Įkraunama...
Įkraunama...

PALEO

QUOTE(Nidulia @ 2013 12 15, 23:08)


Miargai, susirasom kurios 21 diena darosi tyrima.
1. Nidulia +
2. Akvile +
3. Sowelu +
4. Norala ?


Kalipse, sveika smile.gif
PApasakokit kokie pokyciau pas jus maitinantis paleo? smile.gif
Atsakyti
Kalipsė, smagu, kad prisijungei 4u.gif Man tai rūpi tavo svorio pokyčiai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kalipsė @ 2013 12 15, 23:15)
Sveikos merginos! Noriu prisijungti į jūsų draugišką būrį  4u.gif  Jau penktas mėnuo kaip maitinuosi paleo, pagaliau susikūriau anketą  SM  biggrin.gif  Labai smagu, kad dalinatės visokia įdomia informacija, pasiekimais, receptais ir kitomis žiniomis  smile.gif Jūsų ir HS dėka įsivažiavau su šia mityba ir man ji labai patinka! Jaučiuosi puikiai, kupina jėgų, visada sočiai pavalgius, tiesiog mėgaujuosi  thumbup.gif  Visada domėjausi sveika mityba, bet paleo tai kažkas tokio nerealaus!!! Senai čia kabėjau apačioje kaip svečias, lankausi beveik kasdien, tai sugalvojau, kad reikia prisistatyti!  Jūs mano įkvėpimo šaltinis  4u.gif

sveika,
o kokios bėdos atvedė iki paleo ir HS?
Atsakyti
QUOTE(Kalipsė @ 2013 12 15, 23:15)
Sveikos merginos! Noriu prisijungti į jūsų draugišką būrį  4u.gif  Jau penktas mėnuo kaip maitinuosi paleo,

Sveika 4u.gif Oho, net penktas menuo ir tik dabar prabilai?smile.gif

QUOTE(Šelma @ 2013 12 15, 23:23)
Kalipsė, smagu, kad prisijungei  4u.gif  Man tai rūpi tavo svorio pokyčiai  ax.gif

Kas kam rupi lotuliukas.gif As tik ketvirtas menuo, nu patikek, geri rezultatai su paleo svorio kritimo srityje biggrin.gif Pofik tas svoris, as jau galvos nusipjauti nebenoriu ir pamirsau apie psoriazinius darinius, kurie 2.5 metu niekada nebuvo sugije, visada zvynuoti ir isdraskyti smile.gif Apie kazkokius giluminius spuogus, kurie pries menesines uzpuldavo, tai apskritai pamirsau kaip atrodo, ko dar noret?smile.gif Astma, dusimas, sunku kvepuoti - tai buvo seniai ir neteisybe ax.gif
Niu kazi, issisuksiu as po vakarykscio grandsusalimo iki pamelynavimo?smile.gif Kada islenda viskas? Po dvieju dienu?
Atsakyti
Na jokių rimtų sveikatos problemų neturėjau, tik gal energijos trūkumas, spuoguota oda, svoris mano normoj, nukrito 3-4 kg, dabar stovi, bet galėtų dar kokie 2 kg nuriedėt, būtų idealu. O čia mane atvedė tai, kad paskutiniu metu atsirado apnašų ant liežuvio, pradėjau įtarti kandida, ir dar neaiškūs alerginiai bėrimai ant kojos, ko niekad anksčiau nebūdavo. Tai ir pradėjau ieškoti pagalbos, nes vaistų baisiai nemėgstu schmoll.gif Na ir dar turiu ne kokius genus, giminėj daug širdininkų, diabetikė mama, visi storuliai, aš tokia būti nenoriu schmoll.gif Galvoju, susigriebsiu, kol dar nevėlu biggrin.gif Beje, atsisakius pieno produktų, oda visiškai susitvakė, kol praitą savaitę neužvalgiau grietinės, ot galva doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kalipsė: 15 gruodžio 2013 - 22:38
QUOTE(Elata @ 2013 12 15, 21:49)
jaučiu, man ir reiks daryt, nes baisiai skūpa esu ir man kokoso aliejaus gaila biggrin.gif biggrin.gif


Kad is kokoso sviesto ten to aliejaus pilnai uztenka, net pirstuose tirpsta biggrin.gif
Atsakyti
Nidulia, tikiuosi, nesusirgsi! MB sirguliuoja jau beveik savaitė, o aš tik keliskart nusičiaudėjau, ir daugiau nieko! Nuopelnai paleo! smile.gif Ir nesijuok, kad tik dabar parašiau, nes turėjau tokią žiauriai prastą planšetę, sudėtinga ten su ja buvo ką nors daryt, vis strigdavo... O dabar ankstyvas senis šaltis padovanojo naują thumbup.gif Visai kitas reikalas, galiu normaliai dirbti dabar thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Kalipsė @ 2013 12 15, 23:36)
Na ir dar turiu ne kokius genus, giminėj daug širdininkų, diabetikė mama, visi storuliai, aš tokia būti nenoriu  schmoll.gif 

na, o mamos nemėgini pasodinti ant paleo?
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2013 12 15, 22:35)
Astma, dusimas, sunku kvepuoti - tai buvo seniai ir neteisybe  ax.gif


Nu va, kol nepriminei buvau ir as pamirsus sita malonuma doh.gif vajezau, anksciau net lygioj vietoj eidama sniopavau, o dabar be vargo laiptais lakstau thumbup.gif


Kalipse, sveika prisijungus ir pagaliau prabilus 4u.gif Bet kantri motera, as buciau tiek ilgai neistylejus biggrin.gif

p.s. ziuriu pamirsau prisiduoti blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LumiLumi: 15 gruodžio 2013 - 22:52
vai, Lumi, nustok tirpus, daugiau valgyk.
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti