Įkraunama...
Įkraunama...

Svočių idėjų lobynas

Pleckikes 5lt, sampe 5,19, sidriukas apie 3lt. Nepigiai, bet pagalvojau, kad bent jau stengsis gaut tą prizą, nes musiškiai mėgsta tauriuosius blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(karamele_21 @ 2011 05 27, 10:36)
kiekvienas atsistojimas pas mus atskirose dezese kad nesusimaisyti pvz zidinio degimas dezeje ideta zidinys zvake degtukai  blush2.gif  islydejimas dezeje vynas didele taure siaudeliai 70 cm spynele raktelis ir t.t. tai bus tu deziu ir daugiau tik dar neturiu susipirkus visko ax.gif



O ką darysit su vynu, didele taure, šiaudeliais, spynele, rakteliu? g.gif

Ir dėl tų 10 bučinių - padėkit - kokių būna (be karščiausio, ilgiausio, šlapiausio, saldžiausio)?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo youste: 27 gegužės 2011 - 16:34
QUOTE(rAktyvi @ 2011 05 27, 16:10)
Pleckikes 5lt, sampe 5,19, sidriukas apie 3lt. Nepigiai, bet pagalvojau, kad bent jau stengsis gaut tą prizą, nes musiškiai mėgsta tauriuosius  blush2.gif  biggrin.gif


Niu nepigiai g.gif , bet gal ir man reik nupirk tai irgi stengsis laimet biggrin.gif

O dbr vel help. Isleidziant jaunaja i linini maiseli desim duos namu kampus. Zadu siuvinet ta maiseli su jaunuju inicialais, data ir kaip uzrasyt 4 namo kampai? na kaip bendrai uzvadint tuos kampus???? Namu tvirtybe g.gif ?
Atsakyti
QUOTE(daivushkina @ 2011 05 27, 13:46)
Aha, tas kur antra diena... Noriu didelio, reiks ieskoti kur uzsisakyti..  ax.gif


tai gal turguje kai buna ukininkai prekiauja pieno gaminiais mazum paprasytum tai ir padarytu didesni sury man tai su tuo suriu irgi buvo didelis galvos skausmas bet as pasakiau jaunajai kad ieskotus pati nes man jau viska cia uzsakyti ir surinkti ir visu galu nepavyks nes su mazu vaiku as negaliu niekur labai privazineti. tai va as surio paieskas uzkroviau jaunajai ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tabeliukas: 27 gegužės 2011 - 17:05
QUOTE(karamele_21 @ 2011 05 27, 15:19)
as i stiklainiukus desiu sirsiu medu ir uzklijuosiu etiketes ir kitoj pusej naudojimo instrukcija cia bus prizai o galima ir ant paciu vaikisku tyreliu ta pati padaryti buna gi akciju ir tie mazi kainuoja apie 2-3 lt  blush2.gif  ax.gif
user posted image
user posted image


oi kaip grazu wub.gif thumbup.gif as irgi va tokius prizus darysiu tik ne su medum o su braskem maigytom biggrin.gif etiketes jau pasidariau...dabar reikia sulaukt kol braskes prisirps lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(karamele_21 @ 2011 05 27, 15:19)
as i stiklainiukus desiu sirsiu medu ir uzklijuosiu etiketes ir kitoj pusej naudojimo instrukcija cia bus prizai o galima ir ant paciu vaikisku tyreliu ta pati padaryti buna gi akciju ir tie mazi kainuoja apie 2-3 lt  blush2.gif  ax.gif
user posted image
user posted image

nu karamele as be zodziu, jau tau cia ligiu nera:)
Atsakyti
QUOTE(karamele_21 @ 2011 05 27, 13:19)
as i stiklainiukus desiu sirsiu medu ir uzklijuosiu etiketes ir kitoj pusej naudojimo instrukcija cia bus prizai o galima ir ant paciu vaikisku tyreliu ta pati padaryti buna gi akciju ir tie mazi kainuoja apie 2-3 lt  blush2.gif  ax.gif
user posted image
user posted image



nerealu smile.gif nežinau, ar aš pasiryšiu kam, nors, kur reikia rankų darbo smile.gif
Atsakyti
ar kuri žinote, kur galima būtų surasti tų šokoladų medalių, įvyniotų į geltoną foliją? aš buvau sugalvojusi sudėti juos į stiklinį tokį ovalų indą - vazą, ale aukso puodas, bet nežinau, ar tokiais dar prekiaujama...

taip pat kažkuri neseniai buvo įkėlusi nuotrauka, kur dovanoti meilės ministrui mažą indelį su saldainiais, kad padalintų kam bus liūdna, iš nuotraukos irgi atrodo, kad širdelės, kur tokių saldainių pirkti?
Atsakyti
QUOTE(rAktyvi @ 2011 05 26, 10:17)
Radau tą palinkėjimų paveikslą  clap.gif  clap.gif  clap.gif
Žiūrėkit, manau graži įdėja  wub.gif
user posted image

vat sita kai pamaciau tai ir uzsigeidziau paveikslo, bet kaip ant mano upirktos drobes uzkelt foto g.gif

QUOTE(lauricka @ 2011 05 26, 10:20)
pasirausiau per skelbimus, uzsiklausiau, pvz. dvieju zmoniu sazas, formate40x30, nespalvotas 70lt
jei reikes kontakta parasysiu i AZ
jauciu, tikrai nebedarysiu tos knygos, o apsistosiu ties sarzu

buciau dekinga uz kontaktus, jei ne siai sventei tai bus dar progu, kur sia minti naudosiu
Beje jus svociutes ir toliau nepamirstat savo sutuoktu poru? lankot per metines? gal yra tema ir apie tai?

QUOTE(Lietaus lasas @ 2011 05 26, 14:14)
O del linkejimu knygos. Paveikslas labai saunu, kazkas idomesnio. As mastau mastau kaip cia idomiau sugalvot, o jeigu ant tokio Medis  sveiciai linkejimus rasytu. O pati atspausdint ant A1 ar A2 formato ???

ne visai toki medi ir as apziurejau, gal rasiu vel ta nuoroda ir imesiu.
Sveciu knyga
Man ten ir kitu idomiu minciu yra, pvz rasyt palinkejimus senovine rasomaja masina (kaip jauniesiems bus idomu nz, bet sveciams tuo metu tai atrakcija biggrin.gif)

QUOTE(karamele_21 @ 2011 05 27, 12:28)
svociutes zadu duoti   jauniesiem plesyti tuos kopustus bet man nepatinka pats galas to zaidimo (ir mano pirsleliui) ta prasme kad ziuriu i jus ir galvoju ar ne per jauni zenijates gi vaiku kopustuose nebuna ir tada duodama zaislu imkit dar pazaiskit ka galima toj vietoj padaryti ar pasakyti nes ne tokie ir jauni tie musu jaunieji g.gif  gal kaip nors kad patys vaikus darytik o ne kopustuose ieskokit tik gal kaip graziau:geda2:  g.gif

kazkas rase, kad iteikia knyga "is kur as atsiradau", gal ne prie sio zaidimo, bet gi ir cia tinka
su tais prizais pribaigei biggrin.gif pritariu merginoms, tu nereali thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo norkele: 27 gegužės 2011 - 22:39
QUOTE(karamele_21 @ 2011 05 27, 11:28)
svociutes zadu duoti  jauniesiem plesyti tuos kopustus bet man nepatinka pats galas to zaidimo (ir mano pirsleliui) ta prasme kad ziuriu i jus ir galvoju ar ne per jauni zenijates gi vaiku kopustuose nebuna ir tada duodama zaislu imkit dar pazaiskit ka galima toj vietoj padaryti ar pasakyti nes ne tokie ir jauni tie musu jaunieji g.gif  gal kaip nors kad patys vaikus darytik o ne kopustuose ieskokit tik gal kaip graziau:geda2:  g.gif

As ir taip darysiu, tik gale pasakysiu, kad vaikus ne kopustuose randa, o juos gandras atnesa ir issitrauksiu gandro siuntinuka. Ten bus vaikiskas kraitelis, knyga apie vaikus arba nestuma, gandro laiskas atsakymas, kad jis vaiku nenes ir patys jaunieji turi tuo pasirupinti, dar idesiu sirsiu medaus, kad tai vaikiska tyrele ir tegu paragauja jaunieji bei busimi seneliai ar tinkama. Taip pat idesiu atspausdinta kraitelio sarasa, dabar kaip tik maximos leidinyje yra ax.gif

QUOTE(ievuze.t @ 2011 05 27, 18:59)
ar kuri žinote, kur galima būtų surasti tų šokoladų medalių, įvyniotų į geltoną foliją?

Vilniuj maciau „Rutos“ parduotuvelej tikrai yra.
Atsakyti
QUOTE(*gitana* @ 2011 05 28, 07:38)

Vilniuj maciau „Rutos“ parduotuvelej tikrai yra.


Ačiū smile.gif
Papildyta:
dar man toks klausimas rūpi. patiko, kad kelionėje jauniesiems duodama centais 10 lt ir liepiama apsipirkti kaimo parduotuvėlėje. kurioje vietoje komentuojate pirkinius ir įpaišote į scenarijų?
Atsakyti
QUOTE(karamele_21 @ 2011 05 27, 15:19)

NIU NEREALU TIKRAI wub.gif 4u.gif

QUOTE(juratele:) @ 2011 05 27, 19:48)
nu karamele as be zodziu, jau tau cia ligiu nera:)

drinks_cheers.gif
Atsakyti