantu: mūsų Pinkiui neperseniausiai buvo įsisegę 3 erkės, ištraukę vienos vietoj apčiuopėm guziuką, vežem pas vetą, ėmė tokius gan nemalonius tyrimus iš ausies - badė badė ten jam tą ausį..... oj wacko.gif tai po dviejų savaičių kai nuvažiavom pakartotinei vaistų dozei, šunį reikėjo ir atatupstą traukt, ir nešt, ir laikyt, ir gražiuoju, ir visaip.... nu o tai jei parodoj toks pat stalas - šakės tada, įsivaizduoju!


bet vistiek sveikinimai, tigi ir 1 vietą gavot, viskas puiku! thumbup.gif gausit dar tą čempioną wink.gif o dėl teisėjų nepergyvenkit - jie visi žmonės, vieni mandagūs, kiti visai ne, pasitaiko visiem ant tokių "užsiraut".... drinks_cheers.gif
Atsakyti
as tik apie sekmadienio dzekucius galiu si ta pasakyti - kalyciu jaunime buvo net 6. visos trys lietuvaites liko paskutines... valdo Rusija-Lenkija... tiesa sakant, teisejas ant stalo praktiskai neapziurinejo - kokias tris sekundes uztruko... labai keistai... g.gif bet visu ivertinimai puikus smile.gif o atviroj klasej nebuvo nei vienos g.gif
Atsakyti
QUOTE(AmilkA @ 2010 08 09, 19:10)
Nu matai, kaip pasitaikė... Puikiai Lilę suprantu: mūsų Pinkiui neperseniausiai buvo įsisegę 3 erkės, ištraukę vienos vietoj apčiuopėm guziuką, vežem pas vetą, ėmė tokius gan nemalonius tyrimus iš ausies - badė badė ten jam tą ausį..... oj  wacko.gif tai po dviejų savaičių kai nuvažiavom pakartotinei vaistų dozei, šunį reikėjo ir atatupstą traukt, ir nešt, ir laikyt, ir gražiuoju, ir visaip.... nu o tai jei parodoj toks pat stalas - šakės tada, įsivaizduoju!
bet vistiek sveikinimai, tigi ir 1 vietą gavot, viskas puiku!  thumbup.gif  gausit dar tą čempioną wink.gif o dėl teisėjų nepergyvenkit - jie visi žmonės, vieni mandagūs, kiti visai ne, pasitaiko visiem ant tokių "užsiraut"....  drinks_cheers.gif


Tai per daug ir nerpgyvenu, dabar teks padirbėti mėnesį kasdien ir tikiuosi Vilniaus parodoj pasisekes žymiai geriau smile.gif
Lilė gera mergaitė, imliai mokosi, todėl aš ja labai tikiu wub.gif
O dėl tos teisėjos - ką aš galiu pasakyt, vertina ji profesionaliai (beje, šį kartą šunis net matavo, abi dienas.), bet ji kaip kokia kaimietka nuo šakių nulipus, apšaukė ir tiek. Tądien ir skaudu buvo ir su ašarom bėgau jau iš ringo, bet po to viską mintyse užglaisčiau smile.gif tik daugiau pas ją garbės žodis nebesiregistruosiu!!! (ji tiesą sakant su visais taip elgėsi...)
Papildyta:
QUOTE(Liucytė @ 2010 08 09, 19:14)
as tik apie sekmadienio dzekucius galiu si ta pasakyti - kalyciu jaunime buvo net 6. visos trys lietuvaites liko paskutines... valdo Rusija-Lenkija... tiesa sakant, teisejas ant stalo praktiskai neapziurinejo - kokias tris sekundes uztruko... labai keistai... g.gif  bet visu ivertinimai puikus smile.gif o atviroj klasej nebuvo nei vienos  g.gif


nu va, tas pats buvo ir 5-6dienį su džekais. Ten suomiai, rusai, lenkai ėmė viršų.. Nu bet jie atvažiuoja su 10 šunų, man net baisiai atrodė tas daiktas ant ratukų ir 10 boksų ant jo sukrauta su džekučiais..
Atsakyti
QUOTE(Liucytė @ 2010 08 09, 19:14)
as tik apie sekmadienio dzekucius galiu si ta pasakyti - kalyciu jaunime buvo net 6. visos trys lietuvaites liko paskutines... valdo Rusija-Lenkija... tiesa sakant, teisejas ant stalo praktiskai neapziurinejo - kokias tris sekundes uztruko... labai keistai... g.gif  bet visu ivertinimai puikus smile.gif o atviroj klasej nebuvo nei vienos  g.gif

tai gaila... reikia taisyt padėtį! na, grįšim po metų, ir griebsim tuos teisėjus už ragų! user posted image lotuliukas.gif

bet vistiek- įvertinimai puikūs! thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(tigrizoidas @ 2010 08 09, 19:16)
Nu bet jie atvažiuoja su 10 šunų, man net baisiai atrodė tas daiktas ant ratukų ir 10 boksų ant jo sukrauta su džekučiais..

blink.gif brrr
Atsakyti