Įkraunama...
Įkraunama...

Mergvakariai ir bernvakariai III

Sveikos,
organizavome mes pernai draugei mergvakari garso įrašų studijoje ir šiuo metu jie kaip tik skelbia konkursą per facebooką,kur galima laimėti vakarėli 6asmenims. Tik tiek , kad jie nerašo , kada būtų galima panaudoti laimėjimą... tai jei kam aktualu www.facebook.com/lalalandlt. Jei jaunoji mėgsta dainuoti , tai visai įdomu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(agnioshka @ 2013 08 23, 14:08)

oho kaip smagiai bigsmile.gif 4u.gif wub.gif as beskaitan vos neapsiasarojau biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos, turiu klausimėlį.. Kaip išsprendėte klausimą kas turėtų dalyvauti mergvakarį? Likus dviems dienoms iki mergvakario kilo diskusijų audra, kad reikia dar pakviesti merginas, kurios nėra artimos nuotakai, tačiau jų vyrukai dalyvauja bernvakarį, tad jas nepakviesti būtų negražu. Kaip manote reikia kreipti į tai dėmesį ar ne? Ačiū už atsakymus smile.gif
Atsakyti
Aš nekviesčiau, jei būsima nuotaka su jom nebendravo.
Atsakyti
Sveikos. Liepos menesi bus mano mergvakaris, pamergytes zinau labai ruosiasi. Norejau paklausti kaip jaunosios atsidekoja pamergems uz surengta mergvakari? ar yra kokia tradicija? ar siaip padekoja po visko ir tiek?
Atsakyti
QUOTE(Vanesa05 @ 2014 05 15, 10:57)
Sveikos, turiu klausimėlį.. Kaip išsprendėte klausimą kas turėtų dalyvauti mergvakarį? Likus dviems dienoms iki mergvakario kilo diskusijų audra, kad reikia dar pakviesti merginas, kurios nėra artimos nuotakai, tačiau jų vyrukai dalyvauja bernvakarį, tad jas nepakviesti būtų negražu. Kaip manote reikia kreipti į tai dėmesį ar ne? Ačiū už atsakymus  smile.gif


Mano organizuojamame mergvakaryje dalyvavo tik tos, kurias norėjo matyti nuotaka. Nors bernvakaryje buvo vaikinų, kurių merginos nebuvo pakviestos. O kam tai daryti, jeigu nuotaka pasakė griežtai ne?
Atsakyti
O man iškilo misija tokia gana sudėtinga... Mano draugės vestuvės išvis kuklios 7 žmonės.. O mergvakary tik mes dviese būtume. Net ir nežinau ką sugalvoti jai tokia proga..
Gal kas esat susidūrę su panašia situacija? smile.gif

Kol kas planas būtų grožio procedūros, pasilepinimai, o tada į šokt į automobilį (jei pavyks gal rožinį kabrioletą biggrin.gif ) ir prie jūros..
Atsakyti
QUOTE(Simumu @ 2014 05 30, 13:26)
O man iškilo misija tokia gana sudėtinga... Mano draugės vestuvės išvis kuklios 7 žmonės.. O mergvakary tik mes dviese būtume. Net ir nežinau ką sugalvoti jai tokia proga..
Gal kas esat susidūrę su panašia situacija? smile.gif

Kol kas planas būtų grožio procedūros, pasilepinimai, o tada į šokt į automobilį (jei pavyks gal rožinį kabrioletą  biggrin.gif ) ir prie jūros..


Man teko. Kadangi nuotaka buvo nestuke.gif, tai buvau užsakius šokolado fondiu (nes kaskart susitikusios valgom šokoladą biggrin.gif), po to kelias grožio procedūras ir pabaigai fotosesiją. Bet.. paskutinę minutę jiedu, tada dar su būsimu vyru, prisimąstė kitokios veiklos, teko viską atšaukti.. O tada vėl viską greitai organizuoti, kai nusprendė, kad visgi nori ji to mergvakario. Kadangi jau viskas buvo atšaukta, tai nulekėm pažiūrėt komedijos, kuri labai tiko tam vakarui, prieš tai dar buvom nulėkusios prie jūros ir pabuvojusios kavinėj. Ramus vakaras, bet jai patiko.
Jei reikėtų dar kartą organizuoti mergvakarį dviems, tai tikrai imčiau mašiną ir lėktume, kur akys mato smile.gif
Atsakyti
Sveikutės, kiek paskaičiau niekur nerašo apie svočios vaidmenį mergvakaryje? Ar kviečiat svočiutės?
Atsakyti
sveikos, ateinu paklausti patarimo g.gif
tuokiasi mano drauge, bet esme, kad tokio kaip ir mergvakario suorganizuot greiciausiai neiseis, nes ir pati nebusiu Vilniuj, o ir ji tik kelios dienos pries vestuves tegris i LT, bet labai tikiuosi, kad koki vakara pavyks susibegt bent arbatos ar kokio sampaniuko taure isgerti. Bet noretusi, vis tiek ar tai suorganizuoti ar tai padovanoti, na kazka bent jau simboliskai, nes dideliu planu nesuregsiu, nes ir pati tik kelios dienos pries vestuves tegrisiu.
gal turit kokiu ideju?

savo sesei pamenu tokioje pacioje situacijoje surganizavau taip, kad pasikvieciau i kavine graziai praleidom laika, o padovanojau nuotrauku remeli kuriame buvau as ir mano sesuo ir ten buvo uzrasyta kazkas toki "su vyru galima issiskirti , o su sese NIEKADA" biggrin.gif
nu zodziu, o draugei nieko tokio simbolisko nesumastau...
Atsakyti
Gal kas gali pasiūlytį striptizo šokėja Vilniuje? 4u.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,

perziurejau kelis puslapius bet niekur nemaciau ar kuri nors is jusu turite sampano etiketes sablona?
gal galetumet pasidalinti? man labai reikia ax.gif
Atsakyti