Įkraunama...
Įkraunama...

Pagurklis ir putlūs žandai

Dabar as taip pat pradejau miegoti ant mazu pagalvyciu thumbup.gif , mano nugaryte jau jaucia, o pagurklis dar nelabai wub.gif
Atsakyti
aš dar girdėjau,kad nenorint atsirasti pagurkliui,tai pavyzdžiui kai valotės ar prausetės kaklą tai reikia iš apačios į viršų braukt per kaklą. nežinau ar čia aiškiai pasakiau. biggrin.gif g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _Lukata_: 30 gruodžio 2007 - 17:47
Padekit blush2.gif kai del to pagurkliuko pradejau miegoti ant mazu pagalvyciu tai pradzioj viskas buvo thumbup.gif , bet dabar tai ryte atsikeliu su skaudancia nugaryte ir peciais doh.gif

As pripratus miegoti ant sono, o kai su maza pagalvyte miegu ant sono tai peciai uzsilenkia.. Gal todel? verysad.gif
Atsakyti
turiu ir aš tą problemėlę, paveldėjau nuo mamytės ir iš tiesų net nežadu naikinti, nes noriu būt panaši į mamytę 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bzykutee @ 2008 01 08, 00:43)
turiu ir aš tą problemėlę, paveldėjau nuo mamytės ir iš tiesų net nežadu naikinti, nes noriu būt panaši į mamytę  4u.gif



aha ir as nuo mamytes paveldejau putlius zandukus, tik as mielai juos panaikinciau:)bet mano atveju tai jokie pratimai nepades, nes cia genetika, nzn nebent nusiurbtu, nes kitaip tai be sansu:)
Atsakyti
mewskit aplamai svorį o kai kris svoris kris ir žandai vien nuo žandų niekad nenumesit svorio tad sportuokim nors ir sunkiai mums tai sekasi iki mielosios g.gif blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kince @ 2008 03 11, 17:25)
mewskit aplamai svorį o kai kris svoris kris ir žandai vien nuo žandų niekad nenumesit svorio tad sportuokim nors ir sunkiai mums tai sekasi iki mielosios g.gif  blush2.gif  4u.gif


kad sita spatarimas man deja netinka, esu labai labai kuda, tik kad zandukus putlius turiu:)
Atsakyti
QUOTE(kince @ 2008 03 11, 18:25)
mewskit aplamai svorį o kai kris svoris kris ir žandai vien nuo žandų niekad nenumesit svorio tad sportuokim nors ir sunkiai mums tai sekasi iki mielosios g.gif  blush2.gif  4u.gif

As esu pakankamai liekna,zandukai yra minimalus,bet kai nulenkiu galva link kaklo tai pagurkis tikrai siaubingas,net kompleksuot del to pradejau,visur sedziu isitempus,kad tik galvos zemyn nenulenkciau verysad.gif
Atsakyti
Esu kažkur skaičiusi, kad norint treniruoti skruostų raumenis (gerai skamba biggrin.gif ), reikia tarsi ilgai sakyti o i u 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jolieee @ 2008 03 13, 18:04)
Esu kažkur skaičiusi, kad norint treniruoti skruostų raumenis (gerai skamba  biggrin.gif ), reikia tarsi ilgai sakyti o i u  4u.gif



As ir skaiciau, kad kiekviena diena reikia nors po kelias minutes sakyti raideles. Skaiciau, kad sumazina vakumas, tai dariausi ir tokias proceduras, labai faina procedura thumbup.gif tik va kas liecia del pagurklio nelabai ka ir pastebejau arba nelabai as ji ir turejau g.gif kosmetologe sake, kad cia mano bloga galvos laikysena sudaro ta pagurkli, kai einu neistempiu kaklo, o ji sustumiu, tikiuosi aiskiai parasiau ir supras ka norejau parasyti blush2.gif nes nemoku paaiskinti ax.gif
Atsakyti
pagurkli mazint labai padeda atsilenkima,tik kai juos darote visada ziurekite i prieki o ne smakra spauskite prie kaklo..Zandukai krenta kai sportuojant intensyviai ir ryskiai kvepuojama 4u.gif
Atsakyti
Ir aš pastebėjau kai ką, kuo mažiau sėdima supermamose tuo mažiau auga pagurklis.
Atsakyti