Įkraunama...
Įkraunama...

Norvegijos pleputės

Sveikos 4u.gif norėjau pasiteirauti kaip geriausiai pasielgti. Mano būsimas vyras (vestuvės rugsėjo mėn) gyvena ir dirba No, viskas legalu tvarkinga, dirba pas norvegą, ne per Lt firmas, jau daugiau kaip 2 metus. As gyvenu cia lt, dirbu , suzinojom, kad laukiames, nestumas 6 sav. kaip geriausia būtų pasielgti, palikti darbą cia ir vaziuoti pas jį, ar gauciau as darbą ten besilaukdama, kad dar padirbti iki gimdymo, ar gauciau ismokas, ar geriau eiti į dekreta čia, pagimdyti vaikeli ir jau tada planuoti persikėlimą? Ačiū už atsakymus 4u.gif
Atsakyti
Nu kaip salta doh.gif
Kur dingusios visos?
Kas esat skride is Rygos su Norwegian? kaip ten reikia "uzsichekinti", automato nera g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lietinga Diena @ 2016 04 20, 20:14)
Sveikos  4u.gif norėjau pasiteirauti kaip geriausiai pasielgti. Mano būsimas vyras (vestuvės rugsėjo mėn) gyvena ir dirba No, viskas legalu tvarkinga, dirba pas norvegą, ne per Lt firmas, jau daugiau kaip 2 metus. As gyvenu cia lt, dirbu , suzinojom, kad laukiames, nestumas 6 sav. kaip geriausia būtų pasielgti, palikti darbą cia ir vaziuoti pas jį, ar gauciau as darbą ten besilaukdama, kad dar padirbti iki gimdymo, ar gauciau ismokas, ar geriau eiti į dekreta čia, pagimdyti vaikeli ir jau tada planuoti persikėlimą? Ačiū už atsakymus 4u.gif


kad gauti ismokas, reikia buti isdirbus 6 men is 10 paskutiniu, jei gerai pamenu, ir turi buti kazkokia suma uzdirbta. priimt tai priims, bet cia i dekretines isleidzia tik 3 sav iki gimdymo. nebent imt nedarbinguma po to. siaip gali tvarkytis vienkartine, bet turi gyventi NO. ir po to iki 18m. gausit uz vaika po 970kr kas menesi.
Papildyta:
QUOTE(Mide @ 2016 05 03, 16:39)

Kas esat skride is Rygos su Norwegian? kaip ten reikia "uzsichekinti", automato nera g.gif


as esu kazkada skridus, tai eini prie langelio ir viskas smile.gif
Atsakyti
Laba merginos,as su klausimu g.gif

Kur kreiptis ,kad vaiko pinigai vyrui butu sutabdyti,nes jie nepasiekia vaiko?o gulasi jam kaip kisenpinigiai....
Atsakyti
QUOTE(mazoji feja @ 2016 05 17, 14:56)
Laba merginos,as su klausimu  g.gif

Kur kreiptis ,kad vaiko pinigai vyrui butu sutabdyti,nes jie nepasiekia vaiko?o gulasi jam kaip kisenpinigiai....


kokie butent pinigai? 970 kr? tada i NAVa
Atsakyti
QUOTE(artemide23 @ 2016 05 17, 18:53)
kokie butent pinigai? 970 kr? tada i NAVa

Ai ,tai NAVas sustabdo?Mano puske Lt., o vyras No,nieko visiskai neduoda ,tai jauciu parasyt pareiskima reikia?KAzkaip uzgriuvo giminaiciu problemos ,o norisi padet g.gif gaila,kai taip darosi...


Oi gi,
Hipp Hurra for 17.Mai!!!!
Kaip paradas??
Atsakyti
QUOTE(mazoji feja @ 2016 05 17, 19:48)
Ai ,tai NAVas sustabdo?Mano puske Lt., o vyras No,nieko visiskai neduoda ,tai jauciu parasyt pareiskima reikia?KAzkaip uzgriuvo giminaiciu problemos ,o norisi padet  g.gif gaila,kai taip darosi...
Oi gi, 
Hipp Hurra for 17.Mai!!!!
Kaip paradas??


Na, jeigu NAVas moka, tai jisai ir turi teise sustabdyti smile.gif

Nebuvom mieste, siandien vazinejom automobilius ziurejom pirkimui smile.gif

Taip ramu temoje, prisimenu senus gerus laikus, kai tema baigdavom nespejus pradeti biggrin.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
Aciu uz atsakyma tongue.gif
As irgi ieskau sau kokio automobilio mazo,cia vazinet....Bet ,kai pusbrolis paskambina su anglu kalba,man toks vaizdas ,kad jie bijo,ir tipo buna parduota ..Nes norvegiskai as nzn ,ko klausti..
Atsakyti
QUOTE(mazoji feja @ 2016 05 18, 06:17)
Labas rytas  4u.gif
Aciu uz atsakyma  tongue.gif
As irgi ieskau sau kokio automobilio mazo,cia vazinet....Bet ,kai pusbrolis paskambina su anglu kalba,man toks vaizdas ,kad jie bijo,ir tipo buna parduota ..Nes norvegiskai as nzn ,ko klausti..

Tai telefonu susitarkit tik del automobilio apziurejimo, o kai jau gyvai nuvaziuosit tada bus lengviau bendraut ;-)
Atsakyti
QUOTE(*agnyte* @ 2016 05 14, 09:55)

Papildyta:
as esu kazkada skridus, tai eini prie langelio ir viskas smile.gif

ta prasme ten kur bagaza priduoti reiktu? sesei uzcekinau intiku, bet uosviene nebtures kur atsipauzdinti, tai suku galva kaip cia padaryt mandriau doh.gif atvaziuos b mama vaiko dabot biggrin.gif gausiu biski laisves , gal... lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lietinga Diena @ 2016 04 20, 21:14)
Sveikos  4u.gif norėjau pasiteirauti kaip geriausiai pasielgti. Mano būsimas vyras (vestuvės rugsėjo mėn) gyvena ir dirba No, viskas legalu tvarkinga, dirba pas norvegą, ne per Lt firmas, jau daugiau kaip 2 metus. As gyvenu cia lt, dirbu , suzinojom, kad laukiames, nestumas 6 sav. kaip geriausia būtų pasielgti, palikti darbą cia ir vaziuoti pas jį, ar gauciau as darbą ten besilaukdama, kad dar padirbti iki gimdymo, ar gauciau ismokas, ar geriau eiti į dekreta čia, pagimdyti vaikeli ir jau tada planuoti persikėlimą? Ačiū už atsakymus 4u.gif

As keiciau darba pirmam nestumo trimestre,viskas labai normaliai,naujam darbe visi labai dziaugiasi zinia duodavo maziau darbo ir nuotal primindavo jog turiu saugotis,niekas skersai neZiurejo jog tik atejau ir jau nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(Lietinga Diena @ 2016 04 20, 21:14)
Sveikos  4u.gif norėjau pasiteirauti kaip geriausiai pasielgti. Mano būsimas vyras (vestuvės rugsėjo mėn) gyvena ir dirba No, viskas legalu tvarkinga, dirba pas norvegą, ne per Lt firmas, jau daugiau kaip 2 metus. As gyvenu cia lt, dirbu , suzinojom, kad laukiames, nestumas 6 sav. kaip geriausia būtų pasielgti, palikti darbą cia ir vaziuoti pas jį, ar gauciau as darbą ten besilaukdama, kad dar padirbti iki gimdymo, ar gauciau ismokas, ar geriau eiti į dekreta čia, pagimdyti vaikeli ir jau tada planuoti persikėlimą? Ačiū už atsakymus 4u.gif


Na priklauso koks darbas lt ir ar gausit darba no, jei gausit darba, o lt ne kazin koks atlyginimas, tada geriau no. Del gimdymo as rinkciausi lt, nes lt gali susitart su gydytoju ir jis atvaziuos kai reikes, kad ir is atostogu. Kitos giria no ligonines. Sakyciau, ne paskutinej vietoj ir gyvenamoji vieta no, jei gimdykla toli nuo namu, bus daug streso, jei miestas tada jokiu problemu.
Atsakyti