Įkraunama...
Įkraunama...

Vokietijos lietuvės

Gyvenimas Vokietijoje
Visoms naujai atvykusioms į DE
Mes gyvenam čia (žemėlapis)

user posted image
Atsakyti
Tybuka,as galvoju kaip cia pakeist ta zodeli cv.Nuo issilaviinimo iki planu igyvendinimo.Ir antras dalykas moocho super cool zmogus.

As tai bloga zmona,sedziu namuose ir nieko neveikiu.Dykai duona valgau.
Atsakyti
QUOTE(addicted @ 2016 01 25, 10:21)
As tai bloga zmona,sedziu namuose ir nieko neveikiu.Dykai duona valgau.


As irgi biggrin.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(addicted @ 2016 01 25, 08:21)
Tybuka,as galvoju kaip cia pakeist ta zodeli cv.Nuo issilaviinimo iki planu igyvendinimo.Ir antras dalykas moocho super cool zmogus.

As tai bloga zmona,sedziu namuose ir nieko neveikiu.Dykai duona valgau.



QUOTE(Atenyte @ 2016 01 25, 09:55)
As irgi  biggrin.gif  lotuliukas.gif

biggrin.gif As taip nepasakyciau ax.gif Man keista kai zmones galvoja jei pinigu negauni tai nedirbi doh.gif o ka kambariu tvarkymas, valgio virimas nesiskaito darbu g.gif as visad sakau kad neganu pinigu tai nereiskia, kad guliu ant sofkutes ir tv ziuriu biggrin.gif As kita kart net pagalvoju geriau i darba eiti nei namie buti namu siemininke, nes tas vaiku zyzima mane labiausiai vargina doh.gif nezinau kaip pas kitu, bes mano panos butu zyzimo prizininkes doh.gif tai verkia, tai skundzias doh.gif mano pirmokele dar tokia verksniuke yra doh.gif del visko verkia doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
Tybuka, piktuoju nieko nepasieksi. Jam gi tevai. Bandyk graziuoju. Mane anyta pradzioje, kol gyveno Duisburge, juodai nervino, nuolat sededavo pas mus HH su savo komentarais. Santykiai pasikeite i geraja puse, kai jie atsikele i siaure gyventi ir padeti priziureti anukes. Nusivarydavo per diena nuo koju taip, kad nereikedavo nieko daugiau komentuoti biggrin.gif Bet as taip pat visiskai nesikisau i jos auklejima ar i ju seimos reikalus. Dabar tikrai turiu fantastiskus uosvius, sutariame puikiai wub.gif

QUOTE(l-u-x @ 2016 01 25, 08:50)
biggrin.gif  As taip nepasakyciau ax.gif  Man keista kai zmones galvoja jei pinigu negauni tai nedirbi doh.gif  o ka kambariu tvarkymas, valgio virimas nesiskaito darbu g.gif as visad sakau kad neganu pinigu tai nereiskia, kad guliu ant sofkutes ir tv ziuriu biggrin.gif As kita kart net pagalvoju geriau i darba eiti nei namie buti namu siemininke,


o kodel nepabandzius? As rimtai. Labai gerai ne tik savo verte atgauti, bet ir seimos santykiams sveika, netempi tos 'nastos' viena, daliniesi su antraja puse rolleyes.gif
Beja, dirbancios taip pat tvarko, verda, skalbia. Namai patys nesusitvarko, nebent geroji feja atskrenda.....

Sudominau jus su Andre Rieu lotuliukas.gif Addicted, jis kasmet gi DE koncertuoja, ypac pries Kaledas smezuoja visur jo plakatai.
As tai ketvirtadieni einu i susitikima su Maria Furtwängler. Man ji labai patinka ir kaip aktore, ir kaip zmogus wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pippa: 25 sausio 2016 - 13:00
QUOTE(Pippa @ 2016 01 25, 12:38)
Tybuka, piktuoju nieko nepasieksi. Jam gi tevai. Bandyk graziuoju. Mane anyta pradzioje, kol gyveno Duisburge, juodai nervino, nuolat sededavo pas mus HH su savo komentarais. Santykiai pasikeite i geraja puse, kai jie atsikele i siaure gyventi ir padeti priziureti anukes. Nusivarydavo per diena nuo koju taip, kad nereikedavo nieko daugiau komentuoti biggrin.gif Bet as taip pat visiskai nesikisau i jos auklejima ar i ju seimos reikalus. Dabar tikrai turiu fantastiskus uosvius, sutariame puikiai wub.gif
o kodel nepabandzius? As rimtai. Labai gerai ne tik savo verte atgauti, bet ir seimos santykiams sveika, netempi tos 'nastos' viena, daliniesi su antraja puse rolleyes.gif
Beja, dirbancios taip pat tvarko, verda, skalbia. Namai patys nesusitvarko, nebent geroji feja atskrenda.....


Nesuprask klaidingai, as nieko ir nesakau taip tikrai ir dirba ir namus tvarko, bet turiu omeny kai pradeda tau aiskinti, kad nieko neveiki ir pan., ta turejau omeny ax.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Pippa @ 2016 01 25, 11:38)
o kodel nepabandzius? As rimtai. Labai gerai ne tik savo verte atgauti, bet ir seimos santykiams sveika, netempi tos 'nastos' viena, daliniesi su antraja puse rolleyes.gif
Beja, dirbancios taip pat tvarko, verda, skalbia. Namai patys nesusitvarko, nebent geroji feja atskrenda.....

bet juk jie neturi seneliu, kaip jusu atveju... 4u.gif ir dar nepamirstam, kad pas ja 3 vaikai, is kuriu maziausiajai 6men 4u.gif
as ja labai nuosirdziai uzjausciau jei ji dabar nusprestu eiti dirbti. nes visu pirma butu laimes dalykas rasti stebuklinga aukle, kuri apsiimtu 3 vaikus ziureti. kai dar vienas is ju papinukas. antra: kiek ji kainuotu? trecia: triguba rizika, kad kuris nors is vaiku sirgs. ketvirta: po darbo ji vistiek tures valyti, tvarkyti. o dar ir 3 vaikai bus. is kuriu viena dar ir nakti keliasi...
o ir tik atvykus. koki darba rastu, kad saviverte pakeltu? blush2.gif
kiek seimu, tiek skirtingu atveju. ir kas tiko vieniems, visiskai netinka kitiems....
Atsakyti
Sveikos,

buvau siandien rusu parduotuvej, ziuriu ant sienos Putino paveikslas kabo. Sakau savininkei: jus gal labai gerbiate/mylite Putina? O ji man: '' - Taip! Ir mylim, ir gerbiam. Vienintelis prezidentas, del kurio negeda. Sugeba atstovauti sali pries uzsienio valstybes, gina musu interesus, gina kas priklauso mums, o ne taip kaip.... Garbaciovas - isdalino, sunaikino viska uz ka tiek kovojom!''

#########

Kita tema. Apsirgo vaikas. Stiprus kosulys ir lengva temperatura. Skambinu daktarui, pasirodo nedirba visa savaite. Susieskau kita. Ir lieku maloniai nustebinta: vaikui ne tik plaucius paklauso, ausis, gerkle paziuri, bet ir padaro kraujo tyrima! Be prasymu, itikinejimu blink.gif Atsakymas uz 3 minuciu. Antibiotiku skirti nera reikalo, nes tyrimai geri. Israse tik sirupa nuo kosulio ir nuo kansciavimo.
Pirmas kartas per 7 metus, kad padare kraujo tyrima blink.gif Jauciu mes pas ji ir toliau eisim cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Orkinta @ 2016 01 25, 21:42)
bet juk jie neturi seneliu, kaip jusu atveju... 4u.gif ir dar nepamirstam, kad pas ja 3 vaikai, is kuriu maziausiajai 6men  4u.gif




Tai aisku, kai vaikui yra keli men. praktiskai neimanoma rasti laiko sau, bet laikas labai greitai bega...
Poste 'isgirdau' teisinimasi, kad namu seimininkes taip pat dirba, todel ir norejau padrasinti nebijoti gyvenime kazka keisti, tam niekada nera per velu. Dabar dirbanti mama jau ir DE nera siaubas.
Beja, mano uosviai atvaziavo, kai mazajai suejo 3 metai, o mazoji lopseli pradejo lankyti nuo 1,5metuku. Kai pradejau dirbti (oro uoste) ju nebuvo. Taip, buvo ziauriai sunku viska suderinti, keldavausi 3val nakties, nes darbas prasidedavo 4val. ryto, diedas vesdavo panas i darzeli, o as tiesiai po darbo jas pasiimdavau, tada zaidumu aikstele, maisto gaminimas, tvarkymasisi ir t.t.... Kartais noredavosi bliauti kur tuos sergancius vaikus palikti ax.gif Bet, jei nuosirdziai, nieko nekeisciau, buvo labai gera pamoka visu pirma man paciai, nes buvau pavirtusi i sustorejusia, irzlia boba cool.gif . Vista-peresksle ax.gif biggrin.gif O antra - darbas labai atgaivino seimos santykius, atsirado kitos pokalbiu temos ir kitos galimybes (pvz keliones, teatrai ir t.t....)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pippa: 26 sausio 2016 - 12:29
QUOTE(Pippa @ 2016 01 26, 12:25)
Tai aisku, kai vaikui yra keli men. praktiskai neimanoma rasti laiko sau, bet laikas labai greitai bega...
Poste 'isgirdau' teisinimasi, kad namu seimininkes taip pat dirba, todel ir norejau padrasinti nebijoti gyvenime kazka keisti, tam niekada nera per velu. Dabar dirbanti mama jau ir DE nera siaubas.



Na tikrai as cia nei nenorejau nei planavau teisintis g.gif as tik norejau pasakyti, kad visi kazka dirba net vaiku auginimas yra savotiskas darbas(cia mano nuomone)

Sveikos 4u.gif

Pavasareja orai wub.gif
Atsakyti
As turbut neiciau dirbti su 3 vaikais. Aisku, imanoma, bet kodel reikia is saves daryti barbe devyndarbe, dar speti namus tvarkyti, virti, lyginti, vaikais rupintis, juos vezioti, ieskoti pagalbos, kai jie suserga, vaikscioti po susirinkimus, myleti vyra, rasti jam laiko, nepamirsti saves ir taip toliau ir taip toliau. Jo, galima sakyti: iskrenti is rinkos, kuo toliau, tuo sunkiau bus darba surasti, vaikai uzauga, be to, namuose sededama tapti boba (nieko blogo nenoriu siuo zodziu pasakyti).
As turiu víena ir pilnu etatu nedirbu. Ir labai tuo dziaugiuosi, nes turiu laiko sau ir seimai, nes man nereikia ieskoti svetimu pagalbos tvarkai palaikyti, nes galiu ramiai apsipirkti svieziu produktu, kai tik yra poreikis, nes galiu kasdien gaminti, galiu vaika 3 kart per savaite i baseina vezioti ir dar su juo po treniruotes paplaukioti, o vakare dar nebunu nusikalusi. Turiu laiko sportui, draugems ir vyrui.
Ot litanija doh.gif

Ai, ka tik isviriau svogunu sriuba. Pirma karta gyvenime. Labai jau abejojau ar kas gausis, bet skonis mmmmmm.... labai labai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Atenyte @ 2016 01 26, 13:09)
Sugeba atstovauti sali pries uzsienio valstybes, gina musu interesus, gina kas priklauso mums, o ne taip kaip.... Garbaciovas - isdalino, sunaikino viska uz ka tiek kovojom!''

#########

Pirmas kartas per 7 metus, kad padare kraujo tyrima  blink.gif Jauciu mes pas ji ir toliau eisim  cool.gif

Nepasakei, kad is Lt lotuliukas.gif
Mes vakar irgi buvom pas gydytoja, ketvirtadieni vakare sukilo mazajai temperatura, paskui viskas kuo puikiausiai buvo ir sekmadienio nakti vel uzkilo, o as pirmadieniui tiek prisiplanavus buvau doh.gif diagnoze is akies pasake ale virusas rolleyes.gif
Atsakyti