Įkraunama...
Įkraunama...

Lieknėjimo preparatai

QUOTE(GUTA @ 2014 05 12, 11:00)


Nusipirkau siandien, sugunde kad naturalus, mazina alki ir t.t. ziuresim koks poveikis bus ax.gif
Papildyta:
QUOTE(mistika30 @ 2014 05 23, 17:18)
Ar yra isbandziusiu Nidora?

atlikau "tyrima" blush2.gif Nidoros puslapyje esantys vien teigiami atsiliepimai yra sukurti ir specialiai parasyti - zmones tokiais vardais ir pavardem neegzistuoja (pagooglinus neradau nei vieno realaus), beto tu zmoniu foto is uzsienietisku forumu ir puslapiu (nesunkiai galima rast google image pagalba).. taip kad... ax.gif
Atsakyti
Sveikos , gal matet kurnors pirkti arbatos CHO YUNG ?
Atsakyti

 ! 
Prekyba liekninamaisiais preparatai forume draudžiama!
Atsakyti
gal kas bandėte Grenade Black Ops? Kokie rezultatai? 4u.gif
Atsakyti
O gal kas bandete Minceine?
http://harmonylife.l...CFRHHtAod6hAAYg
Atsakyti
QUOTE(Parduotuke @ 2014 08 26, 12:13)



Nepajutau jokio poveikio
Atsakyti
QUOTE(Krista @ 2014 08 26, 12:33)
Nepajutau jokio poveikio

ačiū už info 4u.gif reiškia neverta
Atsakyti
Gal kuri bandete cilli power?idomu suzinot ar veiksmingos?dekuj
Atsakyti
Labas vakaras. Gal kas bandet/bandot Reduxcut papildus? Gal pasidalintumet patirtimi? Tik viena atsiliepima maciau, noretusi daugiau.
Atsakyti
taip, bandžiau Reduxcut, lygiai 3 ampules sugebėjau išgert ir padėjau, o ne per seniausiai padovanojau, man netiko. Apetitą mušė, bet ir širdis kalatojosi, nemiga, galūnių tirpimai ir keista nuotaika labai stipriai trukdė gyventi įprastą gyevnimą. Viena tabletė mane savaitei į tokią būseną įvesdavo... Sotumo jausmas pasirodė ne toks svarbus prieš kitus nemalonius pojūčius. Pradėjau aktyviai sportuoti ir rezultatai kur kas realesni ir saugiau pasiekiami.
Atsakyti
QUOTE(Daile @ 2014 12 01, 21:38)
taip, bandžiau Reduxcut, lygiai 3 ampules sugebėjau išgert ir padėjau, o ne per seniausiai padovanojau, man netiko. Apetitą mušė, bet ir širdis kalatojosi, nemiga, galūnių tirpimai ir keista nuotaika labai stipriai trukdė gyventi įprastą gyevnimą. Viena tabletė mane savaitei į tokią būseną įvesdavo... Sotumo jausmas pasirodė ne toks svarbus prieš kitus nemalonius pojūčius. Pradėjau aktyviai sportuoti ir rezultatai kur kas realesni ir saugiau pasiekiami.

Aciu uz atsakyma. Idomu suzinot daugiau nuomoniu. Daug kas is pazistamu bande, rezultatai tikrai matomi, tai vis pagalvoju ar isbandyt. Gal organizmas tiesig adaptuotis nespejo, nes tik 3 isgeret, kazkur skaiciau, kad kai apsipranta, tu salutiniu poveikiu nebesijaucia.
Atsakyti
o gal kuri vartojot skysta kastona?
Atsakyti