Įkraunama...
Įkraunama...

Mastopatija

QUOTE(Ede @ 2006 05 22, 13:20)
Dėl mastopatijos reikia vengti ir saulės, ir soliariumų nono.gif


Aš taip pat turiu šia problemą, pastebėjau, kad paūmėja esant pastoviam stresui. o kas bendra čia su soliariumu ir saule?Įdomu pasidarė (nes aš nevengiu...) g.gif
Atsakyti
Paskaiciau cia siap, nes pati sirgau mastopatija pries kokis 4-5 metus.
Gydziausi turbut visais cia isvardintais vaistais, geriau net bjauruji kalio jodida ir homeopatinius vaistus. Zinoma, neleido onkologe gerti kontraceptiniu, na bet as vistiek su ginekologe pasitarusi geriau (Loette). Neprisimenu kaip, bet savaime dingo skausmai, dabar kuri laika nebegalvoju apie tai. Na, guzeliu pas mane nebuvo, gal tik siap sukietejimai ir skyresi krutines dydis (t.y. viena didesne buvo).

Bukit optimistes, nes savo vidine styprybe dar ne tokios ligos pagydomos.

Patarimai: sergant mastopatija reikia vengti stresu, itampos, nes tai susije. Butina reguliariai tikrintis pas gydytojus.

Beja, man taip pat siule gimdyti, maitinti ir pasak onkologes "viskas susitvarkys". Na, kol kas dar negimdziau, bet planuoju. Labai tikiuosi, kad si liga neatsinaujins.
Atsakyti
QUOTE(Jenny @ 2006 06 20, 23:02)

Patarimai: sergant mastopatija reikia vengti stresu, itampos, nes tai susije. Butina reguliariai tikrintis pas gydytojus.

Beja, man taip pat siule gimdyti, maitinti ir pasak onkologes "viskas susitvarkys". .


O man dar gydytojas sakė,kad negalima kilnoti sunkumų. Be to dar gali kenkti aerobika ir pan.
Atsakyti
QUOTE(arpos @ 2006 06 11, 19:21)
Aš taip pat turiu šia problemą, pastebėjau, kad paūmėja esant pastoviam stresui. o kas bendra čia su soliariumu ir saule?Įdomu pasidarė (nes aš nevengiu...) g.gif

Galimi pakitimai(čia gi logiška),turi būti saikas,ar tu deginsies,ar kavą gersi mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikutes, ir as mastopatija turiu smile.gif buvau centro pol. pas dr. Tutku, nustate mastopatija, ne cistos pas mane, o padidejes liaukinis audinys. taigi va noriu pasitarti bigsmile.gif skyre man tik vitaminu Triovit 3men pagerti. Tik menesi geriu, bet guziukas nedingo (aisku ir nesitikiu, kad taip greitai padetu,bet visgi..). Pasiskaiciau sia tema, daugelis geriat nakvisu alieju, kitus zoleliu preparatus.
Kaip manot, ar teisinga butu man paciai ju nusipirkti pagerti, nors gydytojas ir neskyre? g.gif Pavyzdziui nakvisu aliejus regis neturetu pakenkti g.gif ar geriau laukti, ka gydytojas pasakys g.gif smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Ede @ 2006 07 25, 11:28)
Galimi pakitimai(čia gi logiška),turi būti saikas,ar tu deginsies,ar kavą gersi mirksiukas.gif


Klausiau dr. Tutkaus del saules ir soliariumo. sako, neturetu itakoti, degintis labiau kenksminga odai, nei krutims 4u.gif
Atsakyti
Man aną savaitę ginekologė pasakė, kad turiu mastopatiją. Dariausi taip pat pas kitą gydytoją ir echoskopiją, kur man tai patvirtino. Tačiau man niekada jokių keistų jausmų krūtyse nėra buvę. MM reguliarios.
Nei vienas gydytojas neišrašė jokių vaistų. Taigi suglumau, kai čia rašote, jog jums prirašė gerti visokių homeopatinių vaistų, vitaminų... g.gif Kodėl man nieko nesakė? Abu gydytojai buvo privatūs. Gal tai jau ne jų sfera tas krūtis tirti? Gal tas posakis, kad turiu mastopatiją reiškė, jog turiu eiti ten, kur yra mamologai?
Atsakyti
QUOTE(SuperDuper @ 2006 07 31, 09:23)
sveikutes, ir as mastopatija turiu smile.gif buvau centro pol. pas dr. Tutku, nustate mastopatija, ne cistos pas mane, o padidejes liaukinis audinys. taigi va noriu pasitarti bigsmile.gif skyre man tik vitaminu Triovit 3men pagerti. Tik menesi geriu, bet guziukas nedingo (aisku ir nesitikiu, kad taip greitai padetu,bet visgi..). Pasiskaiciau sia tema, daugelis geriat nakvisu alieju, kitus zoleliu preparatus.
Kaip manot, ar teisinga butu man paciai ju nusipirkti pagerti, nors gydytojas ir neskyre? g.gif Pavyzdziui nakvisu aliejus regis neturetu pakenkti g.gif ar geriau laukti, ka gydytojas pasakys g.gif  smile.gif
Papildyta:
Klausiau dr. Tutkaus del saules ir soliariumo. sako, neturetu itakoti, degintis labiau kenksminga odai, nei krutims  4u.gif

Man tai gydytojas išrašė Vitakur vitaminų, kurių sudėtyje yra nakvišos ir homeopatinių lašiukų. Kadangi vaistinėse pasakė, kad tokių vitaminų nebėra, tai nusipirkau nakvišų aliejaus ir geriu jau kažkur porą mėnesių. Na poveikis jaučiasi: nebemaudžia ir sukietėjimas žymiai sumažėjo. Gydytojas liepė gerti 4 mėnesius, o jei reiks ir ilgiau.
Pažiūrėjau Vaistai.lt vitaminų triovit sudėtį. Kad ten nėra nakvišos, o selenas naudojamas vėžinių susirgimų profilaktikai. Nuo mastopatijos nelabai ko ir yra g.gif . Bet gydytojas turbūt geriau žino mastau.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingrė: 31 liepos 2006 - 11:02
QUOTE(Ingrė @ 2006 07 31, 11:51)
Man tai gydytojas išrašė Vitakur vitaminų, kurių sudėtyje yra nakvišos ir homeopatinių lašiukų. Kadangi vaistinėse pasakė, kad tokių vitaminų nebėra, tai nusipirkau nakvišų aliejaus ir geriu jau kažkur porą mėnesių. Na poveikis jaučiasi: nebemaudžia ir sukietėjimas žymiai sumažėjo. Gydytojas liepė gerti 4 mėnesius, o jei reiks ir ilgiau.
Pažiūrėjau Vaistai.lt vitaminų triovit sudėtį. Kad ten nėra nakvišos, o selenas naudojamas vėžinių susirgimų profilaktikai. Nuo mastopatijos  nelabai ko ir yra  g.gif . Bet gydytojas turbūt geriau žino  mastau.gif


vat ir as pasiskaiciau internete apie nakvisos alieju ir nusipirksiu jo, nors ir neskyre. jei rekomenduojamas ir profilaktikai, manau tikrai nepakenks smile.gif
o triovit manau visgi naudingas, nors ir ivairiu yra nuomoniu - piktybeja, nepiktybeja tie guziukai, bet pasisaugoti verta, bent tiek, kiek nuo musu priklauso smile.gif
Atsakyti
Sveikos, norejau pasitikslinti ir as. Nulatos jauciu krutu maudima, skausma kai lieciu, pries menesines jis didesnis, taciau ir po ju jis neisnyksta. Pati nesugebu pasitikrinti ar tie guzeliai yra, ar nera, nes kai bandau ta padaryti man atrodo, kad tuos guzelius jauciu visur verysad.gif tada apima panika ir nebetikrinu. Jau du kartus dariausi echoskopija, na lyg nieko nerado, mastopatijos taip pat nera - ar galejo echoskopuotoja nepastebeti ir nepamatyti, nes tada kodel nuolat skauda ir krutys grubletos verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Sdove @ 2006 08 23, 18:33)
Sveikos, norejau pasitikslinti ir as. Nulatos jauciu krutu maudima, skausma kai lieciu, pries menesines jis didesnis, taciau ir po ju jis neisnyksta. Pati nesugebu pasitikrinti ar tie guzeliai yra, ar nera, nes kai bandau ta padaryti man atrodo, kad tuos guzelius jauciu visur  verysad.gif tada apima panika ir nebetikrinu. Jau du kartus dariausi echoskopija, na lyg nieko nerado, mastopatijos taip pat nera - ar galejo echoskopuotoja nepastebeti ir nepamatyti, nes tada kodel nuolat skauda ir krutys grubletos verysad.gif



nelabai turiu ka patarti, tik gydytojas sake, kad krutu bedos susije su hormonais ir kiausidziu veikla, reikia echoskopuoti kiausides.. beje nakvisu aliejus padeda palaikyti hormonu balansa, gal verta pagerti profilaktiskai g.gif
Atsakyti
g.gif Aš taip pat klinikose tyriausi echoskopu,darė momogramą ir nieko nerado,o krūtis skauda,sakė po metų vėl atvažiuoti.Galėjo nors kokių vitaminų rekomenduoti.
Atsakyti
QUOTE(Sdove @ 2006 08 23, 17:33)
Nulatos jauciu krutu maudima, skausma kai lieciu, pries menesines jis didesnis, taciau ir po ju jis neisnyksta. Pati nesugebu pasitikrinti ar tie guzeliai yra, ar nera, nes kai bandau ta padaryti man atrodo, kad tuos guzelius jauciu visur  verysad.gif tada apima panika ir nebetikrinu. Jau du kartus dariausi echoskopija, na lyg nieko nerado, mastopatijos taip pat nera - ar galejo echoskopuotoja nepastebeti ir nepamatyti, nes tada kodel nuolat skauda ir krutys grubletos verysad.gif



Krūtys ir turi būti grublėtos, nes jose yra pieno liaukų.
Atsakyti