Įkraunama...
Įkraunama...

Maisto papildai sportuojantiems

QUOTE(Bubbleghost @ 2014 04 09, 13:56)
o as kaip tik nesiulyciau vartoti l-karnitino. juk tai visiskas pinigu metimas i bala. L-karnitinas yra neveiksmingas.Neseniai dalyvavau treneriams skirtame moksliniame seminare. Ten buvo aiskiai isdestyta nuomone del papildu efektyvumo , tai l-karnitinas yra tikrai neveiksmingas, poto dar papildomai skaiciau uzsienio mokslinius straipsnius, tai tikrai ten moksliskai viskas patvirtinta, kad jokio poveikio .Tad nebukime reklamos aukos, mielos moterys  4u.gif
jeigu ka papildomai domina tai lietuviskas mokslinis straipsnis cia tem buvo publikuotas zurnale ,,Treneris,, 2012 m. 3-4 numeryje  4u.gif

l-karnitino poveikis nėra išaiškintas. natūraliai jo galima surasti greipfrutuose pvz. jis tikrai nedarys stebuklų. bet, kas ne melas, jis suteikia energijos, pagerina širdies darbą, ko pasekoje gali atlikti kokybiškesnę treniruotę. niekados nereikia tikėtis, kad papildas už tave atliks darbą. tai tėra tik papildoma priemonė jaustis geriau ir padėti raumenims greičiau atsistatyti. man tie fat burneriai visi, tuo tarpu ir l-karnitinai, gražiai išpūstas burbulas. aš jį naudočiau dėl tų aukščiau išvardintų priežasčių mirksiukas.gif
Atsakyti
Nu neturiu jau kur dinkt,l-karnitinas jau atkeliauja,bus proga isbandyt smile.gif
Atsakyti
Ką manot apie bičių duonelę?
Na ne papildas sportui, bet...natur produkt. biggrin.gif


”Bičių surinktos žiedadulkės – tai sudėtingas ir labai vertingas (maistiniu požiūriu) biologiškai aktyvių

medžiagų koncentratas. Jose yra baltymų, angliavandenių, lipidų, nukleino rųgščių, peleninių elementų,

vitaminų ir kitų biologiškai svarbių medžiagų. Žiedadulkėse esantys baltymai savo biologine verte

(aminorūgščių struktūra, kiekiu) yra vertingesni nei pieno baltymai (kazeinas), todėl jie yra laikomi vienais

iš vertingiausių baltymų.”

” Bičių duonelė lengvai įsisavinamas žmogaus organizme produktas. Bičių duonelė padeda išsaugoti jėgas esant dideliam fiziniam ir protiniam apkrovimui, padeda greičiau atgauti jėgas po ligos.” (šaltinis)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zuzi_šoka: 09 balandžio 2014 - 22:48
QUOTE(Pumpum @ 2014 04 08, 16:14)
O baltymas yra raumenų statybinė medžiaga. Riebalo jis netirpdys. Plius sportuojančiai moteriai kuri neaugina raumenų masės, tikrai tikrai įmanoma to baltymo gaut su maistu. Per didelio kiekio baltymų organizmas nebepasisavina, čia galėčiau smarkiai išsiplėst jei kam įdomu, bet dabar nesiplėsiu. Tad jei per dieną suvalgysi poros kiaušinių baltymus (aš juos pjaustau tiesiai į salotas)+ vištienos krūtinėlės gabaliuką, o rytui avižinę košę pvz, tai jau bus į tą pusę viskas.  mirksiukas.gif

Kai jau turesi laiko butinai issiplesk biggrin.gif labai idomi info ir manau naudinga,lauksim wink.gif
Atsakyti
Na visos jau žinom, kad baltymas yra statybinė raumenų medžiaga, bet žmogaus organizmas pasisavina max 3g 1 kūno kilogramui baltymo. Suvartoti jo užtenka 1-2g, sportuojančiam žmogui tai turėtų būti 1,5-2g, maximum. Bet kitas niuansas, kad to baltymo kiekvienas įsisavina skirtingai, vienas daugiau kitas mažiau. Todėl tarkim žmonės smarkiai augindmi masę, ruošdamiesi kultūrizmo varžyboms to baltymo suvartoja net 8-9g vienam kilogramui, bijodami, kad kažkiek to baltymo liks nepasisavinto. Tai aišku yra nenormaliai daug biggrin.gif tai to pasekoje užrūgštėja visas organizmas, jis tampa šarminis. Gali kilti rūgštis, tai labai kenkia kepenims ir panašiai. Taip pat labai nusilpsta imunitetas. Tokių žiaurių baltyminių dietų negalima laikytis ilgiau nei 3mėn per metus, jei nenori sau pakenkti. Bet visados atsiranda trenerių, kurie rekomenduos valgyti 4g 1kg jei nori užsiauginti masę, ir taip kasdien. biggrin.gif taigi visumoje kadangi organizmas tokio kiekio net nepasisavina, na užtenka valgyti liesą mėsą, žuvį, varškę, kiaušinius, porą kart per dieną normaliomis porcijomis. Ypač moterims, kurios nesiekia aukštumų sporte. Tokį kiekį įsisavinsim ir tokio kiekio užteks kokybiškai raumeninei masei. Plius valgant daržoves, grūdus, truputį vaisių, organizmo neužrūgštinsim ir atrodysim gražiai, gal net ganėtinai ryškiai biggrin.gif užtat tas baltyminis papildas mano galva reikalingas, kai šitaip valgant na nesimato tų rezultatų, nepasisavina organizmas to baltymo pakankamai. Pavyzdžiui mano atveju. Man neauga raumeninė masė. Ateity aš planuoju išmėgint šitą daiktą kartu su aminu ir pažiūrėt, kas iš manęs gausis tuomet. Bet ne dabar, dabar aš nesportavau ilgą laiką normaliai (sumažintas krūvis smarkiai dėl sveikatos problemų), ir tik dabar sugrįžtu į rėžimą. Tai gal po poros mėnesių jei toliau pavyks išlaikyt rėžimą. Kol nėra tokio didelio krūvio, kad raumenys nesugebėtų atsistatyti po treniruočių (kaip būdavo man, po 10 dienų neatsistatydavo lotuliukas.gif ), tai aš iš vis nematau reikalo nieko gert, nes viskas gali būti gauta su maistu. O ir pigiau, kas be ko. Nes papildai kainuoja karvę biggrin.gif dar toks gyvenimiškas pavyzdys, kaip mano draugas yra genetiškai siaubingai lieknas. Jei jis nesportuotų, vargu, ar svertų 60kg. Nesvertų tikriausiai biggrin.gif būtų aukštas ir lieknas kaip dviratis. Bet jis sportuoja 9 metai, ir atrodo labai atletiškai ir man patinka wub.gif bet jis aišku norėtų būt "didesnis" kaip ir daugelis vyrų. Niekados nevartojo papildų, bet vieną dieną sėdo rimčiau ir prisipirko kreatino, baltymų ir amino, bei susitvarkėm tuo metu mitybą abu griežtai. Priaugt pavyko, jei dabar neklystu, 3kg per 3 mėnesius. O kas toliau? Susirgo, pagulėjo, ir išprakaitavo tą savo kreatiną, kuris kaupia skysčius raumenyse ir tai yra visa esmė kodėl lengviau priaugi svorio biggrin.gif tai toks irgi pinigų metimas į balą. Už tai aš iš savo varpinės negerčiau jų per daug žiemą, kada yra tikimybė susirgt ir nuplaukt rezultatams biggrin.gif o l-karnitiną aš turiu. Vienu metu labai trūko energijos, pirkau būtent tam, kad turėt energijos+izotonikai. Na kažkiek žvalumo duoda, bet gal net daugiau tokio psichologinio. Ir prakaituoju gausiau tada, bet prakaitavimas nereiškia, kad deginamas riebalas biggrin.gif o prieš fat burnerius aš iš vis nusiteikus. Tikrai nemanau, kad jie ten duoda kažkokius superinius rezultatus. Ne per dieną užaugo svoris, ne per dieną jis ir nukris. Toks nusistatymas kad dabar jau va apsileidau belenkaip ir griebiu jautį už ragų, sėdu ant dietos, varau salėj kaip arklys, prisiperku fat burnerių ir dabar tai jau sulieknėsiu, o nepamačius greitų rezultatų, gali labai smarkiai nuvilti. Aš žmonėms kurie pas mane konsultuojasi visados motyvuoju sveikesniam gyvenimo būdui ir daugiau judėti. Čia yra geriausias papildas biggrin.gif o papildai tik tuomet, kai jau siekiama rimčiau kažko. Auginti masę, ryškintis... Pati taip elgiuosi, ir manau, kad taip teisinga elgtis visoms, kad nemėtyti pinigų ir kad netektų nusivilti. Nu va prisiplėčiau dabar jau. pati nebesuprantu ko čia pribūriau. visa esmė valgykim kaip normalūs žmonės ir bus gerai lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Zuzi_šoka @ 2014 04 09, 22:39)
Ką manot apie bičių duonelę?
Na ne papildas sportui, bet...natur produkt. biggrin.gif
”Bičių surinktos žiedadulkės – tai sudėtingas ir labai vertingas (maistiniu požiūriu) biologiškai aktyvių

medžiagų koncentratas. Jose yra baltymų, angliavandenių, lipidų, nukleino rųgščių, peleninių elementų,

vitaminų ir kitų biologiškai svarbių medžiagų. Žiedadulkėse esantys baltymai savo biologine verte

(aminorūgščių struktūra, kiekiu) yra vertingesni nei pieno baltymai (kazeinas), todėl jie yra laikomi vienais

iš vertingiausių baltymų.”

” Bičių duonelė lengvai įsisavinamas žmogaus organizme produktas. Bičių duonelė padeda išsaugoti jėgas esant dideliam fiziniam ir protiniam apkrovimui, padeda greičiau atgauti jėgas po ligos.” (šaltinis)

įtariu gali būti neblogas daiktas
Atsakyti
Oi aciu,dziaugiuosi kad turim tokia patareja visais sporto klausimais smile.gif taigi baltymu jau nebegeriu,tik amina o po velyku ijungsiu ir l-karnitina,uzteks pradziai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Filotijia @ 2014 04 09, 22:44)
Nu neturiu jau kur dinkt,l-karnitinas jau atkeliauja,bus proga isbandyt smile.gif

butinai parasykit, ar pajausit koki poveiki. 4u.gif idomu, o gal praktika skirsis nuo terorijos kuria girdejau , kad karnitinas neveikia g.gif
Atsakyti
sveiki, kas buvo susidure su reduxcut, raso kad ne tik padeda numesti svorio, bet ir slopina apetita.
Atsakyti
QUOTE(INGRIDIK81 @ 2014 04 12, 18:45)
sveiki, kas buvo susidure su reduxcut, raso kad ne tik padeda numesti svorio, bet ir slopina apetita.

labai kenkiantis sveikatai preparatas itariu gali turet sibutramino kaip ir panasus preparatai reduktil lida ir pan, nevartokit ir meskit svori sveikais budais.
Atsakyti
QUOTE(Bubbleghost @ 2014 04 12, 10:49)
butinai parasykit, ar pajausit koki poveiki.  4u.gif  idomu, o gal praktika skirsis nuo terorijos kuria girdejau , kad karnitinas neveikia  g.gif

Butinai wink.gif
Atsakyti
Aš galiu savo patirtim pasidalinti. Geriu kartais prieš treniruotes L-karnitiną, tai galiu pasakyti ar jaučiu kokį skirtumą ar ne. smile.gif
Man jis veikia kaip energetikas, atsiranda nemažai energijos, ištvermė padidėja. Dėl poveikio svorio reguliavimui, negaliu atsakyti, nors pati nemanau, kad jis kažkaip tiesiogiai prisideda mesti riebalą. Tik tai, kad atsiranda daugiau jėgų, tai ir sporto salėj taip iš širdies padirbu smile.gif
Atsakyti
Laba diena, neturiu kada perskaityti visos temos ir jau gal buvo apie tai šnekėta.
Noriu paklausti apie kapsules OLIMP Anabolic AMINO 5500. Koks jų poveikis organizmui? Treneris pasakė, kad čia nekenksmingas preparatas, bet tas žodis ANABOLIC mane gąsdina. Artimas žmogus pradėjo naudoti, o aš bandau atkalbėti, bet manęs neklauso. Kaip man įkalbėti jų nenaudoti? O gal tai tikrai nieko kenksmingo??? Ačiū labai
Atsakyti