Įkraunama...
Įkraunama...

Dokumentai po vestuvių

Kadangi senoji tema uždaryta, o klausimas dabar aktualus nusprendžiau sukurt naują temą user posted image
Atsakyti
Na bent jau aš tai šiuos tvarkysiuos:
Asmens tapatybės kortelė;
Vairuotojo pažymėjimas;
Banko kortelė;

Čia LT, o grįžus į DE irgi dar popierizmo lauks doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Lamelaa @ 2013 05 09, 12:54)
Na bent jau aš tai šiuos tvarkysiuos:
Asmens tapatybės kortelė;
Vairuotojo pažymėjimas;
Banko kortelė;

Čia LT, o grįžus į DE irgi dar popierizmo lauks  doh.gif


Ka ketini grizusi i DE tvarkytis? Kiek zinau reikia eiti i mokesciu inspekcija, pranesti apie pasikeitusi statusa, kad abiems pakeistu mokesciu mokejimo klase. O ka dar reikia pasidaryt?
Atsakyti
Priklauso nuo to, kiek kam kokių įsipareigojimų turite. Man teks keisti:

- ATK
- Vairuotojo pažymėjimą
- sodros pažymėjimą
- studento pažymėjimą
- nekilnjamojo turto nuosavybės dokumentus
- pensijų kaupimo sutartį
- testamentą (turbūt)
- transporto priemonės registravimo pažymėjimą
- pavardę banke (kortelės keisti nebūtina!)

Jei turite paskolų bankuose ar kitų kreditorinių įsipareigojimų, greičiausiai teks perrašyti sutartis. Taip pat, kas turi darbuotojų pažymėjimus - pakeisti. Be abejo, informuoti darbdavį, net jei jūsų darbovietėje darbuotojo pažymėjimai nėra būtini.
Atsakyti
O galima pasikeist tik pasą?
nes visa kita nematau prasmės, nebent banke pranešt apie naują pavardę g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2013 05 11, 09:12)
O galima pasikeist tik pasą?
nes visa kita nematau prasmės, nebent banke pranešt apie naują pavardę  g.gif

Pasą (arba/ir ATK) pasikeisti reikia, o visa kita nežinau, ar privaloma. Bet aš keisiu. Palaipsniui. Nes pas mane dokumentų kalnas. Ir trimis skirtingomis pavardėm bus. Tai truputį nekaip atrodo doh.gif
Atsakyti
Sakykit, o kaip su vairuotojo pazymejimu? Ar butina ji pasikeisti, ar galima pasilaikyti ji su senaja pavarde iki tol kol jo prireiks?
P.S Nezinau dabartiniu LT istatymu todel klausiu pas jus blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgacka @ 2011 11 12, 12:56)
Pas mane tokia pati situacija. Regitroj motera sake, kad nebutina keisti, nes yra asmens kodas.

sena žinutė, bet gal tvarka nesikeitė. Aš visai nenoriu teisių keistis dėl papildomų išlaidų. Paprasčiau atšviestą santuokos liudijimą nešiotis g.gif
Atsakyti
As lietuvoj tik pasą keisiu, o anglijoje visą kitą popierizma teks tvarkytis....
Atsakyti
QUOTE(Astii @ 2013 05 10, 15:20)
Ka ketini grizusi i DE tvarkytis? Kiek zinau reikia eiti i mokesciu inspekcija, pranesti apie pasikeitusi statusa, kad abiems pakeistu mokesciu mokejimo klase. O ka dar reikia pasidaryt?

Taip, Steurklasse būtinai, po to banko kortelė ir visi dokumentai dėl paskolos, darbe visur reiks paduot naują ATK kopiją, AOK kortelę, taip pat jei tavo vardu pvz nuomos sutartis ar kokios kitos sutartys pranešti jiem reikia, bent mums tai pavardės beveik tokios pat pataps, tik paskutinė raidė skirsis, tai pašto dėžutėj vistiek pasikeist reiks, kad nauja pavarde atkeliautų laiškai. Žodžiu popierizmo bus, kol visiems praneši, jog pasikeitė pavardė doh.gif

QUOTE(Vitulka @ 2013 05 11, 15:53)
sena žinutė, bet gal tvarka nesikeitė. Aš visai nenoriu teisių keistis dėl papildomų išlaidų. Paprasčiau atšviestą santuokos liudijimą nešiotis g.gif

Na man tai nuo to neis išsisukt, nes man kaip tik sueis du metai ir turiu keistis noriu ar ne biggrin.gif
Atsakyti
o po baznytines santuokos po kiek laiko dokuumentus sutvarko?nes mes laiko turesim 2 savaites susitvarkyti juos ir pasikeisti pasus g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2013 05 11, 09:12)
O galima pasikeist tik pasą?
nes visa kita nematau prasmės, nebent banke pranešt apie naują pavardę  g.gif

Gali. mirksiukas.gif
As kaip tik banke nieko nepranesiau. Laukiu kol eis banko kortelės galiojimas link pabaigos, tada eisiu į banką pranešiu.


QUOTE(afavela @ 2013 05 11, 13:43)
Sakykit, o kaip su vairuotojo pazymejimu? Ar butina ji pasikeisti, ar galima pasilaikyti ji su senaja pavarde iki tol kol jo prireiks?
P.S Nezinau dabartiniu LT istatymu todel klausiu pas jus  blush2.gif


Galit vairuotojo pazymejima pasikeisti tik tada kai pasibaigs ju galiojimo laikas. ax.gif O siaip neprivaloma.
Tik nezinau kaip su automobilio registravimo pazymejimu (jei auto oficialiai jusu) ir draudimu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo L'automne: 20 gegužės 2013 - 21:18