Įkraunama...
Įkraunama...

Arbūzai, melionai, moliūgai, cukinijos...

QUOTE(adija5 @ 2013 10 02, 22:14)
Kiba gavai vaistų nuo godumo blink.gif ?

Bet kol kas tai man krakmolingesni patiekaluose patinka  ax.gif


gausi čia vaistų.. na bet kai matau, kad per mėnesį šiaip ne taip vieną vidutinį moliūgėlį tesuvartojam, o derliaus ūūūū kiek, tai tas godumas kaip tai apslopsta savaime biggrin.gif

Man kol kas tokie irgi drinks_cheers.gif Jei atrasi, kuris žalias skanus, rėk.
Papildyta:
QUOTE(yerena @ 2013 10 02, 20:20)
Pilnai užtektų ir 10-12 veislių  thumbup.gif


labai kuklu biggrin.gif Ypač prisimenant, kad kai kurie ir po daugiau nei desėtką moliūgų užaugina blink.gif
Atsakyti
tai man su savo pelenes moliugais reik sleptis po nusalusiais moliugu lapais tada blush2.gif biggrin.gif
ale arbuzus tai kasden valgom. Tiesa uzvakar pjovem du, nes vienas tai agurko spalvos buvo, neprinokes, keliavo i konteineri ... teko antra pjaut doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
As tai jau isirinkau tris naujas veisles. Tai Burgess Buttercup, Sweet meat ir Blue Kuri-del paskutinio darsvarstau ar tikrai noriu ax.gif
Faktas kad ir siemet moliugu piriboras pas mane, bet kaip ir daugelis, tikrai auginsiu del sportinio intereso ir groooozio ax.gif
Kitais metais nebeauginsiu Acorno-Nezinau kur ji pritaikyti, saldziai nepatiko ....
Dar Sweet Dumpling su klaustuku-siuos gal grazu dovanoti g.gif ir Delicata pakolkas degustavimo-pritaikymo stadijoje g.gif
Atsakyti
o as turiu klausimeli apie moliugo apdorojima, jei as maziuka moliugeli(tos pacios veisles ir dydzio, kaip i darzeli keliavo smile.gif, nemazai ten ju priaugo) iskabau vidu ir troskinsiu jame darzoves, ar nesutiz jis(odele kieta kol kas)? Ar geriau nerizikuoti blush2.gif ?
Atsakyti
QUOTE(tany @ 2013 10 03, 09:50)
o as turiu klausimeli apie moliugo apdorojima, jei as maziuka moliugeli(tos pacios veisles ir dydzio, kaip i darzeli keliavo smile.gif, nemazai ten ju priaugo) iskabau vidu ir troskinsiu jame darzoves, ar nesutiz jis(odele kieta kol kas)?  Ar geriau nerizikuoti blush2.gif ?

Tany, i moliugo vidu reikia deti jau apdorotas darzoves ar mesyte, t.y. apkepintas.
Moliuga su idaru orkaiteje laikyti tik tiek, kad termiskai apdorotum pati moliuga-inda. Ivertink pati moliugelio dydi bei sieneliu stori, po kokiu 20min vis patikrink ar sieneles jau suminkstejo ar ne.
Atsakyti
QUOTE(tany @ 2013 10 03, 09:50)
o as turiu klausimeli apie moliugo apdorojima, jei as maziuka moliugeli(tos pacios veisles ir dydzio, kaip i darzeli keliavo smile.gif, nemazai ten ju priaugo) iskabau vidu ir troskinsiu jame darzoves, ar nesutiz jis(odele kieta kol kas)?  Ar geriau nerizikuoti blush2.gif ?


prinokusių ir subrendusių neištęžta odelė, kepu ~1 val. su žalia mėsa viduje. nebent labai jauną ketinat kept.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Paladė: 03 spalio 2013 - 09:15
4u.gif prašom plačiau , kaip tą moliūgą kepat su mėsyte aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(matuke @ 2013 10 03, 07:39)
As tai jau isirinkau tris naujas veisles. Tai Burgess Buttercup, Sweet meat ir  Blue Kuri-del paskutinio darsvarstau ar tikrai noriu ax.gif

Burgess Buttercup vakar bandžiau ir žalią ir keptą. Nors buvo pats jauniausias, neprinokės man jis basiai patiko. Žalias traškus ir riešutas gerai jaučiasi, o keptas irgi skanus - nesprangus, drėgnokas ir labai nebogas skonis. Šitas būtinai bus ir kitamet.
Bandžiau kepti Delicata keletą moliūgėlių. Visai gerai buvo, kol nesulyginau Burgess Buttercup, nes Delicata mano skoniu turi tokio miltingumo- sprangumo. Kepiau orkaitėje su trupučiu cukraus ir sviesto.
Acorn Table King ruošiau troškinyje su mėsa ir patiko. Nelupau, spiaudyti nereikėjo. Tikrai bus ir toliau .
Kitų nebandžiau.
Matuke, kaip bandėte Sweet Dumpling? Jis jaučiu tas pats, kaip mano Festival. Bent išvaizda lab panaši.
Atsakyti
QUOTE(matuke @ 2013 10 03, 08:39)
As tai jau isirinkau tris naujas veisles. Tai Burgess Buttercup, Sweet meat ir  Blue Kuri-del paskutinio darsvarstau ar tikrai noriu ax.gif
Kitais metais nebeauginsiu Acorno-Nezinau kur ji pritaikyti, saldziai nepatiko ....

Dėl Blue Kuri- tai Red Kuri kopija tik su pilkai mėlyna odele, be to jis mažiau derlingas negu raudonoji jo versija.
O Acornus pabandykite nors iš 1/4 porcijos pagaminti kubeliais saldžiame sirupe.
Atsakyti
Sweet Dumpling mums labai patinka...aš jį gaminu tik vienu būdu- perpjaunu , išskobiu , įdedu svieto ir rudojo cukraus ir kepu orkaitėje...dar galima su sviestu ir klevų sirupu...
Atsakyti
QUOTE(amba41 @ 2013 10 03, 10:31)

Matuke, kaip bandėte Sweet Dumpling? Jis jaučiu tas pats, kaip mano Festival. Bent išvaizda lab panaši.

Festival yra Acornu tipo, bus kaip TKA.Sweet dumpling beje irgi acornu tipo, bet as juos labaiu su Delicata sulyginciau. Nieko mandro nebadziau su Sweet Dumpling. Zalia pakramsnojau, zadeto saldumo niekaip neaptinku, suviriau as ji troskinuke, nedidelis jis, nepamaise cool.gif
Atsakyti
QUOTE(diuni @ 2013 10 03, 10:19)
4u.gif prašom plačiau , kaip tą moliūgą kepat su mėsyte aciuks.gif


visai neseniai jau apdiskutavom tą kepimą, man rodos pačioj šios temos pradžioj
Atsakyti