Įkraunama...
Įkraunama...

kaip ismokti valdyti savo jausmus ir emocijas

papasakosiu situacija, vasaros pradzioje pradedu dirbti bare virtujeve be manes yra 2 padavejos barmenes viena ruse atejusi anksciau uz kita lietuve... ruse issiskyrusi su vyru ispanu su kuriuo buvo 6 metus lietuve turi drauga ispana su kuriuo yra antri metai... kai ateinu dirbti lietuve kiekviena diena man sneka apie ruse tu paziurek kaip ji renkiasi su sijonu kokia iskirpte kaip ji elgiasi kaip kekse... ateina klijentai ji iskart bega pirma prie ju lyg as buciau jos konkurente... varineja i diskotekas su bele kuom daro ta reikala.... (aisku sakydavao ne tokeis grazeis zodzeis kaip as sakau) nemoka dirbti atejusi is kazkokio keksiu baro... o as tai essu dirbusi tiek ir tiek turiu tiek ir tiek patirties as negaliu stoveti ir ziureti jei kazkur yra dulke ir panasei o ji nieko nedaro tingine paskutine ir panasei..darbo metu kai daug zmoniu ir reikedavo ilgai dirbti pastovei dedavo ja i sunio dienas.. na man ta ruse irgi nelabai patiko del savo laisvo elgesio o lietuve pasirode tokia nuosirdi tvarkinga... atsakinga.. puiki asmenybe.. begant vasarai visa vasara ta pati situacija lietuve bega pas mane apkalbineja ruse... o veliau prie ruses elgiasi lyg niekur nieko lyg butu geriausios drauges.... dar sakydavo as nzn kaip su ja kur nors iseiti soka kaip kekse lipa vyrams ant kaklo..tu pamatytum kaip ji soka... galu gale vis bendruose pokalbiuose islenda kad jos vis varo kartu i sokius... lietuve issiskiria su savo ispanu... vienu zodziu tampa geriausios drauges... o lietuve vis tiek eina ir man skundziasi... tarkim ji nieko neatsimena uzkniso durne debile man truksta to ir to... o kai ateina ruse ne zodzio sypsosi apie savo naujus draugus ir diskotekas snekasi krykstauja abi...o as kaip kvailele pabaru ta ruse del darbo nors man nepriklausytu ir gaunuosi kalta.. vienu zodziu visa vasara buvau tarp dvieju ugniu... jau galu gale nei nebezinojau ka galvoti apie zmones kur tiesa kur melas... pasijauciau kaip isnaudota... lietuvei kas nepatinka issilieja ant manes nes nenori gadinti savo santykiu su ruse.. jug ruse turi tiek graziu draugu tiek rysiu...bet niekad man nesakydavo nepasakodavo kaip smagei su ja praleizdavo laika tai isgirzdavau is kitu zmoniu kurie budavo kartu su jom.. as nenoredama gadinti santykiu ir sumazinti itampa patyliu isklausau.. o viduje man viskas verda atrodo pasakyciau ko tu cia man eini ir sakai sakyk jei ir neknisk man proto... bet vel bijau kad liksiu blogiausia... kelis kartus esu uzsiminus tai tokie burbulai buvo ispusti kad paskui baisus barnei prasidedavo itampa darbe kojos kisimas kad tik tu susiknistum... per visa vasara islindo visiskai kitas lietuves veidas.. bet reikalas tame kad arba as ji tik viena pamaceu arba visi kiti nutyli bet ji ziurkiu ziurke... man paskutinis menesis tapo pragaru!!!! toks jausmas lyg tave isduotu geras draugas ir dar noretu sukivircinti... visa vasara mane nuleizdinedavo ant zemes.. bet kokiam pokalby ji turejo visad buti teisi protingiausia apie viska ismano geriausiai.. zodziu galeciu pasakot ir pasakot... bet as taip pavargau as maneu kad patapsiu psichiniu ligoniu... nes kartais gryzus is darbo namuose bliaudavau kaip mazas vaikas ir negaledavau sustoti...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ausencia: 10 rugsėjo 2010 - 09:57
QUOTE(Ausencia @ 2010 09 10, 10:56)
papasakosiu situacija

bobiskas kolektyvas doh.gif
arba bandyk atsiriboti nuo ju abieju arba tikrai nervus susiesi..
Atsakyti
QUOTE(Paradoksualė @ 2010 09 10, 10:11)
bobiskas kolektyvas  doh.gif
arba bandyk atsiriboti nuo ju abieju arba tikrai nervus susiesi..

aciu dievui kad mb mano geriausias draugas namuose.. o dabar buvo mums taip sunku mazas vaikas daug dirbam abu...namuose vos 3 valandas dienos metu budavau.. barnei namuose... del nieko.. aciu dievui vasara praejo atostogos dabar... pagaleu atsigavau... nes kaip moteris net buvau apleidusi save atrodziau kaip gyvas lavonas biggrin.gif
Atsakyti
Ausencia,
Labai gerai suprantu Jus. blush2.gif Dažnai taip būdavo, kad nenutyliu ir pasakau, o paskui gailiuosi, graužiuosi. Dabar, gal jau pasenau, gal tam tikros patirties įgijau, bet kiek tik įmanydama stengiuosi vengti tokių situacijų, kur gali būt "išprovokuotas" mano liežuvis.
Atsakyti
QUOTE(Pekutis* @ 2010 09 10, 15:57)
Ausencia,
Labai gerai suprantu Jus.  blush2.gif Dažnai taip būdavo, kad nenutyliu ir pasakau, o paskui gailiuosi, graužiuosi. Dabar, gal jau pasenau, gal tam tikros patirties įgijau, bet kiek tik įmanydama stengiuosi vengti tokių situacijų, kur gali būt "išprovokuotas" mano liežuvis.

butent kai neprovokuoja dar patyli po kiek laiko praeina... bet kai provokuoja,.... nors as jau turbut pasilsiejau mano galva taip pat pradejau i viska visai kitaip reaguoti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ausencia @ 2010 09 09, 22:39)
maniskio bendradarbei vienas turejo minty vaziuooti i kita miesta savaitgaliui ten kazkokia pana ar kazkas panasaus susirades o mb ant bajerio pasake as irgi vaziuosiu ar gerai? tokiu retoriniu klausimu o as ir atsakeu vaaaaaziuok tokiu saltu ramiu tonu nieko blogo nenoredama zinodama kad jis tik juokauja ir kad taip tik sako draugu kompanijoj kaip vyrai.. o bendradarbio reakcija tokia sako bet tai kai pasake doh.gif  as bisky apsalau galvoju nu blyn nu ka dabar padareu... iskart pasidare visu kitokia nuotaika.. o pasibaigus vakarui ir isvaziavus sveciams didelis barnis su MB doh.gif

Dabar as pagalvojau ....o ar nebus jusu isrinktasis kazko apie jus pripliur[pes tiems savo bendradarbiams ,kad jie isdrysta taip su jumis elgtis jusu namuose? g.gif g.gif
Papildyta:
QUOTE(Ausencia @ 2010 09 10, 16:20)
butent kai neprovokuoja dar patyli po kiek laiko praeina... bet kai provokuoja,.... nors as jau turbut pasilsiejau mano galva taip pat pradejau i viska visai kitaip reaguoti mirksiukas.gif

g.gif Jus pilka palyte darbe,todel ir turit isklausyti visu ir visko nesikisdama .Turejot nuo pat pirmu dienu parodyti savo charakteri ir uzkirsti kelia pletkams ,prie kuriu dabar esat prisidejus tiek ir tiek .
Atsakyti
QUOTE(.Tamara. @ 2010 09 11, 09:43)
Dabar as pagalvojau ....o ar nebus jusu isrinktasis kazko apie jus pripliur[pes tiems savo bendradarbiams ,kad jie  isdrysta taip su jumis elgtis jusu namuose?  g.gif  g.gif
Papildyta:

g.gif  Jus pilka palyte darbe,todel  ir turit isklausyti visu ir visko nesikisdama .Turejot nuo pat pirmu dienu parodyti savo charakteri  ir uzkirsti kelia pletkams ,prie kuriu dabar esat prisidejus  tiek ir tiek .

del MB musu bendri draugai neturi paneliu zinot kaip uzsieni mes su Mb esam jau daug laiko kartu sukurem seima turim mergyte niekam nera laiko o draugai gyvena taip pacei vyrai negali suprast kaip MB niekur neiseina i bara alaus atsigert ar dar ko... jiems gal atrodo kad as jo neisleidziu.. pripliurpes MB tai nera tiesiog seniau kaip nebuvo maziukes visur budavom kompanijose ir panasei o dabar darbas namai... ir gal but draugams atrodo kad mano mb nuskriaustas nors mes esam labai laimingi biggrin.gif o del darbo tas darbas tik vasaros sezonui buvo kai daug zmoniu pajury del to ir kentejau turbut o sakau kaip kelis kartus parodziau charakteri buvo problemu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ausencia @ 2010 09 11, 11:13)
del MB musu bendri draugai neturi paneliu zinot kaip uzsieni mes su Mb esam jau daug laiko kartu sukurem seima turim mergyte niekam nera laiko o draugai gyvena taip pacei vyrai negali suprast kaip MB niekur neiseina i bara alaus atsigert ar dar ko... jiems gal atrodo kad as jo neisleidziu.. pripliurpes MB tai nera tiesiog seniau kaip nebuvo maziukes visur budavom kompanijose ir panasei o dabar darbas namai... ir gal but draugams atrodo kad mano mb nuskriaustas nors mes esam labai laimingi biggrin.gif  o del darbo tas darbas tik vasaros sezonui buvo kai daug zmoniu pajury del to ir kentejau turbut o sakau kaip kelis kartus parodziau charakteri buvo problemu doh.gif

Draugai draugais ,bet jus pati turit jiems pasakyti i akis ,kad netoleruosit tokio elgesio savo namuose .Ateistoks laikas ,kai jie prades jusu vyra nustatineti pries jus ,tikekites to ir ruoskites tam .Nes jei prie jusu tokios kalbos pasjuos vyksta ,tai ka jie kalba jusu vyrui ,kai jusu nera?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo .Tamara.: 12 rugsėjo 2010 - 11:04
QUOTE(.Tamara. @ 2010 09 12, 11:03)
Draugai draugais ,bet jus pati turit jiems pasakyti i akis ,kad netoleruosit tokio elgesio savo namuose .Ateistoks laikas ,kai jie prades jusu vyra nustatineti pries jus ,tikekites to ir ruoskites tam .Nes jei prie jusu tokios kalbos pasjuos vyksta ,tai ka jie kalba jusu vyrui ,kai jusu nera?

tas nustatinejimas vyksta jau senai mb man papasakoja, nu toks netiesioginis bet uzuomenom mazdaug ka tu cia niekur neiseini dirbi ir namuose kaip cia taip tau idomu.. tegu sedi su vaiku o mes varom davai ir panasei vyrai...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ausencia: 13 rugsėjo 2010 - 15:50