Įkraunama...
Įkraunama...

Vokietijos lietuvės

mano vyro draugas profesionalus ledo ritulininkas. tai jam tie keliai N kartu buvo operuoti. ir vistiek po visko sportuodavo ir dar profesionaliai, rinktinej... 4u.gif tai gal viskas bus gerai tam tavo vyrui Sikste 4u.gif
o jei ne, ziurek is kitos puses, gales dazniau su vaikais namie likti biggrin.gif biggrin.gif ir ateis tavo eile pasiganyt, pasportuot po parduotuves, pamynt dvirati viesbuti su mumis biggrin.gif biggrin.gif bicepsus kilnojant taure patreniruot.... irgi gerai.
Atsakyti
QUOTE(Pasaka @ 2016 04 22, 15:07)
Mano mamai greiciausiai irgi reikes operuoti kelius, keisti i dirbtinius  unsure.gif

4u.gif

QUOTE(Orkinta @ 2016 04 22, 15:25)
mano vyro draugas profesionalus ledo ritulininkas. tai jam tie keliai N kartu buvo operuoti. ir vistiek po visko sportuodavo ir dar profesionaliai, rinktinej...  4u.gif tai gal viskas bus gerai tam tavo vyrui Sikste  4u.gif
o jei ne, ziurek is kitos puses, gales dazniau su vaikais namie likti  biggrin.gif  biggrin.gif ir ateis tavo eile pasiganyt, pasportuot po parduotuves, pamynt dvirati viesbuti su mumis  biggrin.gif  biggrin.gif bicepsus kilnojant taure patreniruot.... irgi gerai.

Tai kad jis nebenori jokiu traumu smile.gif bijo ir pagalvot apie kokia op smile.gif
As jam nepasakosiu tavo istorijos, bo kaip tik mokina sunu su rieduciai vaziuoti, ziema nori uzrasyti ji i ledo rutulio komanda biggrin.gif
Is tikro dabar esu kaip niekad rami, aisku pergyvenau, bet jokio streso didelio nejuciu, didziausias stresas, kai i Miunchena reikejo vaziuoti ir pastatyti automobilio negalejau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Pippa @ 2016 04 22, 14:55)
Labai patiko, is karto leistu, bet... KAINA blink.gif Susumavus maista, popamokine veikla ir co - apie 600euru/men blink.gif Priesmokyklines klases jau suformuotos, o i pirma liko kelios laisvos vietos.


bagoti lietuviai rolleyes.gif

QUOTE(Pasaka @ 2016 04 22, 15:07)

Mano mamai greiciausiai irgi reikes operuoti kelius, keisti i dirbtinius  unsure.gif

mano mama ,po kelio operacijos , vasario 1d.mire (Klaipedos universittinej ligoninej) .....
Atsakyti
QUOTE(wolke7 @ 2016 04 22, 16:14)
mano mama ,po kelio operacijos , vasario 1d.mire (Klaipedos universittinej ligoninej) .....

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(wolke7 @ 2016 04 22, 16:14)
mano mama ,po kelio operacijos , vasario 1d.mire (Klaipedos universittinej ligoninej) .....

Cia ir buvo tavo liudnu dienu priezastis... verysad.gif laikykis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(wolke7 @ 2016 04 22, 17:14)

mano mama ,po kelio operacijos , vasario 1d.mire (Klaipedos universittinej ligoninej) .....

Labai uzjauciu verysad.gif
Komplikacijos per operacija ar kazkas kito?
Atsakyti
Eina namas, dar niekad taip nebuvo biggrin.gif 3 dienas švenčiu gimtadienį biggrin.gif ketvirtadieni su B šeima, vakar su choru, siandien vakare draugai susirinks ax.gif rytoj turbut gulesiu visa diena lotuliukas.gif

Wolke 4u.gif

Maniškis išvažiavo i Hundeschule, as laukiu siuntinio ir reikia eit pabaigt susitvarkyti, o rankos tai kai medines, nekyla biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Pasaka @ 2016 04 22, 18:26)
Komplikacijos per operacija ar kazkas kito?

4u.gif
komplikacijos po operacijos ir gydytoju aplaidumas verysad.gif


Papildyta:
Tybuka,nachträglich happybday.gif
Papildyta:
pas mus vakar vakare zemes drebejimas buvo 3,2 balo ohmy.gif
Atsakyti
Wolke7, uzjauciu 4u.gif Ar kazka bandet po to aiskintis: komisija? teismai?

Dar pareklamuosiu receptuka: http://gesunderezept...weissbroetchen/

Greita, skanu. Iseina toks minkstas, siek tiek is pradziu dregnas daiktas smile.gif
As turejau tik sokolado skonio ta Eiweißpulver, tai suejo ir ta smile.gif
Atsakyti
Wolke 4u.gif

QUOTE(Orkinta @ 2016 04 22, 16:25)
ateis tavo eile pasiganyt, pasportuot po parduotuves, pamynt dvirati viesbuti su mumis  biggrin.gif  biggrin.gif bicepsus kilnojant taure patreniruot.... irgi gerai.
drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif nuuuuuu nes as jau praradau vilti Sikste sutikt, nebent nuvaziuociau iki pat jos namu duru biggrin.gif

kai pries griztant paziurejau oru prognozes Vokietijoj, norejosi oro uoste saukti BOMBAAAA, kad tik manes niekur arabai neisleistu lotuliukas.gif lotuliukas.gif nu kodel, kodeeeeeel vel grizta tas "rudenziemis" verysad.gif

buvom su drauge vienam super duper AI viesbuty netoli Dubajaus viena diena, kuriame laaabai daug rusu, tai prie poolo idomu pasnekesi su viena pora turejom.. jie bande mus itikinti, kad jie Lietuvos tikraiiiiiii nepuls. Bet ne taip kad "mum nepatinka karas, mes uz taika, mes gerieciai", bet..: "mum tos Baltijos salys neidomios, na baikit - kodel jus bijot musu, mes JUM tikrai nieko nedarysim, mum nera del ko"...wtf blink.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Kuck kuck mirksiukas.gif
Ka skanaus gaminat su tuo Bärlauch?
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Tiek susirinkau citatu, toliau beskaitydama supratau, kad jos jau senai neaktualios, nes plepejot dar pries Velykas! doh.gif Bet receptu prisiskaiciau, aciu Rasa smile.gif Su brokoliais valgiau tas salotos, man jos irgi skanios thumbup.gif

Su praejusiais gimtadieniais visas 4u.gif Sveikatos kas serga 4u.gif
Sikste tau uz maza vaika 4u.gif Vyras nesenai sirgo, buvo 37.4, tai oi kaip jam blogai buvo. doh.gif lotuliukas.gif

Kaimo dama, tu siuntei savo jau dokumentus i Zeugnisanerkennungsstelle? As irgi galvoju gal man pabandyti stoti kur. doh.gif Idomu kiek uztrunka kol juos ten sutvarko. g.gif

Apie lietuvius kalbejot. Tai yra pas mus irgi aplink lietuviu, bet bendrauju tik su viena, kazkaip kiti nelimpa matyt. Dar viena lietuve atsirado netoli, jos vyras musu Realschule rektorius, tai lyg ir norejo susipazinti, ale neatvaziuoja iki musu. Speju viena vokiete prikalbejo ko nors. doh.gif Tai jei netycia lietuvaite cia skaitai, tai atvaziuok susipazinti! biggrin.gif

Mes gyvenam gerai, tempas nerealus. doh.gif

Jolitka, as su Bärlauch Frischkäse perku, labai skanu! thumbup.gif
Atsakyti