Įkraunama...
Įkraunama...

Savijauta prieš vestuves

As pasidariau isamu plana, ka kada turiu padaryti, pvz sia savaite vieni darbai, kita-kiti ir t.t. smile.gif svarbu nepulti i panika! wink.gif

Gero visoms laukimo thumbup.gif


te=karina.karinos.karinai,2014 07 30, 21:00]
labai geras dalykas nepasilikt paskutinem dienom reikalų, bet kaiiip biggrin.gif atrodo kol toli ta diena tai ir skubėt nėr ko... čia gal mano toks nevykęs bruožas biggrin.gif
[/quote]
Atsakyti
Liko tik 3 dienos smile.gif Tokia nereali savijauta! tfu tfu tfu viskas kol kas vyksta taaaaaip sklandziai..... gal tik jaunavedziu soki pasirinkom labai sunku, tai del jo truputi baiminuos, bet siaip savijauta pakyleta thumbup.gif
Atsakyti
Pamenu, galvodavau, kad per vestuves jaudinsiuosi. Iš vakaro neužmigsiu. Stresuosiu.

Nustebinau pati save - taip ramiai ir atsipalaidavus niekad nebuvau jautusis. Miegojau kaip kūdikis, nei prieš, nei per ceremoniją nepajutau jokio nerimo virpuliuko. Matyt, giliai viduje jaučiausi 100 proc. užtikrinta dėl sprendimo. g.gif
Atsakyti
Mano vestuves jau rytoj, jauciuosi visiskai ramiai, toks jauduliukas kabina, bet labai malonus smile.gif siek tiek kesitoka, paskutinis -aites vakaras biggrin.gif Manau ryt bus puiki diena, dziaukimes ir isgyvenkim kiekviena akimirka smile.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Lina1989 @ 2014 08 08, 21:37)
Mano vestuves jau rytoj, jauciuosi visiskai ramiai, toks jauduliukas kabina, bet labai malonus smile.gif siek tiek kesitoka, paskutinis -aites vakaras biggrin.gif Manau ryt bus puiki diena, dziaukimes ir isgyvenkim kiekviena akimirka smile.gif wub.gif



Lina, tai kaip vestuvės praėjo? smile.gif viskas puiku kaip ir tikėjaisi?
Atsakyti
Taip... jos buvo tokios tobulos ir sklandzios, kad net paciai keista, kaip viskas, ka planavom pranoko net visus lukescius... Negaila isleisto nei vieno cento. Jei reikes vedejo, fotografu, kirpejos, visazistes ar dar kazkokiu kontaktu galiu drasiai rekomenduoti visus paslaugu tiekejus, kas pas mus buvo, nes NIEKAS nenuvyle smile.gif)) bet aisku labai daug kas priklauso ir nuo to, kiek idedi i svente sirdies, reikia nepraleisti nei vienos smulkmenos, nei vienos detales, kuri is paziuros gali atrodyti ir nesvarbi. Viskas sugris su kaupu smile.gif
Atsakyti
Aš kaip tik ieškau, kas šukuosenas daro puikiai. Gal galėtumėte kirpėją rekomenduoti? smile.gif jei puikiai plaukučius sutvarkė? smile.gif
Atsakyti
jovita.macaityte@gmail.com 860597640 likau tikrai labai patenkinta smile.gif tik pasidarykit bandomaja, nusifotgrafuokit ir susigyvenkit su sukuosena, kad vestuviu diena jokiu klaustuku neliktu jums smile.gif
SEKMES smile.gif


QUOTE(EclipS_e @ 2014 08 12, 07:19)
Aš kaip tik ieškau, kas šukuosenas daro puikiai. Gal galėtumėte kirpėją rekomenduoti? smile.gif jei puikiai plaukučius sutvarkė? smile.gif

Atsakyti
Ačiū, Lina smile.gif
Atsakyti
pamenu, pries savo vestuves jaudinausi, zinoma, bet supratau, kad jau ko neprivalgei - neprilaizysi. biggrin.gif siaip uz mus diiiideli darba nudirbo musu pirsleliai ir mano mergaites - tortus, keksus kepe, sale dekoravo, uzduotis ruose. as sedejau sau pas sese, o saleje darbas vyko kaip biciu avily, paskui vyras pasakojo. esu tikrai laiminga nuotaka, nenuvargau planuodama visai biggrin.gif
Atsakyti
Aš tai pikta prieš vestuves biggrin.gif Nervina, kad reikia rinktis suknelę, eiti tartis, tvarkyti popierius, ieškoti fotografo, vizažistės ir t.t. - visa tai erzina.. Jei dabar vėl reiktų rinktis kaip organizuot vestuves, tai eičiau su džinsais ir paprastais drabužiais smile.gif Nesidažyčiau jokiam salone (tik dėl to kad nebūtų jokių paieškų), nedaryčiau šukuosenos ir tikriausiai nenorėčiau nei vieno svečio. Kitaip tariant viską išmesčiau kas bent kiek pastangų reikalauja, pasilikčiau tik jaunikį ir žiedą biggrin.gif O čia dar pusantro mėnesio prieš vestuves liko, kas bus kelias dienas prieš - baisu ir pagalvoti. Tikriausiai tingėsiu net iš lovos atsikelti lotuliukas.gif Nors dabar kad ir viskas nervina ir kelia tingulį, vistiek rami esu, nebijau kad kažkas ne taip įvyks, kad oras bus labai prastas (greičiausiai pliurzė), kažkaip supratau kad visos tos smulkmenos visai nesvarbu
Atsakyti
QUOTE(JayJay @ 2014 10 29, 16:08)
Aš tai pikta prieš vestuves biggrin.gif Nervina, kad reikia rinktis suknelę, eiti tartis, tvarkyti popierius, ieškoti fotografo, vizažistės ir t.t. - visa tai erzina.. Jei dabar vėl reiktų rinktis kaip organizuot vestuves, tai eičiau su džinsais ir paprastais drabužiais smile.gif Nesidažyčiau jokiam salone (tik dėl to kad nebūtų jokių paieškų), nedaryčiau šukuosenos ir tikriausiai nenorėčiau nei vieno svečio. Kitaip tariant viską išmesčiau kas bent kiek pastangų reikalauja, pasilikčiau tik jaunikį ir žiedą biggrin.gif O čia dar pusantro mėnesio prieš vestuves liko, kas bus kelias dienas prieš - baisu ir pagalvoti. Tikriausiai tingėsiu net iš lovos atsikelti  lotuliukas.gif Nors dabar kad ir viskas nervina ir kelia tingulį, vistiek rami esu, nebijau kad kažkas ne taip įvyks, kad oras bus labai prastas (greičiausiai pliurzė), kažkaip supratau kad visos  tos smulkmenos visai nesvarbu



huh.gif

Nu jooo, gražios šventės laugh.gif
Atsakyti