Įkraunama...
Įkraunama...

Pigūs saldumynai

Taip, morkų viena stiklinė, aš tarkavau ne per burokinę bet ir ne per pačią smulkiausią yra dar tokia kaip ir tarpinė, gana smulkiai gaunas. Bet kitą kartą reiks pabandyt per tą pačią smulkiausią. Man kuo puikiausiai iškilo thumbup.gif Gal miltų per daug buvo? g.gif
Atsakyti
[quote=hobo,2005 05 12, 09:38]
Po 1 stikline miltu, cukraus, tarkuotu morku.
1 saukstelis kepimo milteliu,
1 kiausinis.

Kiausini istrinti su cukrumi ir sudeti morkas, ismaisyti. Suberti miltus sumaisytus su kepimo milteliais. Kepti apie 20 min. vidutinio karstumo orkaiteje. Gaunasi tikrai labai skanus! Ypac daug demesio sis pyragas susilauke is vyriskosios puses...

Aš vakar šitą pyragą kepiau ir man patiko smile.gif Manau ir kitiems patiko, nes liko tik pora gabalėlių thumbup.gif Nedaug produktų reikia ir greitai pasigamina, kai labai nori smile.gif
Atsakyti
ŽEMĖS RIEŠUTŲ SVIESTO SAUSAINIAI

Kas be ko -netinkantys turintiem alergiją riešutam arba bijantiem dideliu kalorijų smile.gif, o šiaip pigūs, tinginiukų sausainiai, kuriuos daug kas giria:

1 puodukas (260g) žemės riešutų sviesto
1 puodukas (220g) cukraus
1 lengvai išplaktas kiaušinis

Visus komponentus sumaišome dubenyje. Iš tešlos darom gražius maždaug šaukšto talpos kamuoliukus, dedam juos ant kepimo popierium išklotos skardos maždaug 5cm atstumu, šakute lengvai paplodamos. Kepami vidutinio karštumo orkaitėje apie 15min.. Iškeptus dar 5min. paliekame atvėst ir tik tuomet perkraunam į norimą indą..
Atsakyti
Labai skanus ir nekaloringas obuoliu pyragas:
4 kiausiniai
stikline cukraus
stikline miltu
6 obuoliai nelabai dideli
cinamono

Paruosti obuolius: supjaustyti riekutem, apibarstyti saukstu cukraus ir saukstu cinamono. Kiausinius plakti su cukrumi. Plakti mikseriu puode, idejus i kita puoda, kuriame yra verdancio vandens. Tada plakame mikseriu kokias 5 min. Istraukiame puoda is indo su vandeniu, ir per sieteli i ta, ka isplakeme, suberiame miltus ir palengva atsargiai ismaisome. Visa mase pilame i pyrago paruosta forma (istepta sviestu ir pabarstyta dziuveseliais. Susmaigstome obuoliu riekutes kuo tankiau. Kepame 200 laipsniu ikaitintoj orkaitej, kol paruduoja. Man kepa apie 45 min., o gal truputi daugiau. Labai skanu.
Atsakyti
super skanus abrikosu plokstainis:

1 skardine konservuotu abrikosu (siandien maximoj buvo akcija, tai kepiau su persikais uz 1.99 Lt blush-anim-cl.gif
300 g minksto sviesto arba margarino ( optima linija 0.99 lt - kaip tik thumbup.gif )
150 g miltinio cukraus
4 kiausiniai
3 saukstai citrinu sulciu
300g miltu

1. nupilti abrikosu sunka ir vaisius gerai nuvarvinti
sviesta arba margarina sudeti i dubeni, suberti cukru, imusti kiausinius, supilti citrinu sultis ir miltus.

2. ismaisyti plaktuvu, paskui padidinti jo apsukas ir maisyti dar 3-4 minutes iki vientisos mases.

3. skarda istepti riebalais, pabarstyti miltais ir sukresti tesla. ja islyginti mentele ir dailiai sudeti abrikosus perpjauta pusele zemyn. pasauti i karsta orkaite.

kepti 175 laipsniu karstumo orkaiteje 25 minutes.

skanaus
essen.gif
Atsakyti
burbulycio pyragas-jega tongue.gif .......labai aciu uz recepta-iki sekancio ryto neisstovejo 4u.gif
Atsakyti
as nelabai megstu saldziai,todel kepuosi tokias bandeles....aisku viskas fantazijos reikalas ir galima iberti cukraus, prideti razinu,obuoliu skiltele ar dar ko nors....

MILTINIAI RAGELIAI

300 g miltu, 50g sviesto, kiausinis, 25 g mieliu, 200 ml vandens, druskos

mieles istirpinti drungnam vandeny,iplakti kiausini, pasudyti, sudet sviesta, berti miltus ir minkyti tesla. 30 min palaikyti siltai,kad pakiltu, o tada isminkyti ir padalinti i 2 dalis. kiekviena gabala iskociot apvaliai ir supjaustyt i 12 trikampiuku.ta pati daryti ir su kitu teslos gabalu. kiekviena trikampiuka suvynioti pradedant nuo placiojo galo ir sulenkti pasagele. palaikyti 30 min. ant skardos ir kepti 10 min. 225C orkaiteje.

labai paprasta ir tikrai skanu thumbup.gif
Atsakyti
O as zinau labai lengvai pagaminamas spurgas is kefyro.Reikia 0,5l kefyro,4 kiausiniu, cukraus 1 stikline,sodos saukstelis,miltu tiek kad gautusi tirsta mase kad butu galima su saukstu deti i ikaitintus riebalus.Kiausinius isplakti su cukrumi , sudeti likusius produktus ,tik miltu nepadauginti ,nes gausis kietos .Virti riebaluose kol pagels atvesusias apibarstyti cukraus pudra.Skanaus !!!!
Atsakyti
Prisiskaičiau čia skanių pigių dalykų, bet vieno vis tiek nerandu: o gal kuri kepate "sveikuolių" sausainių kokį nors variantą? Pirktiniai skanūs, bet norėtųsi naminių, tik tešlos nežinau kaip pasiruošti... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2005 09 05, 13:40)
Prisiskaičiau čia skanių pigių dalykų, bet vieno vis tiek nerandu: o gal kuri kepate "sveikuolių" sausainių kokį nors variantą? Pirktiniai skanūs, bet norėtųsi naminių, tik tešlos nežinau kaip pasiruošti... smile.gif


Mano anytos receptas:
250 g dribsnių,
150-250 g margarino,
150 g razinų,
100 g saulėgražų,
100-200 g kokoso riešutų drožlių arba sezamo sėklų,
2 kiaušiniai,
100-200 g cukraus

Reikia išlydyti margariną ir juo užpilti dribsnius. Išplakti kiaušinius su cukrumi. Išmirkyti razinas. Sudėti į dubėnį visus komponentus, gerai išmaišyti. Šaukštų, sušlapintu vandenyje, iš gautos masės formuoti sausainius.
Kepti 160 laipsnių orkaitėje apie 15 min. (aš kepu to, kol jie parunda) ax.gif
Atsakyti
Nežinau ar čia bus į temą, bet aš kepu tokius sumuštinius, jie skanu ir prie kavos. Batono riekelę plonai aptepu sviestu, tada dedu burokine tarka sutarkuotų obuolių, užbarstau cukrumi, cinamonu ir į orkaitę kokiai 20 min. apie 200 laipsnių. Gal patiks ir jums, skanaus.
Atsakyti
QUOTE(Asta @ 2005 09 05, 20:57)
Mano anytos receptas:
250 g dribsnių,
150-250 g margarino,
150 g razinų,
100 g saulėgražų,
100-200 g kokoso riešutų drožlių arba sezamo sėklų,
2 kiaušiniai,
100-200 g cukraus

Reikia išlydyti margariną ir juo užpilti dribsnius. Išplakti kiaušinius su cukrumi. Išmirkyti razinas. Sudėti į dubėnį visus komponentus, gerai išmaišyti. Šaukštų, sušlapintu vandenyje, iš gautos masės formuoti sausainius.
Kepti 160 laipsnių orkaitėje apie 15 min. (aš kepu to, kol jie parunda)  ax.gif


Ačiū! 4u.gif
Išmėginsiu dar šią savaitę su mergiotėmis... Iš karto sakau, kurį komponentą keisiu - razinas, mes su vaikais jų nemėgstame. Paprastai į kepinius vietoj razinų dedu supjaustytų džiovintų abrikosų, tai gal ir šį kartą...
Atsakyti