Įkraunama...
Įkraunama...

Vilniaus Žygimanto Augusto mokykla

..tikriausiai visos užsiėmusios pagrindinių mokyklų paieška..
g.gif
Atsakyti
Labas
as tai pasimetusi visai. Man mano vienintelis sunelis kolkas tai va je bijau isidurt:) uzrasiau i z.augusto, bet mane kvailina tipo neretinguojama ir siap prasta. Dau skaitau yra kolegu vaiku lankanciu na nesiskundzia, As manau labai svarbu pirmoji mokytoja ka duos ta galbut ir nes likusi mokyklini gyvenima, baisu, kad nenusiviltu, ar bijotu ar net nekestu. Pradedu manyt kiek zmoniu tiek nuomoniu. Bet va kas dien ieskau ka nors nauja suzinot apie z. aug m-kla doh.gif rasykit apie ja kas galit g.gif HELP unsure.gif
Atsakyti
Mes irgi užrašėm savo merginą į šią mokyklą, būtų įdomu išgirsti atsiliepimus apie pradinukų mokytojas
Atsakyti
Dabar viena giminaitė užrašė savo vaikus į šitą mokyklą, tai jėzaumarija, pakeičiau nuomonę apie ją ir supratau, kad iš tikrųjų mokyklą aš visiškai kitą pabaigiau...

Kalbant apie pradinukus, nemanau, kad yra didelis skirtumas, kur juos leisti mokslo atžvilgiu - mokytojos, mano nuomone, moko panašiai ir jeigu vaikas neturi kokių nerealių sugebėjimų, tikrai nereikia ieškoti kažko ypatingo. Vienintelis minusas gali būt vyresnieji, kurie skaitosi jau pagrindinės mokyklos mokiniai. Gal pradinukus veda valgyti kitu laiku, bet man baisu pagalvot, kas koridoriuose ar valgykloj gali per pertraukas darytis, jei tie laukiniai 7-8-tokai su mažiausiais kartu. Nesveiki vaikai, tikrai.

Bet jeigu kalbant apie pagrindinę, nerekomenduočiau čia vaikų vesti... jeigu turit galimybę, rekomenduočiau įrašyti vaikus į Jėzuitus, Jono Basanavičiaus, Simono Daukanto (lyg ir), ar kitas tokias ale labiau elitines mokyklas. Ten daug geriau paruoš vaikus. O paskui dėl gimnazijos jau žiūrėkit pagal vaiko gebėjimus - gal sugebės eit į licėjų, o gal ir į kokią paprastesnę. Aišku, vėl minusas, kad vis keisis ir keisis klasės (t.y. pradinėj viena, pagrindinėj kita, o gimnazijoj trečia). Bet jeigu dabar reiktų vesti vaikus ar pačiai rinktis, kur eit į pagrindinę, tai tikrai neičiau į Žygimantus. Jie baisiai kalba apie savo kaimynus Radvilų gimnaziją (nes jos tarpusavy kovojo dėl gimnazijos vardo), nors ta mokykla tikrai šauni.
Atsakyti
Del pradines mokyklos Seskinej. Nieko nezinau apie Zygimanto mokykla, bet Seskines pradine mokykla yra gera. Vyresnelis siemet baigia 4-a klase, o jauneli vesim i pirma pas ta pacia mokytoja. Mokytoja Dangira yra gera mokytoja. Ir ismoko, ko reikia ir su vaikais graziai bendrauja. O pati mokykla taip pat gera - saugi, maitina vaikus vaisiais (kazkokia ten ES programa, kad bananus su mandarinais iprastu valgyt), vaziuoja i idomias ekskursijas, vaikai be klases dar turi toki kaip vaiku kambari - kur leidzia laika per pertraukas. Per fizini daznai iseina i lauka ar sniegu pasimetyt ar po zole palakstyt.
Atsakyti
QUOTE(Emile @ 2011 02 12, 18:29)
Del pradines mokyklos Seskinej. Nieko nezinau apie Zygimanto mokykla, bet Seskines pradine mokykla yra gera. Vyresnelis siemet baigia 4-a klase, o jauneli vesim i pirma pas ta pacia mokytoja. Mokytoja Dangira yra gera mokytoja. Ir ismoko, ko reikia ir su vaikais graziai bendrauja. O pati mokykla taip pat gera - saugi, maitina vaikus vaisiais (kazkokia ten ES programa, kad bananus su mandarinais iprastu valgyt), vaziuoja i idomias ekskursijas, vaikai be klases dar turi toki kaip vaiku kambari - kur leidzia laika per pertraukas. Per fizini daznai iseina i lauka ar sniegu pasimetyt ar po zole palakstyt.

Emile, o kaip kitos mokytojos ketvirtoku? Aloyza? Zita?..
Atsakyti
QUOTE(Emile @ 2011 02 12, 18:29)
Del pradines mokyklos Seskinej. Nieko nezinau apie Zygimanto mokykla, bet Seskines pradine mokykla yra gera. Vyresnelis siemet baigia 4-a klase, o jauneli vesim i pirma pas ta pacia mokytoja. Mokytoja Dangira yra gera mokytoja. Ir ismoko, ko reikia ir su vaikais graziai bendrauja. O pati mokykla taip pat gera - saugi, maitina vaikus vaisiais (kazkokia ten ES programa, kad bananus su mandarinais iprastu valgyt), vaziuoja i idomias ekskursijas, vaikai be klases dar turi toki kaip vaiku kambari - kur leidzia laika per pertraukas. Per fizini daznai iseina i lauka ar sniegu pasimetyt ar po zole palakstyt.


tikriausiai nedalyvaujate susirinkimuose ir nesidomite kas vyksta šioje klasėje, ir kaip mokytoja elgiasi su vaikais...
Atsakyti
QUOTE(naturalioji @ 2011 02 17, 13:05)
tikriausiai nedalyvaujate susirinkimuose ir nesidomite kas vyksta šioje klasėje, ir kaip mokytoja elgiasi su vaikais...


Gal visgi reiktų sugrįžti prie žygimanto augusto mokyklos...
Gal kas galit papasakot apie pradinukų mokytojas, jų darbą ir pan.

Naturalioji, suprantu kad savo vaiką perkėlėt į ŽA? kaip sekėsi čia?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo venzliukas: 18 vasario 2011 - 21:14
QUOTE(naturalioji @ 2011 02 17, 13:05)
tikriausiai nedalyvaujate susirinkimuose ir nesidomite kas vyksta šioje klasėje, ir kaip mokytoja elgiasi su vaikais...


Man labai įdomūs būna tokie pasisakymai.
Tai, kad mokytoja neįtiko jums ar jūsų vaikui, nereiškia kad ji turi netikti visiems kitiems vaikams.
Aš, žinoma, nežinau kas ten įvyko, ir pačios mokytojos nepažįstu, tačiau kategoriški pasisakymai prieš mokytojus ir aukletojus mane stebina. Skirtingų tėvų skirtingos nuomonės, požiūris į vaikų auklėjimą ir jų mokslus. Taip pat ir patys vaikai labai skirtingai reaguoja į mokytojus, bei formuoja tėvų nuomonę apie juos.


I vaisių programa ir Ž.A. mokykloje vyksta (pernai buvo sulčių programa:))


Maniškė eina į II klasę, pas mokytoją Aldoną Jurgaitienę. Nuostabi mokytoja. Pakankamai griežta, iš vaikų reikalauja. Bet vaikams tai netrukdo jos labai gerai vertint.
Atsakyti
Na maniškė baigia šį met 4 klasė tai mokytoja super , ir išmoko ir kantri, bet va jau į 5 klasę matyt vesim į Šeskinės mokyklą . Bet yra visur savu pliusų ir savų minusų .Tai kad drasiai galiu rekoenduoti busimiems pirmokams Alę Akuševičienę
Atsakyti
Mes kol kas nesimokome sioje mokykloje bet as buvau atviru duru dienoj. Nezinau, labai tikiuosi islaikyti ta gera ispudi, kuri gavau. Man labai patiko direktorius - grieztas, konkretus ir praktiskas. Man nebloga ispudi paliko ir mokytojai su kuriais kalbejome. Manoji eis i 5-a klase ir manau tai neblogas pasirinkimas.
Atsakyti
Mano sūnus lanko šios mokyklos 6-ą klasę. Mokykla kaip vidutinių gabumų sportuojančiam berniukui labai nebloga. Jei auginčiau super gabų mokslams vaiką, leisčiau į kitą mokyklą. Užrašant vaiką į vyresnes klases, reikia stengtis pakliūti į a, b, c ir pan. klases, nes kuo raidė tolimesnė, tuo klasė prastesnė. Gal ir būna išimčių, bet retai. 4u.gif
Atsakyti