Įkraunama...
Įkraunama...

Vokietijos lietuvaitės

Laukiat Kalėdų?


Gyvenimas Vokietijoje
Visoms naujai atvykusioms į DE
Mes gyvenam čia (žemėlapis)



Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tybuka: 11 gruodžio 2015 - 09:31
Oj Rasa biggrin.gif tau ir tereikia saskaitos numerio, to ilgo, kur lt prasideda. Cia yra tarptautinis iban numeris, sepa pavedimai taip ir atrodo, jiem nera jokio papildomo skyrelio, vedi viska ten kur ir i Vokietija suvedinetum.
Atsakyti
Rasa, kiek žinau, tai Vilniaus banko jau šimtas metų nebėra, užtai ir nerandi numerių. Aš taip pat ten buvau, paskui, jei gerai prisimenu, automatiškai pakeitė į SEB.
Dėl IBAN jau Moocho parašė, plius, jei neklystu, reikia dar ir BIC numerio, į IBAN užtenka tik pervedinėjant Vokietijoje.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zirne: 11 gruodžio 2015 - 09:42
Tikrai neuztenka tik IBAN, nes sakau, man pervedinejo ir banke paklause to BIC.
Vilniaus bankas ir SEB realiai vienas ir tas pats.
Rasa, as tau i Whatsapp parasiau.
Atsakyti
As vasara atvirksciai dariau, is lietuviskos i vokiska saskaita pinigus pervedinejau, tai truputi paskaitinejau ta tema Swedbank. Bent pas juos nera butinas BIC, bet su juo daug daug pigiau pavedimas, man su juo pavedimas tik kazkiek virs 1 eu tekainavo. Pasiziurek savo vokiskam banke prie ikainiu, manau bus parasyta ko reikia tarptautiniam pavedimui ir kokie ikainiai, as bent lietuviskam Swedbank ten info ieskojau. O ant lt Swedbank korteles irgi nera BIC, man irgi butu idomu suzinot kur ji gaut...
Atsakyti
QUOTE(jolitka@yahoo.com @ 2015 12 11, 09:11)
O ant lt Swedbank korteles irgi nera BIC, man irgi butu idomu suzinot kur ji gaut...


https://www.lb.lt/bankai
Atsakyti
As paziurejau savo vokiskam Asusland Überweisung, tai arba IBAN und BIC arba Konto-Nr. und BIC. Tybuka, o ka reiskia tie XXX prie BIC?
Atsakyti
Ing diboj uztenka ivesti Vilnius arba seb, ir randa bic numeri, manau ir kitu banku paieska ne ka kvailesne smile.gif
Jolitka, sepa pavedimas nera "tarptautinis", tai pavedimas euro zonoje, jo ikainiai privalo buti ir salies viduje, ir i kitas salia vienodi, todel reikia ne prie tarptautiniu pavedimu ikainius ziureti, o tiesiog pagalvoti, kiek kainuoja pervesti i kita vokiska saskaita. Jeigu nieko, tai ir i lietuva nieko nekainuos.
Atsakyti
QUOTE(moocho @ 2015 12 11, 11:29)
Ing diboj uztenka ivesti Vilnius arba seb, ir randa bic numeri, manau ir kitu banku paieska ne ka kvailesne smile.gif
Jolitka, sepa pavedimas nera "tarptautinis", tai pavedimas euro zonoje, jo ikainiai privalo buti ir salies viduje, ir i kitas salia vienodi, todel reikia ne prie tarptautiniu pavedimu ikainius ziureti, o tiesiog pagalvoti, kiek kainuoja pervesti i kita vokiska saskaita. Jeigu nieko, tai ir i lietuva nieko nekainuos.

Gal tu ir teisi, bet as dariau pavedima is Lt saskaitos i vokiska ir dar dabar pasitikslinimui atsiverciau Swedbank puslapi, tai prie SEPA jie tik nuo 2016 sausio prisijungia.
"Klientų dėmesiui!

Nuo 2016 m. sausio 1 d. Lietuva prisijungs prie bendrosios mokėjimų eurais erdvės (SEPA). "

Radau ir as dabar BIC Swedbank savo vokiskam smile.gif tie x cia tam kodui priklauso pasirodo, keistai man jie atrodo lyg butu kas uzsifruota. Aciu, zinosiu kai prireiks.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolitka@yahoo.com: 11 gruodžio 2015 - 10:45
Nu bl.eha, as galvojau jie jau nuo siu metu 01.01. priklauso sepa biggrin.gif nu man vistiek nieko nekainuoja biggrin.gif

Eee, paveiksliuko pirmoj zinutej truksta biggrin.gif

Man dar liko mb teciui dovana sugalvot, visai nezinau ka pirkti..
Atsakyti
Siaip, Rasa turejo kurt tema, nes ji ja baige mirksiukas.gif
Busit dabar be paveiksliuko.
Papildyta:
QUOTE(jolitka@yahoo.com @ 2015 12 11, 09:26)
Tybuka, o ka reiskia tie XXX prie BIC?


Googlis pasakys mirksiukas.gif ax.gif
Atsakyti
As, kai pamaciau, kad mano zinute paskutine, net nusikeikiau. Nekuriau dar niekada temos, nemoku, ai gal issisukineju smile.gif
Aciu, Tybuka, uz nauja tema. Buckis smile.gif
Aciu labai uz atsakymus ir patarimus. Eisiu dar karta pabandysiu.

Atsakyti