Įkraunama...
Įkraunama...

Pamergė su nepažįstamu pabroliu poroje

QUOTE(Patraukli ir Savarankiska @ 2012 09 09, 08:31)
Be reikalo bijai , kiek man žinoma , kiek esu buvusi vestuvėse , ten porų niekas kartu neguldo , jaunuosius bučiuotis moko piršliai ir pirmoji pora . Todėl jei nesi pirmoji pamergė , tai gali nesijaudinti . O dėl pasėdėjimo ar tai problema ? Juk tenka šalia nepažystamų žmonių sėdėti ir teatre ir kino teatre ir viešajam transporte , grožio salonuose, ir polikninikose . Pasėdim ir nenumirštam .
P.s. Net pavydu , kad kažkas linksminsis vestuvėse  smile.gif

Pasedeti tikrai nesunku, ir pasisokti ne... biggrin.gif
tik sakau mane aplinkui tiek sese, tiek artimieji prisake, kad pagal senas tradicines vestuves ir buciuotis teks mokintis ar kazkaip ten per "degtine karti", ir vos ne eiti kartu miegoti, nes toks paprotys.. doh.gif

Na o balius bus kazkokioj sodyboj netoli Siauliu, tai as net nezinau kaip ten bus su nakvine, kaip ka suguldys- uz tai ir neramu.. g.gif

Nelabai as laukiu vestuviu, noretusi i poras savojo (kuris deja uzsienyje siuo metu), nes butu daug maloniau sokti ir linksmintis nei su nepazistamu svetimu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(pakalnute22 @ 2012 09 09, 10:50)
Pasedeti tikrai nesunku, ir pasisokti ne... biggrin.gif
tik sakau mane aplinkui tiek sese, tiek artimieji prisake, kad pagal senas tradicines vestuves ir buciuotis teks mokintis ar kazkaip ten per "degtine karti", ir vos ne eiti kartu miegoti, nes toks paprotys.. doh.gif

Na o balius bus kazkokioj sodyboj netoli Siauliu, tai as net nezinau kaip ten bus su nakvine, kaip ka suguldys- uz tai ir neramu.. g.gif 

Nelabai as laukiu  vestuviu, noretusi i poras savojo (kuris deja uzsienyje siuo metu), nes butu daug maloniau sokti ir linksmintis nei su nepazistamu svetimu verysad.gif

Žinau , kai dainuojama "karti karti degtinė karti" bučiuojasi jaunieji tada nusprendžiama , kad jie to nemoka ir bučiuojasi piršliai uždainuojama " ožys ožys piršlelis ožys " ir bučiuojasi pirmoji pora , arba jaunieji bučiuojasi ir visi garsiai skaičiuoja kiek ilgai truks bučinys smile.gif
siūlau pasiskaityti
[url=http://www.jaunavedziai.com
[url=http://www.vestuves.lt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Patraukli ir Savarankiska: 09 rugsėjo 2012 - 09:34
QUOTE(pakalnute22 @ 2012 09 09, 08:50)
Pasedeti tikrai nesunku, ir pasisokti ne... biggrin.gif
tik sakau mane aplinkui tiek sese, tiek artimieji prisake, kad pagal senas tradicines vestuves ir buciuotis teks mokintis ar kazkaip ten per "degtine karti", ir vos ne eiti kartu miegoti, nes toks paprotys.. doh.gif

Kartu miegot? negi tikities, kad duos kiekvienai porai po atskira kambari su 1 lova? Kazkaip nesitiki schmoll.gif Pas mus dazniausiai budavo kokioj salej sumesti ciuziniai, pagalves ir visas pulkas ant ju miegodavom. Is vienos puses pabrolys, is kitos kita pamerge, paskui dar kazkas....visa eile mieganciu ir beja, gi nenuogi, pizama reikia veztis, tai kas cia baisaus ar nepatogaus toks miegojimas??? Buciavimasis kartais buna, cia nuo muzikantu ir pirsliu priklauso. Man beveik visad teko nepazistami pabroliai, tai mes vienas kita i zanduka pabuciuodavom ir gana bigsmile.gif Cia jau kaip patys sugalvosit, juk galima ir apsikabint pabroli taip, kad nesimatytu buciuojaties ar ne. Gi neegzaminas. Svarbu, kad visiems butu linksma, tai linksminkities ir nesukit galvos del smulkmenu assa.gif
Atsakyti
Teko ir ne kartą būti smile.gif Nieko baisaus, pabendrauji su žmogum ir tiek, nors pasitaikė labai nekalbūs ir kuklūs pabroliai, bet stengiesi elgtis mandagiai, būti linksmai ir viskas gerai praeina. Svarbiausia atsipalaiduoti ir gerai leisti laiką, o jeigu turite draugą ir nenorite bučiuotis su kažkuo kitu siūlyčiau prieš vestuves apie tai užsiminti nuotakai, neabejoju, kad jus supras 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
aš pati už kelių savaičių lekiu į vetsuves ir irgi teks būti su man nepažįstamu pabroliu 4u.gif tiksliau per mergavkarį susijungėm su benrvakariu tai ir susipažinau 4u.gif pasijuokėm abu, kad tą dieną turėsim kaip ir visos poros laikytis kartu biggrin.gif (o visos kitos poros -tikros poros biggrin.gif ) ir tiek. Nematau tame visai bėdos 4u.gif
tas miegojimas - nežinau kaip tu jį supranti.. g.gif bet aš nežadu apsunkint jaunųjų aiškindama kad aš noriu viena miegot, manau jie ir taip tą supras, na o jei ne - tai kad ir dvigulėj su pabroliu galiu pagulėt po atskirom kaldrom 4u.gif kažkaip nedarau tame bėdos 4u.gif kas dėl -žaidimų, manau norint galima linksmai išsisukt ir iš bučinių ir iš kitokių situacijų 4u.gif
taip kad manau tikrai neverta pergyventi 4u.gif
Atsakyti
As tai manau, kad visu pirma nuotaka ir jaunasis, aisku, neturetu buti kvaili ir nestatyti i poras nepazistamu zmoniu. Jeigu nera pakankamai poru, gal tiesiog daryti ju maziau (?) arba nesudaryti poru isvis (?). Visai kas kita, jeigu abi poros puses visai nepriestarauja. Kitu atveju as to VISISKAI nesuprantu. Kaip taip galima elgtis del tokiu nepagristu (mano manymu) uzgaidu. Temos autorei patarciau pasikalbeti su jaunuoju, pasiklausti, ko jie tikisi is pulko poru ar apsitarti ta tema su kitom porom. Viena, jeigu daromos vestuves su visokiais kvailais zaidimais kaip balionu sprogdinimas trinantis i partneri ir reikia buti prilipus prie jo visa svente, kas kita, jeigu pulko paskirtis yra simboline ar tokie zaidimai nebus zaidziami. Jeigu man zmogus nepatiktu, nu as tikrai su juo nieko neveikciau, isskyrus mandagia butinybe. Jeigu jau jaunieji daro baliu, tai manau jie noretu, kad visi pakviestieji jaustusi smagiai per ju svente ir jeigu jie geri draugai, tai tikrai supras tavo nuogastavimus. Ir vadinti pamerge uzsispyrusia ozka ar taip jaustis, kai nenorima buciuotis su tau slyksciu zmogumi, tikrai nereikia. Tai yra vercianciuju jus tai daryti problema.

Issipasakojau biggrin.gif
Atsakyti
Mano švieži įspūdžiai 4u.gif

Jaunieji labai šauniai padarė, kad ant visų kambarių sužymėjo kas kur miega thumbup.gif taip nebuvo jokios painiavos ir kt. Buvom trys merginos kurios buvo be antrų pusių, tai gavom visos atskirą kambariuką 4u.gif Buvo ir vaikinų tokių, kurie irgi gavo atskirą kambariuką biggrin.gif o porose aš viena buvau su pripirštu pabroliu ir buvo tikrai super thumbup.gif ir žaidimus žaist buvo nesunku, visur juokdavomės, kad mum reik kitų žaidimo sąlygų, nes mes gi be praktikos biggrin.gif
taip kad manau viskas priklauso nuo požiūrio 4u.gif

Visoms gražių švenčių 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Man teko dalyvauti pusbrolio vestuvėse. Buvo jos kuklios, tai buvome viena pora tik. Visų pirma norėčiau paminėti, kad tai buvo kaimiečių vestuvės (ne kaime gyvenančių, bet tikrų kaimiečių). Mano pabrolys turėjo būti jaunosios pusbrolis, nu gerai galvoju, tegul būna, kaip sakote, nei reikės ten man su juo labai būti nei ką, o per ceremoniją irgi tik šalia stovėti...bet, pabrolys paskutinę dieną pasakė, kad nebegali, tai į poras pastatė jaunojo vaikystės draugą, aš jį žinojau irgi iš vaikystės, bet nebuvau jo kokį 10m. mačiusi. Atvažiuoju į kaimą, ir OOOO NEEEEEEEE!!!! Atrodau geriau už jaunąją, pabrolis su kedais. Man taip nuotaika sugaadino, bet atbuvau pagrindinę dalį. Prie stalo reikėjo būti šalia pabrolio, bet stengdavausi vis prie kitų prisėsti, kad tik šalia jo nereikėtų būti.

Panos, susipažinkitee su pabroliu, tikrai verta. Ir nebijokite jei kas blogai pranešti jauniesiems, manau, kad jei tikrai supras, nes nenorės ir sau šventės gadintis matydami nusiminusias poras.
O dabar praėjus 3m. man vis dar nejuokinga prisiminti, ir tie jaunieji prašo, kad būčiau jų dukros krikštamotė, nenoriu sakyti griežto ne, tai išsisukinėju vis, mano mama ir pusseserė žino priežastį kodėl nenoriu, ir tam tikrai pritaria. Nebenoriu su jais nieko bendro turėti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo prabangiai: 30 rugsėjo 2012 - 10:06
QUOTE(Steisi @ 2012 09 11, 18:46)
As tai manau, kad visu pirma nuotaka ir jaunasis, aisku, neturetu buti kvaili ir nestatyti i poras nepazistamu zmoniu.

nesutinku su tuo. Kiek buvau pamerge, labai dažnai eidavau su nepažįstamais pabroliais ir tokių porų buvo dauguma ir niekas problemų nedarė. Nes, pirma, ne visi tas antras puses turi. Antra, ne visi jaunieji tiek finansų turi, kad visus pabrolius su antrom(tikrom) pusėm kviestų, ypač, jei praktiškai tik giminę kviečia.

QUOTE(prabangiai @ 2012 09 30, 10:03)
Prie stalo reikėjo būti šalia pabrolio, bet stengdavausi vis prie kitų prisėsti, kad tik šalia jo nereikėtų būti.

g.gif ir kas jau būtų atsitikę, jei būtut šalia pabrolio sėdėjus? Gi šalia dar koks žmogus (iš kitos pusės) sėdi. Ar taip jau tie kedai visą šventę sugadino? Vien dėl to reikėjo jauniesiems šventę gadint? Gi ne jūs joje svarbiausia. O dabar gaunasi, kad dėl 1 pamergės reikėjo vos ne misterio rinkimus surengt, kad pamergei įtikt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Alexandra.R. @ 2012 09 30, 12:42)
O dabar gaunasi, kad dėl 1 pamergės reikėjo vos ne misterio rinkimus surengt, kad pamergei įtikt  doh.gif



Šalia jo ir sėdėjau, tik stengdavausi nueiti prie kitų, pabendrauti, kad nereikėtų visada sėdėti. Aš pačioje pradžioje buvau parašiusi, kad tai buvo kaimiečių vestuvės, ir man tikrai buvo nesmagus pabrolys, kuris dar negrįžus namo iš po kryžių kalno jau buvo neblogai girtas. Beja, jauniesiems nerūpėjo, nes aš jiems nesakiau, o ir jie nesuprato.

Ir dar...mano brolis irgi ėjo į vestuves su nepažįstama mergina. Buvo pirmoji pora (bijau pameluoti, bet gal ir buvo kada matę vienas kitą). Tai suuuper viskas buvo, nes kito lygio vestuvės, mano brolis pamergei smulkią dovanėlę padovanojo, abu jauni gražūs, švarūs, bendraujantys, kultūringi...tai manau puikiai ir sutarė, o va man tiesiog kitaip buvo smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo prabangiai: 01 spalio 2012 - 11:18
tai dabar žinosi, kokios tos kaimiečių vestuvės ir galėsi neit. O jauniesiems ir savų rūpesčių pakanka, nei pabrolių suderinamumas. Jei tik apsidžiaugė, kad viena pamergė be poros neliks ir tikrai negalvojo aiškintis ar pabrolys be kedų turi ką apsiaut biggrin.gif
Atsakyti
Tai ir buvome ta viena pora, jeigu būtų buvę ju daugiau aš net nebūčiau kažkaip nepatogiai pasijutusi, kad pabrolys negalėjo dalyvauti ir visai kitą pastatė smile.gif Tada net būčiau galėjusi paprastu svečiu būti smile.gif
Atsakyti