Įkraunama...
Įkraunama...

Pavasaris širdyje ir Londone

Galvojau, mažum pasikeitė kas, tik nerašei.
Jo, jau nemažai laiko praėjo, ane? Kiek laiko jis LT jau? Metai ar daugiau?
Jeigu jis ten gerai jaučiasi, gerai prižiūrimas, tikrai turbūt nebeverta jo tampyti. Ir, taip šuniukas turistas biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
Laba rytą grazuoles 😘😘💕 ačiū už sveikinimus!!! Patra
Nelis vaiki irgi su 18iktuoju ypatinguoju!!! Niekada nesvenciu savo gimtadienio, sy syki sakiau vsio, nuo ryto jai spejau 2 tortukus su zvakutem uzpust!!! Pasisampaniauti koledzo pArke, o dar tik pirma!!! Nezinau gal kazka dar ispudingo nuveiksiu smile.gif
QUOTE(Limcamca @ 2016 04 28, 08:38)
oooo į šventę pakliūvau  biggrin.gif

Mrs Patranka, dideliausi sveikinimai Jums abiems  4u.gif Kaip kelionė jam? Patiko?

SIMKAB, nors nesilanko čia, bet kol užmatys sveikinimus  4u.gif Su gimtadieniu  4u.gif
Jūsų prognozės mane guodžia, gal reikės jau gėlių šį savaitgalį nusipirkti. O, tai kur matyta, gegužės pradžia, kiemas dar tuščias  doh.gif
Panašiai mums su pirma katyte buvo. Bet, mūsų tai ką, neveislinė. O, čia tipo veislinė, tipo veislynas ir tyrimai nepadaryti. Absurdas.
Užjaučiu jus  4u.gif

O ką ir kiek jūs dabar turit, Gotte? Dėl Marso viskas taip ir liko? Jis jau nebegrįš pas jus?

biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2016 04 28, 11:49)
Galvojau, mažum pasikeitė kas, tik nerašei.
Jo, jau nemažai laiko praėjo, ane? Kiek laiko jis LT jau? Metai ar daugiau?
Jeigu jis ten gerai jaučiasi, gerai prižiūrimas, tikrai turbūt nebeverta jo tampyti. Ir, taip šuniukas turistas  biggrin.gif  thumbup.gif

Man Marso istorija yra skaudi iki pat dabar, nieko linksmo joje nėra...sorry...tiesiog tavo tos šypsenėlės ir nykščiai iškelti kažkaip ne į temą unsure.gif


Atsakyti
Dėkinga už sveikinimus visoms....
Limcamca,tiko,patiko,lėks ten gyvent,mokintis,dirbt...
Atsakyti
QUOTE(gotte @ 2016 04 28, 16:14)
Man Marso istorija yra skaudi iki pat dabar, nieko linksmo joje nėra...sorry...tiesiog tavo tos šypsenėlės ir nykščiai iškelti kažkaip ne į temą unsure.gif


Atsiprašau, jei pasijutai užgauta.
Ne blogaja prasme turėjau omenyje, kad jis turistas.

QUOTE(Mrs. Patranka @ 2016 04 28, 16:59)
Dėkinga už sveikinimus visoms....
Limcamca,tiko,patiko,lėks ten gyvent,mokintis,dirbt...


Smagu. Turėsi giminių JAV biggrin.gif gal ir pati kada.

SIMKAB, per gimtadienį taip ir turi būti, kad metai linksmi būtų 4u.gif
Atsakyti
Sveikos

Simkab, su gimtadieniu tave 4u.gif 4u.gif 4u.gif kaip tu laikais?

Patranka, su gimtadieniu dicki tavo 4u.gif 4u.gif 4u.gif tai vaikinukas i JAV vaziuot nori bigsmile.gif

Atsakyti

Lietus,sniegas ir griaustinis biggrin.gif Siemet jau trecias biggrin.gif O kita sav rodo +20-varysim maudytis lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Maniau cia man susivaideno kad ir sninga, ir griaudzia, pasirodo is tikro, nu svieto pabaiga unsure.gif
Ka veiksit per ilgaji savaitgali? Seniau lyg prie juros vaziuodavom per sias dienas biggrin.gif
Atsakyti
Pas mus irgi ka tik ir snigo, ir griaudejo, ir dabar saule sviecia. Nusviro rankos, geliu nenusipirkau, liks mano sodai netvarkyti. Nu nebent jau tikrai kita savaite bus silta ir pakils upas.

Mes turim spa uzsisake.
Atsakyti
Sveikos,

Pas mus irgi ledukai praėjo doh.gif kas per orai doh.gif

Mes per ilgąjį savaitgalį dirbsim su vyru pakaitom biggrin.gif Ryt tik dieną laisvą turim, iki kokių 5 vakaro, tai gal eisim droną išsibandyti (vyro gimtadienio dovana biggrin.gif )
Turim kuponą į SPA, bet įtariu jau per vėlu rezervuotis pirmadienio pasilepinimams g.gif

Padariau sesei gimtadienio fotosesiją mėlynam miške, įkėliau pas save į FB vieną foto, fainas gavosi rezultatas, esu patenkinta thumbup.gif
Atsakyti
Melynam miske g.gif cia kaip per Avatara g.gif

Limcamca, bus laiko toms gelems, dar iki kitos ziemos laiko i valias rolleyes.gif

Jei gyventumet siuo metu Lietuvoj, palaikytumet akcija "Neik i parduotuve 3 dienas"?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Heida: 29 balandžio 2016 - 17:43
As, tai nepalaikyciau, nes valgyti tai reikia. Kur 3 dienas pirkt?
O, ir siaip manau, kad ispustas reikalas. Yra iprasta, nusitverti kokia ideja, ir fotkina ir share'ina visi. Kartais man atrodo buna tiesiog spausdinimo klaida, o zmones banguoja per FB.
Nu, mama sake kainos pakilo LT. Bet, as nezinau kur jos nepakyla ivedus nauja valiuta. Ir pas mus su metais viskas brangsta. Tiek nuoma, tiek islaidos.
Atsakyti